Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....každá normálna žena, (aj chlap) vie, že čo sa týka hokeja, fšetko ide bokom...myslím,že my, fanúšikovia si raz za čas zaslúžime trochu úcty a lásky a bude nám dopriate sledovať turnaj bez nutnosti vyskakovať z gauča v prípade malicherných požiadaviek našich partnerov či deciek...ja by som to dala schváliť zákonom a prísne sledovať dodržiavaie...)))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no teda!...moje decko vylezie z bunkra a ja mu tak pekne:.."synko, dnes je prvého mája, musí byť boškávačka,a pod čerešňou, to je dôležité"......noooo, mami, nebuc dlho!..
..tie decká vôbec nectia tradície!!!....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A aspon maj ti postavili?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
A aspon maj ti postavili?
.


..to víš, že jo...mám sa vytešovať spoločným,dedinským...naša dedina je obetavá,má nás takých,ako ja, viac...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...babí, pusti ma donútra, scem ti dať pusu pod čerešňou...(môj malý milenec, v rúčke konárik orgovánu,-no, romantika ako betón,normálne som plakala)


...ale učenlivý je,chvílu predtým som školila jeho tatka o dôležitosti pusy pod čerešňou a on má ušká ako satelity, všetko zachytia...
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.stream.cz/video/580116-st...ve-skladu-piva
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Kazu Pozri príspevok
Som ja ale provokatér. Navečer som špeciálne pre hokejový účel nasmažila malé fašírky, pekne som ich nakrájala, špáratkom pripichla aj s rajčinami na kúsky chleba, nachystala fľašku piva, položila na stolík pred televízor, manžel pohľadom vyjadril spokojnosť a venoval sa sledovaniu kecania predzápasového. O chvíľu som prišla znova, na tácke som niesla pohár vody, lyžičku a sódu bicarbonu. Kuky mu vybehli a ja vravím: To sem ti donésua prevenciju. Ket prohráme, abys to láchčej stroviu. Šak to máš jednoduchší, jak utekat s korčulama do Bratislavi, preca len, si už starší čovjek. Ešte že som o 30 kilo ťažšia, strach mu nedovolil to po mne hodiť Čestné pionierske, už s tým končím, lebo po majstrovstvách by som mohla mať "úsmjev kouem ceuej huavy.
Co sa tyka hokeja mam taku skusenost, ze ked pozeram, tak vacsinou prehrame. Jedina sanca je podat na supera, lebo taku radost, aby som vyhrala tak to by mi nasi hokejisti neurobili. Tak som sa tento rok rozhodla, ze zacnem tradiciu podavania na supera. V piatok sme boli aj u kamosa v restike a aj tam sme si sami medzi sebou dali stavku za euro aj na konkretny typ. Ja som dala 0:1, skoro ma vsetci vyhnali a najma a ked to este v druhej tretine vyzeralo, ze vyhraju Slovinci. Ale nakoniec to dopadlo tak ako som predpokladala. Ja proste nemozem v stavkovani vyhrat.
Dnes mam podane na Nemcov, tak ked vyhrame, tak len vdaka mojmu tipu. Snad by mi nedali vyhrat ti nasi chlapci.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
A aspon maj ti postavili?
To sa volá máj čo sa stavia kvôli kočkám?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..no teda!...moje decko vylezie z bunkra a ja mu tak pekne:.."synko, dnes je prvého mája, musí byť boškávačka,a pod čerešňou, to je dôležité"......noooo, mami, nebuc dlho!..
..tie decká vôbec nectia tradície!!!....
My máme v záhrade len višňu, teda aj dve... neviete či platí aj to?
Kedysi sme mali aj čerešňu, ale bola obrovská a životu nebezpečná... Muž sa bál aj čerešne na koláč z nej oberať - všetky konáre pod ním praskali a zo zeme sa nedalo dočiahnuť, dokonca ani z rebríka... a zasa nechať ju len preto, aby som bola krásna a bohatá... Tak sme ju obetovali a namiesto nej vysadili tie višne...
Na ulici sme mali krásnu ružovú japonskú sakuru - ale vlani nám ju "omylom" vypílili... Išlo raz po ceste veľké auto /elektrikári s plošinou/ a odlomili veľký konár ale tak, že zostal zakliesnený na strome. Tak manžel zavolal kamarátovi na MÚ, aby to prišli odborne odpíliť a ošetriť /bolo to vysoko a hrozilo, že to na niekoho spadne - chodia okolo nás hlavne mamičky s kočíkmi na prechádzku a jednalo sa o mestskú zeleň/.
Tak to "ošetrili"... Išla som domov z roboty a skoro som zinfarktovala - skoro som netrafila domov - stromu nikde! mestskí pilčíci to zobrali "od podlahy" - spílili celú sakuru a nechali len 10 cm peň... Normálne mi bolo do plaču - to by ma ani vo sne nenapadlo. Keď som tomu pajkovi na MÚ volala, že akého Pata a Mata to tam poslal, povedal, že podľa jeho informácií, ktoré má, to vraj bol chorý strom... Zrejme niekto potreboval drevo na zimu do krbu...
Naposledy upravil Oliwa : 01.05.11 at 16:31
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
Co sa tyka hokeja mam taku skusenost, ze ked pozeram, tak vacsinou prehrame. Jedina sanca je podat na supera, lebo taku radost, aby som vyhrala tak to by mi nasi hokejisti neurobili. Tak som sa tento rok rozhodla, ze zacnem tradiciu podavania na supera. V piatok sme boli aj u kamosa v restike a aj tam sme si sami medzi sebou dali stavku za euro aj na konkretny typ. Ja som dala 0:1, skoro ma vsetci vyhnali a najma a ked to este v druhej tretine vyzeralo, ze vyhraju Slovinci. Ale nakoniec to dopadlo tak ako som predpokladala. Ja proste nemozem v stavkovani vyhrat.
Dnes mam podane na Nemcov, tak ked vyhrame, tak len vdaka mojmu typu. Snad by mi nedali vyhrat ti nasi chlapci.
Voľakedy závisela ropa na tom či nad niekým vyhráme, dnes asi dividendy z T-comu takže uvidíme
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54 Pozri príspevok
To sa volá máj čo sa stavia kvôli kočkám?
No neviem, čo sa stavia kočkám ... možno jún...
Ale to vysoké, ozdobené stužkami na vrcholci a zapichnuté pred dom vyvolenej, čo mládenci stavajú slobodným dievčatám na dedinách je - máj...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
babenky, tu máte aktuálnu smernicu
tak dievčatá toto sa mňa netýka môj "pán bytný" je anti športový, takže ja som bez hokejááááá z hokejových pravidiel ovláda asi toľko, že dúfam že vie kto je ten v tom pásikovom ja hokej nepozerám, lebo vždy keď vyhrávame a ja si to prepnem tak hneď schytáme gol tak ja neriskujem nepozerám
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale v pásikovom voľakedy bývali aj trestanci, nie...?
Lujzi, však pozerať môžeš, len skús teda neprepínať - aby sme neschytali...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....tak dnes som si zase pozrela môj film "Druhá alebo prvá" a opäť ako vždy s aj s peknou pesničkou:
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Popíjam sangriu čo mi doniesla vedúca z teneriffe ,pozerám hokej a je mi fajn...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak vedúca..hm-hm....a z tenerife...noteda?....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Som sa pred chvíľou vrátila z bicyklo ... vytiahla som môjho zákonitého (či zákonného ), reku niekde hádam objavím ten rozkvitnutý strom (teda tú čerešňu), aby som dodržala tie tradície ... ale tí naši predkovia akosi na nás, panelákových, nemysleli ... v celom meste tie stromy ako na potvoru už odkvitnuté , čo ešte kvitlo, tak v záhrade, za plotom ... no čo, mohla som tam toho môjho mng dotrepať? veď by na mňa hádam aj psa pustili, žeby si mysleli, že idem čosi ukradnúť ... už som si myslela, že teda budem celý rok škaredá a chudobná , keď som akýsi zakvitnutý strom objavila ... plot spadnutý, tak, reku, tam pôjdem splniť si svoju májovú radosť ... tak volám na toho "môjho", trúbim trúbkou ... ale ništ ... trochu hluchý , tak zosadnem zo svojho dvojkolesového tátoša a čakám ... čakám ... čakám ... po chvíľke sa "dotrepe", že čo mi je ... no veď treba ma tamto pod tým stromom "ocucať" ... kukal na mňa "ako puk", zistila som, že vie "prd", čo je to májová tradícia ... tak mu vysvetľujem, že reku, aby som bola krásna a zdravá (a ešte v duchu si myslím, no a samozrejme aj bohatá, nech mám toľko "fufňákov", čo má kvietkov ten strom) ... takže, sa mi to podarilo ...
... cestou domov, šľapem do pedálok ako o dušu ... fučí a fučí, ako keby sa všetci čerti ženili ... už som si myslela, že ma aj s tým mojím "tátošom" voľakde do vzduchu vyzdvihne ... ale našťastie mám kosti ako "mamut" ... bolo by to síce pekné, letieť si vzduchom aj s "bajkom", ale keď som si pomyslela, ako "tvrdo" by som dopadla na zem, tak som len šľapala a šľapala ... až som došľapala domov a už som zase pri NB
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanley:... alebo je to dobrá vedúca... ... alebo si Ty dobrý podriadený...
Naposledy upravil Oliwa : 01.05.11 at 16:44
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čo ma teda dnes megamaximálne nasjedovalo, že ten Sviatok práce u nás už nemá nikto rád...nikto mu negratuluje, veršíky neskladá, totálne naňho kašlú...a on , obetavec, motá sa nám v kalendári a pripomína, že ako nám dobre bolo, keď sme ešte chodili manifestovať a spievali "Hej, hor sa, sveta proletári, hej hor sa , hladom mučení....žiadne vlajky súdržnosti, nič,mávátká decká už ani nepoznajú...je to čistá hrúza,taakto ho odhodiť na smetisko dejín))))))))))))))))))))))))))))...keby aspoň kúštik Internacionály...
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nazdar rodino , NB je národná banka?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať