Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
Mr.Plow Mr.Plow

Mr.Plow je offline (nepripojený) Mr.Plow

žijem teda som
heh,mna to tiez velmi lákalo a ked som sa odhodlal bol som velmi sklamaný.......same hlúposti ,nič konkrétne no uplný prepadák.........nechodte k veštkyni do podunajských biskupíc......
0 0
BredLee BredLee

BredLee je offline (nepripojený) BredLee

dalida Pozri príspevok
Mám kontakt na vešticu v Štiavnických Baniach, ak máš záujem, ozvi sa!
mal by som záujem o ten kontakt na vešticu z ŠB.ďakujem!
0 0
BredLee BredLee

BredLee je offline (nepripojený) BredLee

ďakujem ,za kontakt,dám vedieť ako to dopadlo.
0 0
16lukasko 16lukasko

16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

Ja som ťiež dobrý veštec ale potrebujem pred veštbou pol litra tvrdého aby som mal jasnejšiu myseľD
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Ja osobne mám dobrú skúsenosť s jednou takouto mladou paňou. Keď sa nevieš sám v sebe zorientovať, tak určite ťa nasmeruje. Je len na tebe ako sa rozhodneš. Musím povedať, že som pozerala na ňu ako trúba keď mi začala rozprávať z čoho môj chaos pramení. A keď mi povedala kde máme čo doma a opísala mi konkrétne situácie ktoré ma ťažia, nebolo mi všetko jedno. Poslúchla som jej rady a dnes som v pohodke. Všetko zvládam v kľude s rozvahou a som jej vďačná. Myslím však že netreba si dávať veštiť budúcnosť -ja som si nedala, stačí ak ťa dokáže zbaviť blokov, ktoré ti znepríjemnujú život. Bez nich to zvládne každý sám.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
16lukasko Pozri príspevok
Ja som ťiež dobrý veštec ale potrebujem pred veštbou pol litra tvrdého aby som mal jasnejšiu myseľD

Ja ani to !!!!!

Minule som objavil malý letáčik prilepený na stojane MHD , kde bol kontakt . Tak som zavolal .

V telefóne sa mi ozvalo : " haló , haló , kto je tam ? "
Moja odpoveď znela : " ale veď Vy ste veštica , mali by ste vedieť ? "
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

...riadne starý vtip
0 0
vendy.sk vendy.sk

vendy.sk je offline (nepripojený) vendy.sk

Dá mi niekto číslo na nejakú vešticu v blave? ale ktorá je fakt dobrá a osvedčená, ďakujem.
0 0
zuzanka00 zuzanka00

zuzanka00 je offline (nepripojený) zuzanka00

Ahojte,
pozna niekto vešticu z Lučenca - pripadne jej meno, kontakt?
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Z Lučenca nepoznám. Do ZV chodí jedna pravidelne. V BS je "kamenná" veštiareň - tvrdia, že BS má v tomto smere dobrú zemepisnú polohu ...
Neskúšala si webstránky (astrológia numerológia katalók AZET)? Ja som už niekoľkokrát u veštici bola, a odpovede z tých stránok sa celkom zhodujú s tými zo sedenia.
Minulosť už nezmeníš, súčastnosť nepočká. Budúcnosť musíš aj tak vyriešiť sama. Tie seansy sú dobré na to, aby človeku pripomenuli čo bolo, ozrejmili možné smery, ktorými isť.
Ja som si užila to, že som sa mohla úprimne vyvravieť, dotyčná sa venovala iba mne. Verila som v jej diskrétnosť. Veštice možno nahradia priateľov ...?
Ale teraz je najnovší boom s numerológiou - je vraj osobnejšia a výstižnejšia. Kto vyskúšal, si pochvaľuje, že pri rozbore zbytočne nerozptyľujú strašielné obrázky napr. kariet.
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Zaujal ma tento clanok a aj ja by som rada isla k vestici len ziadnu nepoznam. Nemate nejaky dobry kontakt na nejaku? Dakujem
0 0
zuzka34 zuzka34

zuzka34 je offline (nepripojený) zuzka34

Ja mám zlý zážitok z vešteni: veštiť si dala moja švagriná, po ukončení sa spýtala na brata, a nech si dáva pozor lebo ho niekto chce oklamať o veľké peniaze, a všetko len zlé a negatívne. Ako sa vrátila, hneď sa mu prestalo dariť: vykradli auto, neplatia sa fa, takže je ohrozené jeho podnikanie,prepúšťanie a pod. Riadne saso sestrou posekali, že čo sa stará do neho a nemá právo sa pýtať na jeho život,keď ju o to nežiadal.Spustila sa lavínu nešťastia na neho a nevieme ako ju teraz zastaviť.Švagrinej predpovedala všetko dobré, dostatok všetkého a tak je spokojná.Takže neviem či je vôbec dobré chodiť k takýmto ľuďom.
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Či môžeme k veštici ísť a pýtať sa na svoju budúcnosť nevieme.
Ale profesionálka by mala rozoznať, čo klientovi povedať, ako bude reagovať. Hovoriť o nepriamych príslušníkoch rodiny - teda o tých mimo nášho každodenného rodinného krbu tiež nieje vždy vhodné - asi by si veštice mali preštudovať zákon o ochrane osobných údajov ...
Známa sa po takejto návšteve už rok trápi o bezpečnosť a zdravie svojho muža, lebo ju na to "karty" upozornili. Situáciu zhoršilo, že ďalšia jasnovydka jej to nepriamo potvrdila - alebo si už vsugerovala sama odpoveď. A aby toho nebolo málo, nastala reťazová reakcia: mnohopočetná rodina súrodencov vymetá najbližšie kluby sibýl. Medzi riadkami sa vždy dá domyslieť, že niečo nebude v poriadku atď.
Prípad rozhádaných súrodencov určite nezavinila veštica. Závisť, či niečo podobné tam určite "viselo vo vzduchu". Brat si mohol povzdychnúť: škoda, že to sestra nevedela skôr.
Naposledy upravil inajana : 26.01.09 at 14:06 Dôvod: doplnenie
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

To sa mi zdá smiešne-navštíviť vešticu a potom ju viniť za všetko možné...
Každý ide za vešticou preto,lebo očakáva čo mu povie.Veď keby nepovedala nič,nik by k nej nechodil,nie?
Veď to iba cigánky na púťach veštili samé veľké peňáááze,dóbreho muža,či samééé zdrávie až do smrti.

Ja osobne si myslím,že klasické ,staré ,dobré veštice nám vymierajú.
Tie novodobé na rôznych webstránkach či audiotextových číslach , s vyveseným cenníkom -to už je biznis a nie nejaký dar.

Osobne mám dve skúsenosti s vešticami. Jednu výbornú s babenkou z BS. Jej predpoveď mi vyšla na 99%. Nepýtala sa ma absolútne na nič,hovorila len ona. Samé fakty, žiadne tápanie,či hádanie na slepo.
Druhá bola typická liečiteľka-veštica -biznisbabka. Síce povedala dosť zaujímavého a dobrého,na záver ma dorazila tým, že na všetky zdr. problémy ponúkala výrobky istej (dosť drahej)firmy.

Takže,ak chcete navštíviť nejakú liečiteľku,alebo vešticu,najskôr sa na ňu poinformujte u niekoho,kto ju navštívil.
0 0
simonatt simonatt

simonatt je offline (nepripojený) simonatt

v Trnave - slečna Veronika..
bola som u nej viackrat,a veľa vecí sa už splnilo
0 0
simonatt simonatt

simonatt je offline (nepripojený) simonatt

v Trnave - slečna Veronika..
bola som u nej viackrat,a veľa vecí sa už splnilo
0 0
simonatt simonatt

simonatt je offline (nepripojený) simonatt

ja chodim do trnavy-slečna veronika,,veľa vecí od nej sa mi už splnilo
0 0
simonatt simonatt

simonatt je offline (nepripojený) simonatt

slečna veronika-trnava
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Simonatt, stačilo raz, nie 4x...
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Vešticiam by mal ísť len ten, kto si sám nevie nájsť vhodné východisko so zapeklitej situácie. No a hlavne by mal k nej ísť s tým, že jej dôveruje. Je fakt, že treba si najprv preveriť tú - ktorú "vešticu". Každá solídna baba by mala doporučiť ďalší smer, ktorým sa treba uberať. No a potom je iba na jednotlivcovi či si dal poradiť. Ja osobne som vždy dala na vlastú intuícii, ktorá ma zatiaľ pri výbere nesklamala. Ak hladáte v okolí Senca, môžem vrele odporučiť. Povie Vám všetko až do období detstva, resp. ďalej, kde vznikla príčina Vášho terajšieho problému.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať