Zavrieť

Porady

Kontrola z úradu práce na krytie príspevku

Ahojte ľudkovia,

som začínajúca SZČO a na začatie mojej činnosti som dostala príspevok z úradu práce. Resp. ho ešte len dostanem. Vo vyhľadávači som nenašla nič o kontrole z úradu práce, ktorá má samozrejme právo na kontrolu účtovných dokladov, resp. faktúr, ktoré slúžia ako doklad, že som tie peniažky použila správne a hlavne na to, čo som uviedla v podnikateľskom pláne.
Tak je tu niekto, kto už takúto skúsenosť s kontrolou má? Čo presne chcú a načo sa zameriavajú? Boli problémy? Okrem faktúr ste mali aj kúpno predajné zmluvy?

ĎAKUJEM
Usporiadat
majernikova majernikova

majernikova je offline (nepripojený) majernikova

žena
Ahojte
prosím o radu pri príspevku z úradu práce.
Môj známi dostal v Októbri 2012 dotáciu z UP a teraz im ma doniesť výkaz o príjmoch a výdavkoch.
Nestretla som sa s tým , že to UP vyžadoval tak vie mi niekto poradiť aký výkaz im mám dať keď nevedie JU ?
Stačí len tak v exceli vypísať Príjmy a Výdavky alebo musí to byť peňažný denník?

Ďakujem
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
majernikova Pozri príspevok
Ahojte
prosím o radu pri príspevku z úradu práce.
Môj známi dostal v Októbri 2012 dotáciu z UP a teraz im ma doniesť výkaz o príjmoch a výdavkoch.
Nestretla som sa s tým , že to UP vyžadoval tak vie mi niekto poradiť aký výkaz im mám dať keď nevedie JU ?
Stačí len tak v exceli vypísať Príjmy a Výdavky alebo musí to byť peňažný denník?

Ďakujem
Veď vyplň toto
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov...o_PaV_2012.pdf
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

majernikova Pozri príspevok
Ahojte
prosím o radu pri príspevku z úradu práce.
Môj známi dostal v Októbri 2012 dotáciu z UP a teraz im ma doniesť výkaz o príjmoch a výdavkoch.
Nestretla som sa s tým , že to UP vyžadoval tak vie mi niekto poradiť aký výkaz im mám dať keď nevedie JU ?
Stačí len tak v exceli vypísať Príjmy a Výdavky alebo musí to byť peňažný denník?

Ďakujem
a nemá pri papieroch - dohode o dotácii toto tlačivo? lebo úrad práce má svoje tlačivá, do ktorých sa vpíše čerpanie dotácie..
tu v príspevku 19 je podobné tlačivo, na našom úrade práce je ale ešte rozšírené o nejaké body, neviem, ako je to na vašom, treba tam zájsť pre tlačivo, ak ho nedostal
http://www.porada.sk/t183171-p2-preh...-z-upsvar.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať