Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz od 1.1.2010

Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Opatrenie Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovuje vzor súhrnného výkazu k dani z pridanej hodnoty :
Usporiadat
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kto už mal takúto skúsenosť?
Firma prvé 3 štvrťroky mala povinnosť podať SV ale, v poslednom štvrťroku nemá povinnosť. Na mesiaci január už má naplánovaný predaj tovaru do CZ, takže tam znova vzniká povinnosť - ako postupovať?
Ďakujem vopred za radu.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja som mala povinnosť len v 2.Q a za ostatné, keď nič nemám, nepodávam. Tak mi bolo povedané a tuším aj tu sa to niekde píše.
0 0
Cali11 Cali11

Cali11 je offline (nepripojený) Cali11

Zdravym vsetkych a zaroven sa chcem opytat su nejake zmeny v podavani suhrneho vykazu bez zep??? Alebo je uz nejaky jednoduchsi pristup ako ho poslat??
0 0
Cali11 Cali11

Cali11 je offline (nepripojený) Cali11

Prosim vas stiahol som si tu novu polityku a ostatne blbosti..vypisal som vsetko ako som mal, dal som to oznacit, nachvylku i naskocila ta bublina cakajte prosim.....cakal som asi desat minut a furt nic...cim to moze byt??
0 0
nikolia nikolia

nikolia je offline (nepripojený) nikolia

žena
prosím vás v piatok som odoslala suhrnný výkaz a zabudla som si vytlačiť krycie listy...da sa to aj dodatočne? nemožem nič také nájsť...
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Ešte raz si vyplň to isté podanie a vytlač krycie listy.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Dá sa to aj cez podanie dokumentov - história komunikácie - zadáš si obdobie kedy si to odoslala a vyhľadá sa Ti príslušný dokument. Potom klikneš na zobrazenie dokumentu a máš možnosť vytlačiť si krycie listy.
6 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Mám stále problém s aplikáciou na SV. Kde mám nájsť nový certifikát
s dátumom do 2.12.2015 ako som sa dočítala? Stále mi tam dáva len ten starý. Niečo robím zle a neviem čo.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

učtovníčka Pozri príspevok
Mám stále problém s aplikáciou na SV. Kde mám nájsť nový certifikát
s dátumom do 2.12.2015 ako som sa dočítala? Stále mi tam dáva len ten starý. Niečo robím zle a neviem čo.
Ja som si nainstalovala vsetko to co pisali na stranke drsr.sk, nic som nemazala. Pri podpisovani mi ponuklo dva certifikaty.
0 0
sikovnica sikovnica

sikovnica je offline (nepripojený) sikovnica

Cali11 Pozri príspevok
Prosim vas stiahol som si tu novu polityku a ostatne blbosti..vypisal som vsetko ako som mal, dal som to oznacit, nachvylku i naskocila ta bublina cakajte prosim.....cakal som asi desat minut a furt nic...cim to moze byt??
Prosim prosim,odpovedzte na toto niekto. Stalo sa mi to iste, uz som riadne najedovana
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Mám všetko nainštalované. Po vyplnení SV dám podpísať dokument, vyberiem si certifikát a vyhadzuje chybu. A tým pádom SV nie je podpísaný, a neodoslateľný. Vyčistil som aj cookies.... Nepomohlo. Ako ďalej, čo mám robiť?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
To každému ide bez problémov zasielanie, len mne nie?
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Ani mne to nejde, zas tam chcú preinšatlovávať. No štvrťročný podávatelia budú mať chaos
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Mám všetko nainštalované. Po vyplnení SV dám podpísať dokument, vyberiem si certifikát a vyhadzuje chybu. A tým pádom SV nie je podpísaný, a neodoslateľný. Vyčistil som aj cookies.... Nepomohlo. Ako ďalej, čo mám robiť?
Cez stránky DRSR.SK mi to prešlo, ale podpísala som to tým starším podpisom, ten nový mi to nebralo. Ešte musím zistiť, či to naozaj dostali
0 0
nikolia nikolia

nikolia je offline (nepripojený) nikolia

žena
tuta Pozri príspevok
Dá sa to aj cez podanie dokumentov - história komunikácie - zadáš si obdobie kedy si to odoslala a vyhľadá sa Ti príslušný dokument. Potom klikneš na zobrazenie dokumentu a máš možnosť vytlačiť si krycie listy.
tak toto mi práve nešlo, navyhadzovalo mi to žiadne dokumenty,...ale spravila som to ako radil domeniko...dík
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
JAJA11 Pozri príspevok
Ani mne to nejde, zas tam chcú preinšatlovávať. No štvrťročný podávatelia budú mať chaos
No ja som dnes preinštalovával a nejde.....
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Zoltán Kovács Pozri príspevok
No ja som dnes preinštalovával a nejde.....
Ale cez stránky drsr.sk mi to prešlo, dalo mi to aj potvrdenku. Ale použila som ten starší podpis Ten nový mi nebralo.
Zas to bude veselé. Hlavne keď začnú podáavť ďalší. Teraz ich ešte asi nie je toľko

Ten ich pomocný program mi nešiel už ani v decembri. Vtedy mi síce vyhlásil, že odoslal výkaz, ale na stránkach drsr som to mala len ako prijaté, nie potvrdené výkazy. Teraz 6.1.2011 mi prišlo oznámenie, že mi tie výkazy za 11/2010 neprešli. Kebyže si to nekontrolujem. tak mám teraz problém, že som nepodala výkaz za november.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pod tým starším mám chápať ten, ktorého platnosť končí skôr?
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Pod tým starším mám chápať ten, ktorého platnosť končí skôr?
Áno, mne sa to dalo podpísať tým, ktorý platil do roku 2015, nie tým do 2018
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
JAJA11 Pozri príspevok
Áno, mne sa to dalo podpísať tým, ktorý platil do roku 2015, nie tým do 2018
Ďakujem, nakoniec mi to prešlo s tým podpisom, ktorý je platný do 2015. Ale neviem načo tam dávajú ten druhý podpis, keď je nefunčný. Potom človek to podáva systémom pokus-omyl.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať