Zavrieť

Porady

Aky kavovar (espresso) - ake mate skusenosti?

Idem kupovat kavovar a som ochotny zan dat max. 4.000,- Viete mi poradit znacku pripadne konkretny typ? Chcem espresso, co urobi chutnu kavu aj s penou (nie prekvapkavanu). Pozdavaju sa mi tieto:
Krups XP 400030, AEG EA 120 CREMA a Rowenta ES 5100.
Prosim napiste mi Vase skusenosti.
DAKUJEM
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ďakujem, som rada že oceňuješ moje schopnosti. Len kto vie či nie preto, aby si ma na tú kávu nemusel pozvať. Nevadí, účel svätí prostriedok. Prajem príjemné posedenie pri káve, nech Ti chutí.
0 0
aquila2 aquila2

aquila2 je offline (nepripojený) aquila2

ak si niekto chce dopriat fakt dobru kavu, sam seba kusok odmet a kusok sa prastit cez kapsu tak mozem odporucat kavovy automat napriklad od saeco, kde su keramicke mlynceky a zopar dalsich vychytavok ...

ja som taketo nieco (saeco incanto deluxe) doprial rodicom je to sice kusok drahsia zalezitost, ale podla ich slov to stoji za to ..



ma to vsak jedno nebezpecenstvo, na navstevach si uz asi budeta davat len caj, kedze budete chciet uz len dobru kavu
0 0
compact compact

compact je offline (nepripojený) compact

Ahoj,
má to EPD (samostatná nádržka na mlieko s sacím ventilom a napeňovačom - nemusíš extra dolievať napenené mlieko do kávy, lebo to už nie je ono) na naparovanie mlieka na cappuccino?
0 0
aquila2 aquila2

aquila2 je offline (nepripojený) aquila2

nema to samostatnu nadobku na mlieko, ale je k tomu takato nasadka ..



proste len tu trubicku strcis do krabice s mliekom a ono to uz vyslaha samo a presne kolko treba...

a to je celkovo pointa tejto masinky, ze aj kavu ti zomelie presne kavy kolko treba, bude teda vzdy cerstvo zomleta.. da sa aj nastavit hrubka zrna, sila kavy.. etc etc velmi prakticke je aj vyhadzovanie socu, ktory odpadava do extra nadobicky a vzdy pristroj vypapuluje, ze ju treba vymenit .. umyvanie je uplne jednoduche, kedze sa len vyberia ta sustava vnutri a oplachne vlaznou vodou ..

inak ten cappuchinatore sa da dobre vyuzit aj na rychle zohriatie mlieka parou .. ked si nastavis aby to tak nepenilo (je tam taka sranda, ktorou sa nastav intenzitu penenia)
0 0
skyrock1 skyrock1

skyrock1 je offline (nepripojený) skyrock1

Chcel som dnes kúpiť známym pod stromček pressovar AEG EA 120 a prehovoril som predavača,aby mi dovolil vyskúšať speňovač na kapučíno.Absolútne nevyhovel !!!.Nakoľko som od fachu,viem to zhodnotiť.Ja mám doma De Longhi a je úplne fantastický.Beriem si ho aj na dovolenky.Vrelo odporúčam.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som si pred dvoma rokmi kúpila Krupps, no 3x som ho už musela reklamovať, lebo bola pod ním mláka. Samozrejme, pri každej oprave napísali inú závadu, takže môžem byť rada, že 50 dní pred skončením predĺženej záruky funguje. Dokedy? už nikdy Krupps.
0 0
Abča Abča

Abča je offline (nepripojený) Abča

skyrock1 Pozri príspevok
Chcel som dnes kúpiť známym pod stromček pressovar AEG EA 120 a prehovoril som predavača,aby mi dovolil vyskúšať speňovač na kapučíno.Absolútne nevyhovel !!!.Nakoľko som od fachu,viem to zhodnotiť.Ja mám doma De Longhi a je úplne fantastický.Beriem si ho aj na dovolenky.Vrelo odporúčam.

A aký typ De Longhi myslíš? Ja som akurát vyreklamovala Krups lebo robil hroznú miečnu penu, tak by som rada si miesto nebo kúpila ničo s čím budem spokojná.
0 0
Abča Abča

Abča je offline (nepripojený) Abča

Skuste poradiť konkrétny typ napr. od Di Longhi či Saeco ktorý robí jednak dobú kávu ako aj miečnu penu. Lebo Krups to podľa mojej skúsenosti nie je.
0 0
vgabka vgabka

vgabka je offline (nepripojený) vgabka

učiteľka a účtovníčka
Dobrý, táto téma bola založená už skôr, ale potrebovala by som od nejakého odborníka poradiť pri kúpe espressa v dnešnej dobe. Momentálne mám pákový Krups a som s ním celkom spokojná, ale chcela by som si kúpiť automat s mlynčekom a napeňovačom mlieka. Cena - 400 - 600 €. Viete poradiť? Prípadne aké máte osobné skúsenosti s takýmto typom expressovaru. Ďakujem za info.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vgabka Pozri príspevok
Dobrý, táto téma bola založená už skôr, ale potrebovala by som od nejakého odborníka poradiť pri kúpe espressa v dnešnej dobe. Momentálne mám pákový Krups a som s ním celkom spokojná, ale chcela by som si kúpiť automat s mlynčekom a napeňovačom mlieka. Cena - 400 - 600 €. Viete poradiť? Prípadne aké máte osobné skúsenosti s takýmto typom expressovaru. Ďakujem za info.
ja mám pákový zn :GAGGIA a nemenila by som,má ho 2,5r a maká každý deň ako blázon, /samozrejme urobí super latte a moje oblúbené ranné veľké capucino/ak by som mala kupovať tak opäť pákový a túto zn. inak táto značka ako prvá na svete vyrobila kávovar na esspreso. ja teda určite nie Krupsak by som kupovala plnoautomat tak Saeco je to odnož GAggie toto je čisto môj názor
0 0
milenass milenass

milenass je offline (nepripojený) milenass

Ahojte. Rozmýšľam nad espresom Saeco odea giro plus - nemá náhodou niekto s ním skúsenosť? Ďakujem za komentáre
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

milenass Pozri príspevok
Ahojte. Rozmýšľam nad espresom Saeco odea giro plus - nemá náhodou niekto s ním skúsenosť? Ďakujem za komentáre
ja si myslím, že je to dobrý výber
0 0
vgabka vgabka

vgabka je offline (nepripojený) vgabka

učiteľka a účtovníčka
Milenass - napis svoje skusenosti, ak nahodou to esspreso kupis. Aj ja rozmyslam nad touto znackou. Hlavne ma zaujima, ci je tam aj ten kapucinator, alebo je potrebne ho dokupit.
0 0
milenass milenass

milenass je offline (nepripojený) milenass

Zatiaľ ho mám len objednaný, takže čakám. Čo som pozerala po nete, tak je tam tryska na spenenie mlieka. Ak príde - podám informácie
0 0
milenass milenass

milenass je offline (nepripojený) milenass

Došiel až v piatok, v sobotu som ho skúšala. Urobil 3 kávy a zastal. Odvtedy mi len svieti kontrolka pripravenosti stroja a zároveň aj kontrolka poruchy. Tak neviem čo sa deje. Spojila som sa aj s predávajúcim, ten mi poradil, že asi je málo vody a aby som skontrolovala nádobku na vodu. No bohužiaľ ani to nepomohlo a svieti naďalej. Ešte počkám na manžela nech sa na to lepšie pozrie ale zatiaľ sa naň iba dívam
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ale Slávka, čo špekuluješ? Ak sa Ti pozdáva, tak kúp a potom daj vedieť, ako si spokojná.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

milenass Pozri príspevok
Došiel až v piatok, v sobotu som ho skúšala. Urobil 3 kávy a zastal. Odvtedy mi len svieti kontrolka pripravenosti stroja a zároveň aj kontrolka poruchy. Tak neviem čo sa deje. Spojila som sa aj s predávajúcim, ten mi poradil, že asi je málo vody a aby som skontrolovala nádobku na vodu. No bohužiaľ ani to nepomohlo a svieti naďalej. Ešte počkám na manžela nech sa na to lepšie pozrie ale zatiaľ sa naň iba dívam
ak to je plno automat, tak potom môže byť ešte chyba, že je málo kávy alebo je plná nádoba na kávový odpad pre toto by som mala obavy z plno-automatického,aj keď Saeco by som určite volila!keď čítam takéto problémy som rada, že mám svoj pákový klasický ten spraví kávu stále niekedy čím viac elektroniky tým viac problémov
0 0
milenass milenass

milenass je offline (nepripojený) milenass

Všetko prekontrolované, vyprázdnené - nič nepomohlo Už som sa dohodla s predajcom, zajtra príde kuriér a odvezie kávovar do servisu. Takže na dobrú kávičku si musím ešte počkať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

milenass Pozri príspevok
Všetko prekontrolované, vyprázdnené - nič nepomohlo Už som sa dohodla s predajcom, zajtra príde kuriér a odvezie kávovar do servisu. Takže na dobrú kávičku si musím ešte počkať
aj si skúsila vypnúť a potom zapnúť?
0 0
milenass milenass

milenass je offline (nepripojený) milenass

Samozrejme a niekoľkokrát
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať