Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

inak ...urobil si to a napísal presne tak ako to opisuje Olivia6 :-)) hovorí z teba len tvoj pocit, že sa ťa dotkol, zasiahol tvoje ego a pýchu z toho čo vraj dokážeš...nič iné...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Olivia6 Pozri príspevok
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.

Prepáčte, ale mýlite sa. Mne žiadny z tých "podvodníkov" ako ste ich nazvali vy neuškodili, práve naopak, veľmi mi pomohli, pretože mi otvorili oči tým, že ma utvrdili v tom, že sa danými vecami nemám zaoberať, pretože neexistujú a zbytočne mnou manipulujú. Čistá sugescia. Dozviete sa, že Vás niečo čaká a neminie a či chcete alebo nie, ovplyvní Vás to vo viacerých rozhodnutiach, ktoré v živote urobíte. Ja takéto limity nepotrebujem, rozhodujem sa jedine na základe vlastnej logickej úvahy, na základe minulých skúseností a na základe vlastných rozumom nachádzaných vzťahov medzi javmi, nepotrebujem na to vedomie vedenia inými, magické myslenie či symboliku. Knihy Edgara Cayca som čítala, nie je to jediná ezoterika, ktorá mi prešla rukami, no rovnako som sa zaujímala aj o vedecké práce a biologické vnímanie sveta, nielen preto, že mám za sebou štúdium medicíny a preto si myslím, že mám väčšiu možnosť rozhľadu a možnosti posúdiť validitu oboch teórií sveta. V mojom príspevku som netvrdila, že za veštcami nemajú chodiť tí, ktorí tomu veria, veď tomu sa ani nedá zabrániť, povedala som svoj názor a ponúkla svoj pohľad na riešenie medziľudských a osobných problémov. A ako hovoríte o odsunutí na druhú koľaj, je to úplne naopak. Nemám pocit, že som na nesprávnej ľudskej alebo vedomostnej úrovni a už vôbec nemám pocit, že ak niektoré veci neberiem duchovne, som "menší" človek, pre mňa je moje vnímanie mojou slobodou a nelimitovanosťou fiktívnym osudom. Len toľko som chcela povedať.
...máš moje sympatie...:-) nech si každý vysvetľuje po svojom všetky tie veci duchovné a budúce...len sami sme si strojcami šťastia a bytia, človek robí len to, čo chce...a všetko je to o psychike nakolko sa dá ovplyvniť prostredím a ľuďmi kde žije.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ako vyjednávať s vešticou
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
skúsme tému rozoberať bez urážok a emócií

ludo, otázka pre teba - prečo myslíš, že na riešenie problémov sú potrebné karty?
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

ludo_centrum Pozri príspevok
Akési dosť tvrdé, nevnímajúc ten tvoj druhý príspevok, nazvem to vysvetlenie tohto prvého.
Vyjadriť svoj názor je treba. Ale otázka znie, či musíš pritom urážať tých ľudí tou nejakou diagnózou?
Ako silné hobby sa venujem Tarotovým kartám a skutočne si nemyslím, že trpím tou diagnózou . Podľa všetkého si práve ty, ktorá trpíš.

Prejav názor, ale neurážaj prosím. Rád by som ti pomohol prostredníctvom tarotových kariet aby si videla možný výsledok. Myslím, že by si sa mala ty pozrieť na tvoj vnútorný rozkol a uvidíš, že prestaneš urážať ľudí na okolí kvôli tvojim neúspechom.
Svojim spôsobom ťa ľutujem, nemáš to ľahké.
Prajem ti veľa poznania pre "otvorenie" očí.
Áno, uznávam, že s tou diagnostikou to bolo netaktné, ospravedlňujem sa. (no naozaj v danej odbornej publikácii bol uvedený tento príklad).
Ďakujem za pomoc, no dokážem si pomôcť sama alebo s mojimi blízkymi, karty na to naozaj, naozaj nepotrebujem, spolieham sa sama na seba a ak mi niečo aj nevyjde, je to preto, že som sa málo snažila a neinvestovala do toho toľko energie i schopností, koľko si to vyžadovalo. A ľutovať ma naozaj nemusíš, ja som skutočne šťastný človek a nepotrebujem na to dokonca ani duchovné filozofovanie...Som, lebo chcem a snažím sa byť...
0 0
janka331 janka331

janka331 je offline (nepripojený) janka331

Prečítala som si príspevky za i proti, a tak by som sa chcela spýtať, nepozná niekto v Košiciach dobrú a overenú vešticu? Takú dobrú ženu o akej písala (myslím ) Kalkulka
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Olivia6 Pozri príspevok
Áno, uznávam, že s tou diagnostikou to bolo netaktné, ospravedlňujem sa. (no naozaj v danej odbornej publikácii bol uvedený tento príklad).
Ďakujem za pomoc, no dokážem si pomôcť sama alebo s mojimi blízkymi, karty na to naozaj, naozaj nepotrebujem, spolieham sa sama na seba a ak mi niečo aj nevyjde, je to preto, že som sa málo snažila a neinvestovala do toho toľko energie i schopností, koľko si to vyžadovalo. A ľutovať ma naozaj nemusíš, ja som skutočne šťastný človek a nepotrebujem na to dokonca ani duchovné filozofovanie...Som, lebo chcem a snažím sa byť...
Ak to zhrnieme, tak nechápem prečo sa vôbec OLIVIA6 zapojila do diskusie, ak je takým zarytým materialistom. Veď v pôvodnom príspevku EVA11 požiadala členov PORADY o info na dobrú vešticu a ich skúsenosti s ňou. Podľa jej vyjadrenia takúto skúsenosť nemá. Čo bolo zámerom jej príspevkov je nám všetkým jasné.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

hanelie Pozri príspevok
skúsme tému rozoberať bez urážok a emócií

ludo, otázka pre teba - prečo myslíš, že na riešenie problémov sú potrebné karty?
Netvrdím, že karty sú potrebné. Ale ako súčasť môjho hobby sú práve tarotové karty, tak ako účtovníčky používajú počítať s nejakým programom (teda aspoň usudzujem) atď...
Považujem ich za nástroj pre odhalenie javov, skutočností atď... Ich zmysel je v obrazoch a preto je dôležité nechať vravieť intuíciu počas výkladu.
Tak ako lekár používa nejaký nástroj na diagnostikovanie, svojim spôsobom sú teda aj karty takýto nástroj. A uznávam po niekoľkých rokoch praxe, že veľmi silný nástroj. Nie je však dané každému, aby s nim dokázal pracovať.

Dávam skôr ľuďom nádej a spôsob ako riešiť svoju otázku. Vyhýbam sa vešteniu ako takému. Je však pravda, že sa dá veľa vecí predvídať.
Súčasne je pravda aj to, že sme si každý strojcom svojho osudu.
Ovplyvňovanie druhej osoby je súčasťou každodenného styku kohokoľvek s kýmkoľvek. Ovplyvňuje nás každá udalosť, médiá, ľudia ktorých stretneme ba i len vidíme, úradníci, lekári atď.... Takže je poznámka, od Olivia6 (myslím) čo to tu kritizovala, že ovplyvňujeme atď... Ona rovnako ovplyvňuje pacientov dokonca tým, že používa a nesprávne používa diagnózu ktorú stanovil niekto druhý.
Každá informácia, ktorú zaznamenáme svojimi zmyslami spúšťa ďalšie reakcie. Takže je preto veľmi dôležité používať správne slová. Obzvlášť pri takej práci ako je lekár pri oznamovaní diagnózy svojmu pacientovi, alebo aj veštec pri výklade kariet.

atď...
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

bobino38 Pozri príspevok
inak ...urobil si to a napísal presne tak ako to opisuje Olivia6 :-)) hovorí z teba len tvoj pocit, že sa ťa dotkol, zasiahol tvoje ego a pýchu z toho čo vraj dokážeš...nič iné...
Ale ale ale...
A ty si kto môj? Ak vieš čítať, tak si prečítaj môj príspevok toľko krát, koľko budeš potrebovať aby si pochopil čo som písal .
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Ja1000 Pozri príspevok
Ak to zhrnieme, tak nechápem prečo sa vôbec OLIVIA6 zapojila do diskusie, ak je takým zarytým materialistom. Veď v pôvodnom príspevku EVA11 požiadala členov PORADY o info na dobrú vešticu a ich skúsenosti s ňou. Podľa jej vyjadrenia takúto skúsenosť nemá. Čo bolo zámerom jej príspevkov je nám všetkým jasné.

Zapojila som sa, aby som povedala toto: "...vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí."

A týmto som v danej téme aj skončila.
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Olivia6 Pozri príspevok
Zapojila som sa, aby som povedala toto: "...vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí."

A týmto som v danej téme aj skončila.
Olivia6 - ak zlyhajú v reálnom živote všetky Tvoje odporúčania a nik nevie poradiť tak... ??? A citujem Ťa ... "zveria sa do rúk lekárovi ktorému dôverujú..." toto doporučenie je v dnešnej dobe prinajmenej úsmevné. Ak by som chcela byť objektívna tak, nechajme to 50 na 50. Rešpektujme solídnych lekárov a rešpektujme solídnych ezoterikov. Nikdy nevieš kto Ti v živote pomôže!!!!
0 0
elena11 elena11

elena11 je offline (nepripojený) elena11

Aj ja by som rada spoznala dobrú vešticu ak máte niekto kontakt na ale naozaj dobrú tak mi ho pošlite. Niekedy som veľmi zvedavá a niekedy mám ztoho strach, ale zvedavosť je silnejšia.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
Ja som bola v sobotu v Piešťanoch u jedného ktorý sa venuje numerologii a tarotu.Je velmi dobrý a vie aj poradiť.Platí sa 15E.Môžem dať kontakt .
0 0
veronika100 veronika100

veronika100 je offline (nepripojený) veronika100

Aj ja som hladala dobrú vešticu a nakoniec som ju našla v Nautiku. Je to televízia s veštením.Kamarátka mi o nej povedala. Dovolala som sa tam a bola som spokojná. Majú tam perfektné veštice.Volala som trom a každá mi povedala to isté.V tomto sú dobré.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Bol niekto u Thomasa z Nitry? Ak ano, tak ako? Spokojnost?

A astrologicka Valika z Ba? mate skusenost?
Naposledy upravil bonita : 05.04.09 at 22:13
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

ahoj kalkulka,
aj ja by som uvital kontakt na tu vesticu u ktorej si bola,
stroskotal mi vztah s polovickou po vyse 3 rokoch a chcem vediet ci je este sanca to napravit alebo mam ist v zivote po novej ceste. Dakujem
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Ja mám obdobie, v ktorom sa spamätávam zo vzťahu, ktorý neskončil dobre. Už zopárkrát som v televízii videla veštice a tak som jednej zavolala do priameho prenosu so slovami: "Skončil sa mi dlhodobý vzťah, a rada by som vedela, ako to bude s mojimi ďalšími vzťahmi, resp. so vzťahom" Odpoveď? Ale ja vedľa Vás niekoho vidím, niekoho, kto Vám pomôže a bude pri Vás. Bola som prekvapená. Dva týždne poznám niekoho cez internetovú zoznamku. Stretli sme sa raz - neviem čo z toho bude. Okrem tejto osoby vedľa mňa nikto nie je. Opýtala sa na dátum narodenia bývalého partnera a zhodnotila ten vzťah ako neperspektívny a dvomi slovami presne vystihla to, kvôli čomu sme sa rozišli. Náhoda? Neviem.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

wadeholden78 Pozri príspevok
ahoj kalkulka,
aj ja by som uvital kontakt na tu vesticu u ktorej si bola,
stroskotal mi vztah s polovickou po vyse 3 rokoch a chcem vediet ci je este sanca to napravit alebo mam ist v zivote po novej ceste. Dakujem
Myslím, že na toto Ti nejalepšie odpovie Tvoja polovička...porozprávaj sa s ňou...alebo to skús napraviť a sám uvidíš, či to má zmysel alebo nie...
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Dovolím si trochu oponovať a to na základe vlastnej skúsenosti. Pred šiestimi rokmi sme rozišli prvýkrát. Prišiel, porozprávali sme sa, rozhodli sme sa. Vzťah sa obnovil. To sa opakovalo 3 krát. Keby mi niekto iný rozprával také niečo, povedala by som, že aký je starý, taký je sprostý. Ja som tomtu vzťahu dala šancu 3 x. Aj keď bola snaha o zlepšenie na druhej strane, po ďalších dvoch rokoch som vzťah opustila po psychickom týraní a už nechcem nič viac počuť o tom, s kým som žila 16 rokov. Trochu smutné.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ahojte, v Košiciach neviete o nejakej dobrej veštici, čo vie naozaj poradiť, nie iba ťahať z ľudí peniaze? vďaka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať