Zavrieť

Porady

Ako spracovať rajčiny

Aj Vám sa urodilo tak veľa rajčín ?
Ja ich spracovávam úplne jednoducho: Umyté rajčiny prekrojím napoly a postrúham na strúhadle (tom väčšom ako na jablká do koláča). Potom zmes trošku prisolím a dám do pohárov. Sterilizujem aby chytili víčka.
Zmes môžete ochutiť ľubovoľne, môžete pridať na kocočky nakrájanú papriku, trošku strúhanej cukíny - podľa chuti.
Veľmi dobré je pridať aj 400g rajčinoý pretlak. V zime mám potom výbrný základ k príprave cestovín, pod mäso, do rajč.polievky .....
Usporiadat
monspa monspa

monspa je offline (nepripojený) monspa

Ja najčastejšie robím rajčinovú šťavu. Umyté pokrájam, rukami trochu popučím, dobre rozvarím./Pozor, treba miešať, aby neprihoreli./ Ak už plávajú na povrchu iba šupky, odstavím, prepasírujem, dám znovu variť asi na 20-30 min. od bodu varu na mierny oheň a potom nalejem do 7 dcl zaváracích pohárov. Uzavriem, dám do deky do druhého dňa. Šťavu používam na rajčinovú polievku, omáčku.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
klaura klaura

klaura je offline (nepripojený) klaura

Zabudla som na DOLEŽITÚ VEC !!!!!
Šupka z rajčiny zostane v ruke a zahodíme ju! Je to rýchlo hotové a dobré.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
Ja som rajčiny zavárala celé tak že som ich namočila do horúcej vody ošúpala dala do pohárov a sterilizovala.
0 0
pikulik pikulik

pikulik je offline (nepripojený) pikulik

Vie niekto recept ako spracovať zelené rajčiny?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

pikulik Pozri príspevok
Vie niekto recept ako spracovať zelené rajčiny?
Môžeš ich nakladať podobným spôsobom ako uhorky, s tým istým nálevom. A majú presne to isté použitie ako nakladané uhorky - príloha k jedlám namiesto šalátu. Môžem Ti zaručiť, že sú skutočne chutné-mňam.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

RAJČINOVÝ DŽEM
2,5 kg rajčín
2 kávové lyžičky kyseliny citrónovej
2 kávové lyžičky zázvoru
2 sáčky vanilkového cukru
0.5 kg kryštáľového cukru
Rajčiny rozvaríme, prepasírujeme. Potom znovu varíme aj s kyselinou citrónovou, zázvorom, vanilkou a varíme 1,5 hodiny. Pridáme kryštáľový cukor a varíme do zhustnutia.

Priznám sa, že som ho varila len raz, lebo dosť dlho trvá, kým sa odparí toľko vody - rajčiny sú dosť vodové. Ale džem bol veľmi chutný, chuťovo podobný šípkovému lekváru.
0 0
BeaY BeaY

BeaY je offline (nepripojený) BeaY

nezvyčajná nátierka - 1kg rajčín pomlieť na mäsovom mlynčeku, pridať 300 g prelisovaného cesnaku a 600g soli. Zmiešať, dať do pohárikov a zavrieť. Nevari sa, všetko je za studena. Je to veľmi chutné napr. natierať na hrianky, langoše, pod mäsko a pod. Je lepšie počkať asi 2 týždne až potom používať, lebo zo začiatku je to dosť silné. /niekomu to nevadí/. Vydrží to celý rok, možno aj viac, to som nemala možnosť zistiť.
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
Vyzerá to mňa (rajčiny s cesnakom), ale fakt tam ide 600 g soli?

Zuzana
0 0
BeaY BeaY

BeaY je offline (nepripojený) BeaY

naozaj tam ide 600 g soli. každý sa čuduje, keď to robí prvý krát, ale je to fakt mňam
0 0
Renáta Guldanová Renáta Guldanová
chcem sa spýtať, do tých strerilizovaných ošúpaných rajčín sa nepridáva vôbec nič? Prrosím postup. Ďakujem
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Keď mám veľa rajčín aj ja ich zaváram ošúpané a prekrojené na polovičky.Ukladám strechovite do pohárikov až do plna, uzavriem a sterilizujem. Nedávam okrem rajčín vôbec nič.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
Na pizzu-špagety

1kg papriky,1kg rajčiny,1kg cibule,3str.cesnaku,10dkgcukru,5dkgsoli,1dcl oleja,1dcl octu,1velký paradajkový pretlak,pol flaše kečupu,1konzerva šampiňony,1konzerva kukurice.
Všetko pokrájame na kocky,na oleji speníme cibulu,pridáme ostatné suroviny povaríme a sterilizujeme pri 80 stupňoch 15 minút.

Ja som dala len pol dcl.octu aby to nebolo moc kyslé a malý pretlak 200g.
0 0
R.M. R.M.

R.M. je offline (nepripojený) R.M.

Ja z rajčín robím tento kečup. 5 kg rajčín 0,5kg cibule 5 ks papriky, môže byť aj pár kusov feferoniek 0,5 kg cukru 1/4 litra octu 2 lyžice soli 1/2 lyžice škorice 1/2 lyžice zázvoru. Rajčiny, cibulu a papriku uvariť do mäkka prepasírovať, pridať ostatné prísady a aspoň 1/2 hodinu variť, podľa toho, aký hustý kečup chcete mať. Ked robím plnenú papriku, tak namiesto rajčinovej omáčky používam tento kečup. Vyskúšala som rôzne recepty, ale tento rodine najviacej chutí.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Eulalia Pozri príspevok
Môžeš ich nakladať podobným spôsobom ako uhorky, s tým istým nálevom. A majú presne to isté použitie ako nakladané uhorky - príloha k jedlám namiesto šalátu. Môžem Ti zaručiť, že sú skutočne chutné-mňam.
Nedá mi nezareagovať na zelené rajčiny. Sú skutočne chutné,ale majú jedno ale. Nekonzumujem ich odkedy som sa o nich dočítala, citujem z knihy 1000 dobrých rád záhradkárom od Radoslava Šrota: Malé zelené plody sa pre obsah zdraviu škodlivých alkaloidov (tomatín) na priamy konzum neodporúčajú. Škoda.
0 0
klaura klaura

klaura je offline (nepripojený) klaura

Timka1 Pozri príspevok
Nedá mi nezareagovať na zelené rajčiny. Sú skutočne chutné,ale majú jedno ale. Nekonzumujem ich odkedy som sa o nich dočítala, citujem z knihy 1000 dobrých rád záhradkárom od Radoslava Šrota: Malé zelené plody sa pre obsah zdraviu škodlivých alkaloidov (tomatín) na priamy konzum neodporúčajú. Škoda.

Ja som sa zas dočítala, že tepelnou úpravou - čo je v tomto prípade sterilizácia - sa zdraviu škodlivé látky strácajú. Zelené rajčiny spracúvam dlhé roky a chutia celej rodine.
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

vema Pozri príspevok
Keď mám veľa rajčín aj ja ich zaváram ošúpané a prekrojené na polovičky.Ukladám strechovite do pohárikov až do plna, uzavriem a sterilizujem. Nedávam okrem rajčín vôbec nič.
Ako dlho sterilizujete? stačí cca 20 min?
0 0
pikulik pikulik

pikulik je offline (nepripojený) pikulik

Naložila som zelené rajčiny ako uhorky.Vtedy ma napadlo naložiť aj ako kompót. Urobila som na skúšku 4 poháre od veľkej horčice /320 gr/. Dnes som jednu otvorila/po týždni/ a veľmi chutili celej rodine. Určite ešte pár pohárov naložím.
Recept: 25 dkg kryštál.cukor,
2 dcl pomarančový sirup
7dcl vody
4-5 klinčeky

Zelené rajčiny nakrájame na štvrťky,asi tak ako jablká na kompót.Do hrnca dáme vodu,cukor,sirup, klinčeky a privedieme do varu.Vložíme pokrájane rajčiny a varíme asi 5-10 minút.Aby boli trochu zmäkli.Vyberieme,dáme do pohárov a sterilizujeme.Ja som do nálevu ešte pridala vanilkový cukor.Dobre je kombinovať rajčinový s iným kompótom.Nám chutil s tekvicovým.Keďže recept som len vymyslela, môžete si ho upraviť.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Teraz sa nám podarilo obrať asi 5 kg zelených rajčín.
Nechcem ich zavárať, chcela by som ich nechať dozrieť.
Neviete čo s nimi, aby mi vydržali trebárs až do decembra?
Poniektorým ľuďom sa to podarilo, ale neviem ako....
0 0
pikulik pikulik

pikulik je offline (nepripojený) pikulik

Ja som si raz na zimu zopár uložila do debničky ,zakryla novinami a dala do pivnice. Občas som chodila pozerať ,a nakazené som vyhodila,ale zato mi vydržali.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja dám zelené rajčiny do misy a nechám ich vo vykurovanej miestnosti. Pomaly dozerajú. Tie čo boli zelené ako tráva, zvyknú vydržať aj do decembra, len ich musíš mať vo svetlej miestnosti, ktorá sa menej vykuruje. Aspoň ja to tak robím. Obrala som ich koncom augusta a odvtedy ich chodím "oberať" na okno do obývačky, kde mám jednu veľkú misu zelených rajčín.Nie sú vôbec prikryté, aby mali svetlo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať