Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
Lubica50 Lubica50

Lubica50 je offline (nepripojený) Lubica50

Este raz ja- numerologicka stoji 300 sk , a si tam dve hodinky.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Bohuzial numerologia nepovie nic vela. Povie ti v akom si roku, co mozes ocakavat a plno dobrych rad, ak je ta numerologicka dobra, ale nepovie ti nic konkretne. Viem o com hovorim, sama som kedysi robila strologiu, a ciastocne aj numerologiu - moze sa to naucit kazdy, ale hladala som jasnovidku, ktora je ozaj napojena na duchovno.
Dnes su u nej dalsie zname, dalsia skuska - ci je ozaj taka dobra.
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

chcete sa len zabaviť,alebo máte nejaký " problém"? a neviete ho riešiť? Je z DNV
0 0
tinusa tinusa

tinusa je offline (nepripojený) tinusa

ahojte.. hlavne si treba dat pozor, ku komu idete... k akej jasnovidke...alebo s jasnovidcovi... velmi velky pozor... a este raz velmi velky pozor... z mojej kamaratky si takto jedna pani jasnovidka urobila "kanal"...kamoska mala nehorazne sny, vidiny...zostala na liekoch.. a nie a nie sa z toho spamatat... nakoniec sa jej to podarilo za pomoci jednej milej pani v Pov. Bystrici, takze je z nej zase moja "stara" kamoska.. ale prezila si svoje..
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
sklenkova
chcete sa len zabaviť,alebo máte nejaký " problém"? a neviete ho riešiť? Je z DNV
Ja to najma beriem ako istú formu zábavy , pravda je však , že pokiaľ zbadám a uverím tomu , že je fakt dobrá a do vecí vidí .... tak v tom prípade mám prichystaných hneď niekoľko otázok , ktoré potrebujem vyriešiť. Čo je to DNV ?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ludia ktori sa zaoberaju takymi okultnymi vedami ako je vestenie, by to nikdy (ak to robia s tym, ako maju a dostali ten DAR vidiet a pomahat tym inym) nerobit pre peniaze .. ked pocujem ze to robia za 500,- .. no hroza.. tito ludia by to mali robit za to co kto uzna za vhodne a hodne a to ako pomohla... co ked je niekto v tiesni a pod.... take by mali byt pravidla. A rovnako vam ziadna vestica -seriozna nepovie cisla do sportky a pod... ludia uvazujte.. ved ona by si prva podala tie cisla, aby vyhrala ...
Je to fakt treba si davat pozor a ludske podvedomie je naozaj neprebadane a lahko sa moze stat, ze vam cosi ublizi... co take potrebujete vediet, ze musite chodit k vestcom ?? ved kazdi sme si strojcom svojho osudu a len od nas zalezi ako nas zivot pojde dalej.. len tomu musime verit.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Kto včera pozeral náhodou šport na jednej nemenovanej televízii, tak tam uvidel a vypočul si slávnu vešticu Ginu, ktorá tipovala včerajší výsledok hokejového zápasu v náš prospech. Ukázala dve karty, ktoré jej to potvrdili. No a výsledok bol diametrálne odlišný a to mi len potvrdilo, že vešticiam netreba veriť a nechať ich tak, nech si veštia pre seba.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zuzka....asi si veštica zabudla vyčistiť totú guľu vešteckú
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Silvi, v telke mala so sebou len karty .... guľa sa jej asi rozbila pri ceste do štúdia a takto to dopadlo.
Podľa mňa by mala by vrátiť licenciu. :p
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

Poznám ich viac ale záleži čo chceš veštiť jenda je na vzťahy, zdravie, minulosť, budúsnosť .
Ja som u nej nebola ale dcéra a tá bola spokojná.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

kklaudia
Poznám ich viac ale záleži čo chceš veštiť jenda je na vzťahy, zdravie, minulosť, budúsnosť .
Ja som u nej nebola ale dcéra a tá bola spokojná.
Priznám sa, že ja na veštice neverím ani ich nemusím.
Iba taká perlička, v inej televízii Gina tvrdila, že má úspech 90 %-ný ... takže tých 10 % je tento zlý tip na víťazstvo našich hokejistov.
... nikto nie je dokonalý ...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a neboli tie karty vyrobené v čechách, to by som pochopila..že by jej ukázalo, že domáci vyhrajú..:p..asi zabudla, komu veštila
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
aj ja mám 90% úspešnosť...len neviem..prečo mi vždy podľa tých 10 % výjde
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... no to je asi medzi nebom a zemou ....
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

ono je to tak skús a uvidíš, ja som bola u veštice ktorá vie predpovedať budúsnosť a minulosť a presne sa trafila a videla ma 1x v živote
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
neviem komu to bolo...ale myslím, že odpoviem aj za Zuzku
taký poprask ešte veštica nevidela..ako by videla....keby sme tam my dve nabehli
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

ono aj vešticu treba brať s rezervou
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
presne tak...
kto tomu verí...nech tam ide...kto nie...tak nejde....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nemusím veštice , nechcem vedieť čo ma čaká.
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

viete prečo vlasne sa chodí veštici ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať