Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

truch Pozri príspevok
tak toto si pozrite, nie tú reklamu, chameleóna
http://video.markiza.sk/fun-tv/55/ta...hameleon/60731
Toho chameleóna som už videla... celkom ako náš parlament za ostatných 20 rokov... tam to tiež tak hýri farbami...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tak už sú Vilko a Katka svoji ... nech sú šťastní a nech im to dlho vydrží... však nikto nemôže za to, v akej rodine sa narodí, či do akej sa prižení, ak je to z lásky a nie z vypočítavosti...

Mňa prekvapilo pár vecí:
- že kráľovná mala cestou na sobáš v tom roll-royce prikryté kolená dekou vo farbe parížskej modrej ... no ja neviem, ale to v celom kráľovstve nezohnali žltú deku, aby jej to ladilo ku kostýmu?
- že si kráľovná v tej katedrále na pár sekúnd normálne zdriemla / raz darmo, má už svoj vek.../
- že tie stromy /hraby a javory/, čo dali do Westmin. opátstva, neboli vôbec vyzdobené /vyzerali ako naše dedinské máje - len bez stužiek/...
- celkovo kvetinová výzdoba i svadobná kytica podľa mňa skromná /to by mnohé slovenské nevesty ani neprežili.../ - opäť sa raz potvrdilo, že v jednoduchosti je krása a elegancia...
- na rozdiel od všetkých pávích, pštrosích, kohútích či bažantích pier, čo mali dámy na klobúkoch - neviem si predstaviť, koľko kurníkov padlo za obeť...
- "vrcholom" klobučnického dizajnu bolo podľa mňa na hlave to, čo mala chuderka princezná Eugenie /alebo Beatrice?/ - najprv som myslela, že jej na hlavu nainštalovali nejaké parohy z kráľovského lovu, alebo že jej na hlave pristál nejaký erb ... no ja neviem, asi chcela za každú cenu zaujať - keď sedela rovno za kráľovnou ako vnučka, musela vedieť, že kamery sa jej nevyhnú...
- a že kráľovské kone si uľavili, kde to na ne prišlo - normálne bolo vidno sem-tam kôpky na ceste... /to im nemohli dať konské postroje s tými zberákmi pod chvostom, ako majú turistické kone vo Viedni či Salzburgu?...
- a ešte zábery na sira Eltona Johna - hľadel do toho programu, ako keby bol dyslektik... alebo mu nesedeli noty...
Toľko moje "nekráľovské" postrehy... No ja by som teda kráľovského či nebodaj medzinárodného pozorovateľa robiť nemohla...

Osobne anglickú monarchiu veľmi nemusím, ani chlieb u nás kvôli nej lacnejší nebude, ale keď som už doma, tak som si to pozrela... Určite to bol radostnejší okamih, ako keď malý Wiliam kráčal v tej istej katedrále za truhlou svojej matky Diany...
Naposledy upravil Oliwa : 29.04.11 at 15:53
881874_fergie-dcery-beatrice-eugenia.jpg  
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..šmarjá, Oliw, ty si nejaká detailistka...mňa nas*ala tá predsvadobná zmluva, že keby mali deti a náhodou sa rozvedú, tak malé královčatá zostanú tatkovi a mamka ich bude môcť len navštevovať...síce kedy bude chcieť, ale len na návštevu.....na to by som neprístupila , ani keby neviemčo...
..nuž len nech im láska vydrží...
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Este moze byt rada, ze jej nedaju zotnut hlavu ako dal Henrich VIII. svojim dvom manzelkam.
1 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
....ešte , že nie všetkých šesť ....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Prvu poslal do vyhnanstva, druhu dal stat, tretia mu zomrela, stvrtu tiez dal stat, piatu zapudil, lebo sa mu nezdala dost krasna a siesta ho stastlivo prezila.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A ešte ma prekvapila aj teta Beckhamová - nielen tým miniairbagom na hlave , ale aj šatami z vlastnej kolekcie - žeby sa aj ona dala na šetrenie? Darmo, štvrté dieťa na ceste a materská - bude sa mať čo obracať ... Inak vyzerali, akoby ich bola "spichla" večer pred svadbou...
A že si vraj ujo futbalista omylom pripol vyznamenanie na nesprávnu stranu - to nech mi nikto nehovorí - oni chcú proste za každú cenu zaujať... Ale s tými kopýtkami, čo mala na nohách, ladila aspoň k tým kráľovským koňom...
Victoria-Beckham-royal-wedding.jpg  
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No, kto vie, ako by kritizovali nas, keby nas tam pozvali a keby nas ukazali v mediach...
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
durisovad Pozri príspevok
No, kto vie, ako by kritizovali nas, keby nas tam pozvali a keby nas ukazali v mediach...
No ... možno, keby sme si obliekli slovenský kroj ... tak určite by sme boli stredobodom pozornosti ... a všetci, tí angláni, by si išli na nás oči vyočiť
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To máš teda recht: si predstavte detviansky, skalický, levický, ždiarsky kroj... to by bola pastva pre oči!!!
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... súhlas ...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

durisovad Pozri príspevok
No, kto vie, ako by kritizovali nas, keby nas tam pozvali a keby nas ukazali v mediach...
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

A ešte to ukazujú? Je už aj niekto nadrbaný?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

KoxXxo Pozri príspevok
A ešte to ukazujú? Je už aj niekto nadrbaný?
To myslíš, či z hokeja? Pred chvíľou jeden skončil a za pol hodinu druhý začne.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
No, kto vie, ako by kritizovali nas, keby nas tam pozvali a keby nas ukazali v mediach...
..

šak jakooo?..moje sexi "the teplaky",tíširt,and wetwa in hair""-čumeli by!...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

potešilo: Saze (I. Král) - http://www.garagehangover.com/mp3s2/SazeVaclava.mp3 dnes bude hosťom krausa
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
- inak aj tie vycapené vlajky na autách mi pripadajú ako troška trapošina...
Stanko, to my fandovia sa tak označujeme.
Ak by si videl červené P207 s NR-značkou a zástavkou, možno som to jááááááá
8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Stanko, to my fandovia sa tak označujeme.
Ak by si videl červené P207 s NR-značkou a zástavkou, možno som to jááááááá
rozalka, tak dobre-berem spať- nieje to trapošina...
Ale zasa ostávam na stanovisku,že svadba vojvodcov bola trapošina- ja osobne som si radšej pozrel Poradu ako hento...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav ostáva na stanovisku... A Ty si neabsolvoval náhodou tiež takú onú /aj keď trošku menšiu / - trapošinu, ak si si bral svoju Kate ?
Naposledy upravil Oliwa : 29.04.11 at 21:06
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nevesta krásna, obrad podľa predpisov, nádherný chrám, nádherný spev, Stano ty si pozeral akú svadbu?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať