Zavrieť

Porady

Vtipy (nielen o blondínkach)

Učiteľka hovorí triede plnej blondýnok:
-Vy ste úplne sprosté, 80 % z vás nechám prepadnúť!
A blondínky sa zasmejú:
-Toľko nás tu ani nie je!



Blondýnka je na prechádzke so psom a zastaví ju policajt:
-Kde máte košík? ...a blondýnka:
-Však ja neidem do obchodu ... a policajt:
-Aha, tak pardon...
Naposledy upravil Bastian : 12.12.07 at 10:54
Usporiadat
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
petmar Pozri príspevok
Nedá mi to ešte o blonďákovi v drogérii:

- Dyk, máte tú voňavku, čo ša volá jak ja?
Predavačka sa prekvapene pozrie a pýta sa: > - Vy sa snáď voláte Christian Dior?
> A počerný chlap odpovedá: > - Nie, ja som Dežo Dorant.
Dobré!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bill Gates volá svojí ženě a říká: "Miláčku, když jsem říkal ať koupíš čínu, tak jsem myslel jídlo, ty trdlo!"
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Bastian Pozri príspevok
Ako to funguje v Amerike
  • Keď si žena popáli stehná horúcou kávou, ktorú držala počas riadenia auta na kolenách, obviní reštauráciu.
  • Keď vaše pubertálne dieťa spácha samovraždu, obviníte skupinu, ktorú rado počúvalo.
  • Keď fajčíte štyridsať rokov tri krabičky cigariet denne a zomriete na rakovinu pľúc, vaša rodina obviní tabakovú spoločnosť.
  • Keď futbalový kapitán privedie vašu dcéru do iného stavu, obviníte školu za nedostatočnú sexuálnu výchovu.
  • Keď váš sused nabúra do stromu, opitý autom cestou z baru, obviníte barmana.
  • Keď vás bratranec dostane AIDS, pretože si pichal heroín použitou ihlou, obviníte vládu za to, že nezabezpečuje bezplatnú výmenu ihiel.
  • Keď sú vaši vnuci nevychovaní zasrani, obviníte televíziu.
  • Keď vášho priateľa zastrelí vyšinutý človek, obviníte výrobcu pištolí.
  • A keď sa pomätený človek snaží v kabíne lietadla zastreliť pilotov vo výške desať kilometrov a pasažierom sa podarí zabiť ho, jeho matka obviní aerolinky.
Musel som dlho žiť, aby som pochopil, ako to funguje.

Takže – keď zomriem so svojím starým hranatým zadkom zaparkovaným na stoličke pred počítačom, chcem, aby ste obvinili Billa Gatesa alebo majiteľa stránky www.porada.sk , O.K.?
... momentálne som na tom takto:
Naposledy upravil Bastian : 09.12.08 at 22:41
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Bastian Pozri príspevok
Ako to funguje v Amerike
  • Keď si žena popáli stehná horúcou kávou, ktorú držala počas riadenia auta na kolenách, obviní reštauráciu.
  • Keď vaše pubertálne dieťa spácha samovraždu, obviníte skupinu, ktorú rado počúvalo.
  • Keď fajčíte štyridsať rokov tri krabičky cigariet denne a zomriete na rakovinu pľúc, vaša rodina obviní tabakovú spoločnosť.
  • Keď futbalový kapitán privedie vašu dcéru do iného stavu, obviníte školu za nedostatočnú sexuálnu výchovu.
  • Keď váš sused nabúra do stromu, opitý autom cestou z baru, obviníte barmana.
  • Keď vás bratranec dostane AIDS, pretože si pichal heroín použitou ihlou, obviníte vládu za to, že nezabezpečuje bezplatnú výmenu ihiel.
  • Keď sú vaši vnuci nevychovaní zasrani, obviníte televíziu.
  • Keď vášho priateľa zastrelí vyšinutý človek, obviníte výrobcu pištolí.
  • A keď sa pomätený človek snaží v kabíne lietadla zastreliť pilotov vo výške desať kilometrov a pasažierom sa podarí zabiť ho, jeho matka obviní aerolinky.
Musel som dlho žiť, aby som pochopil, ako to funguje.

Takže – keď zomriem so svojím starým hranatým zadkom zaparkovaným na stoličke pred počítačom, chcem, aby ste obvinili Billa Gatesa alebo majiteľa stránky www.porada.sk , O.K.?
Keď sa urehocem k smrti tak moja rodina obviní teba, že si napísal príspevok číslo 11.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No Bastian, prečo si zverejnil ako to funguje v Amerike? Potom sa tu rehoceme asi takto
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 12.12.07 at 18:56
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ta fotka my pripomína Jara Filipa st., ktorý bol priekopníkom internetu na SR, napriek tomu, že bol hercom a muzikantom.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Vedla seba v panelaku byvali stara dievka a policajt. Stara dievka vlastnila papagaja, ktoreho od nudy naucila rozpravat, bohuzial bol alergicky na suseda a tak kazde rano, ked policajt siel do prace a papuch sa vetral na balkone, za nim vykrikoval: Ty stary somar, ty stary idiot, ta stary k.... Navela to policajta nastvalo a prisiel sa vadit so susedou, ta sice prislubila napravu, ale na druhe rano sa situacia opakovala. Tak vecer sused sa opat prisiel stazovat a pohrozil, ze ak to neprestane, tak si to s papagajom vybavi rucne-strucne. Na tretie rano mal papagaj znova solo a tak ho policajt inzultoval a vytrhal mu perie. Na stvrte rano policajt kraca do prace, papagaj sedi smutny, ubity na balkone a mlci. Policajt sa otoci, nic, otoci sa znova a papgaj mu vytrhanym kridlom ukaze zname gesto soferov a potichu piskne: ved ty vies!
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

- Dorka, nemôžem nájsť čaj! - kričí Mišo z kuchyne.
- No, to si celý ty! Čaj je predsa v lekárničke, v krabici od kakaa s nálepkou soľ!


Tak si predstav Anička. Pošlem muža po zemiaky do obchodu a jeho prejde auto.
- A čo budeš teraz robiť?
- Asi ryžu.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
tetrisss Pozri príspevok
Vedla seba v panelaku byvali stara dievka a policajt. Stara dievka vlastnila papagaja, ktoreho od nudy naucila rozpravat, bohuzial bol alergicky na suseda a tak kazde rano, ked policajt siel do prace a papuch sa vetral na balkone, za nim vykrikoval: Ty stary somar, ty stary idiot, ta stary k.... Navela to policajta nastvalo a prisiel sa vadit so susedou, ta sice prislubila napravu, ale na druhe rano sa situacia opakovala. Tak vecer sused sa opat prisiel stazovat a pohrozil, ze ak to neprestane, tak si to s papagajom vybavi rucne-strucne. Na tretie rano mal papagaj znova solo a tak ho policajt inzultoval a vytrhal mu perie. Na stvrte rano policajt kraca do prace, papagaj sedi smutny, ubity na balkone a mlci. Policajt sa otoci, nic, otoci sa znova a papgaj mu vytrhanym kridlom ukaze zname gesto soferov a potichu piskne: ved ty vies!
. Skvelé!
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
petmar Pozri príspevok
- Dorka, nemôžem nájsť čaj! - kričí Mišo z kuchyne.
- No, to si celý ty! Čaj je predsa v lekárničke, v krabici od kakaa s nálepkou soľ!

Tak si predstav Anička. Pošlem muža po zemiaky do obchodu a jeho prejde auto.
- A čo budeš teraz robiť?
- Asi ryžu.
. Super!
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Vianocne kolaciky

Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a cukor.
Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a utri rozbité vajíčka.
Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober druhú misu. Zarob nové cesto.
Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň deti a umy z nich cesto.
Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.
Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky cesta.
Zavolaj veterinára.
Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a kocúra.
Choď do cukrárne. Kúp vianočné koláčiky.

PS: Ako to vyzerá u vás?
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Sedí prachatý pán s manželkou v reštaurácii. Objaví sa pekná slečna pobozká pána,pohladí a dohodne si sním rande. Keď sa manželka spamätá vykríkne:
-kto to bol?!
-moja milenka
-nebudeš mať žiadnu milenku!
-a ty nebudeš mať mercedes,kozmetický salón,maséra,kreditky,šaty na mieru no proste nič.
Kým žena zarazene premýšľa k vedľajšiemu stolu, pri ktorom sedia ich známi, príde iná pekná slečna. Pobozká pána,pohladí a dohoduje si sním rande.Žena sa pýta:
-a to je zase kto?
-no predsa jeho milenka.
Žena si ju prezerá a nakoniec povie:
-ale tá naša je krajšia !
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

witch Pozri príspevok
Vianocne kolaciky

Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a cukor.
Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a utri rozbité vajíčka.
Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober druhú misu. Zarob nové cesto.
Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň deti a umy z nich cesto.
Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.
Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky cesta.
Zavolaj veterinára.
Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a kocúra.
Choď do cukrárne. Kúp vianočné koláčiky.

PS: Ako to vyzerá u vás?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Pred chvíľou som mi jedna kamarátka poraďáčka poslala zaujímavý link.
Trefné aj pravdivé...

http://meteleskublesku.cz/?movie=40 kliknite tam na:
*** Dáma může bejt taky pěkná svině *
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
witch Pozri príspevok
Vianocne kolaciky

Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a cukor.
Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a utri rozbité vajíčka.
Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober druhú misu. Zarob nové cesto.
Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň deti a umy z nich cesto.
Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.
Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky cesta.
Zavolaj veterinára.
Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a kocúra.
Choď do cukrárne. Kúp vianočné koláčiky.

PS: Ako to vyzerá u vás?
Witch, toto nemá chybu!
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Bastian Pozri príspevok
Pred chvíľou som mi jedna kamarátka poraďáčka poslala zaujímavý link.
Trefné aj pravdivé...

http://meteleskublesku.cz/?movie=40 kliknite tam na:
*** Dáma může bejt taky pěkná svině *
Ahoj, Bastian! Veľmi dobré! Ako si to objavil?
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Vcera som kamoskam vravela niektore horne vtipy a teraz pripajam skutocny zazitok jednej z nich:
Isla som s manzelom v autobuse a predo mnou sedela mama s 4-5 rocnym dietatom, ktore sa viditelne nudilo. Po chvili vravi dieta mame:
-povedz mami tri.
Unavena mama:
-neotravuj.
Dieta to ale neuspokojilo a pritvrdilo:
-mamiii, povedz triii!
Ked sa tento dialog opakoval uz asi 5x so silnejucou intenzitou a uz cely autobus potichu si vravel, sakra, vsak uz povedz tri, nech je pokoj, mama to uz nevydrzala a zrevala:
-tri!
Cely autobus si vydychol, ked vzapati dieta vitazne zrevalo:
- riť mi vytri!
0 0
kargo kargo

kargo je offline (nepripojený) kargo

technický typ
Sedia manželia v reštaurácii a obedujú. Pánovi sa "podarí" dostať omáčku na až na kravatu. Okomentuje to:
-vypadám ako prasa!
-no áno a ešte si si aj kravatu pokvickal -súhlasí manželka.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

tetrisss Pozri príspevok
Vcera som kamoskam vravela niektore horne vtipy a teraz pripajam skutocny zazitok jednej z nich:
Isla som s manzelom v autobuse a predo mnou sedela mama s 4-5 rocnym dietatom, ktore sa viditelne nudilo. Po chvili vravi dieta mame:
-povedz mami tri.
Unavena mama:
-neotravuj.
Dieta to ale neuspokojilo a pritvrdilo:
-mamiii, povedz triii!
Ked sa tento dialog opakoval uz asi 5x so silnejucou intenzitou a uz cely autobus potichu si vravel, sakra, vsak uz povedz tri, nech je pokoj, mama to uz nevydrzala a zrevala:
-tri!
Cely autobus si vydychol, ked vzapati dieta vitazne zrevalo:
- riť mi vytri!
Mamina tento fór zjavne poznala
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ja som raz išiel v električke a vypočul som si rozhovor asi 6 ročnej dievčinky a jej tatka.
Ona: Tato vyber s tašky čokoládu.
On: Potom ti ju dám doma.
Ona: Nie, teraz.
On: Prestaň, už som ti povedal.
Ona: (hlasnejšie) Ja ju chcem teraz.
On: Prestaň už.
Ona: (naozaj nahlas) Tak poviem mame, že cikáš do umývadla.
On: Červený ako paprika vstal, podišiel k dverám ťahajúc za sebou dcérku a na najbližšej zastávke vystúpil.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať