Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

viete prečo vlasne sa chodí veštici ?
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

viete vlasne prečo sú dobre veštice ?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
aby na tom dobre zarobili
0 0
kklaudia kklaudia

kklaudia je offline (nepripojený) kklaudia

platila som 100Sk a venovala sa mi 45 minút to je moc?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

V nejakom rozhovore s Helenou Vondráčkovou ona hovorí, že "moja kartárka mi povedala".....
.....kto všetko nechodí ku kartárom, asi je to dobrý job
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pyton
V nejakom rozhovore s Helenou Vondráčkovou ona hovorí, že "moja kartárka mi povedala".....
.....kto všetko nechodí ku kartárom, asi je to dobrý job
Stále lepšie, ako k psychiatrovi, nie? Lepšie znie: mám svoju kartárku, ako mám svoju psychiatričku.:p
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte,
pripojím sa aj ja k vašej téme, tiež ma lákajú veštice, nebola som u žiadnej, ale vyskúšala som metódu reiki, ktorá mi pomohla, taktiež aj regres-návrat do minulých životov, išla som tam s tým, že to vyskúšam, ale neverila som, bola som veľmi šokovaná, čo som videla a pomohlo mi to v mojich zdravotných problémoch.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Eulalia
Môžeš, prosím, napísať, z ktorého mesta je? Stojím pred dosť závažným rozhodnutím a veru by mi dobrá rada bodla, pretože ja osobne tápem. Neviem, či si mám trúfnuť na dosť veľké sústo, či to zvládnem. Ďakujem.
V kútiku duše ti drieme tvoje vlastné rozhodnutie, nato nepotrebuješ vešticu. Stačí odpoveď na jedinú otázku, chceš to? Ak áno, tak to urob.
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Súhlasím s kukučkou. Občas stojíme pred rozhodnutím, vieme ako by malo vyzerať, ale, a to mi asi dáte za pravdu, iný je pohľad rozumový a iný citový. A asi v tom je problém. Mnohí z nás by v čase konečného rozhodnutia radi pootvorili dvere do budúcnosti a videli dôsledky svojho rozhodnutia. Niekto je silnejša osobnosť a rozhoduje ráznejšie, iný je váhavejší, a pretože mu iné riešenie nenapadá, požiada veštkyňu o pootvorenie dverí.
Ja som sa kedysi dívala na ľudí, ktorí navštívili veštkyne ako na čudákov. A zrazu som bola v situácii, keď som sa rozhodla pre túto návštevu aj ja. 95 % jej vyšlo.
A na dôvažok ešte jeden zážitok mojej dcéry. Bola so svojou dcérou na pieskovisku. Malá sa hrala s dievčatkom, ktoré tam doprevádzala babička. Dospeláci sa pustili do reči a babička, ktorá moju dcéru videla prvý a asi aj poslednýkrát jej povedala o mojich problémoch, i o tom, ako ich vyriešim a o mojej budúcnosti. Povedaja jej informácie, ktoré nemala ako vedieť a boli správne. Len na dôvažok. Ja žijem v Košiciach, dcéra v Bratislave.
0 0
Nikina7 Nikina7

Nikina7 je offline (nepripojený) Nikina7

Ja som tiez bola uz u dvoch vestic a neviem niesom si uplne ista ci mi vobec nieco povedala do buducnosti, vlastne skoro nic, jedine co mi vedela povedat, bolo aka som a aky je moj priatel a ze ma bude v manzelstve ak by som si ho raz zobrala podvadzat a podobne veci, ale my s priatelom este niesme na tom tak ze by sme zrovna sa isli brat alebo co a ja tomu mozno nechcem verit ale zasa clovek nikdy nevie ze. ked som sa jej pytala na zmenu zamestnania povedala ze ho mam zmenit ked to budem tak citit a ze nikdy mi nikto nepovie datum alebo cas, som z toho skor zmatena, mozno este viac akokeby som tam nesla. U tej druhej to bolo podobne.
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

pre Bonitu:
ja som sa k nej objednala na zajtra o 16,00h. máme sa stretnúť na Mlynských Nivách. Vobec neviem, ako sa spoznáme. Ako dlho trvá ten samotný pokec? Nikto z rodiny nevie, kam idem, pretože nie sú takýmto veciam priaznivo naklonený. Ale mna to veľmi zaujíma.Baby,mám tak trochu strach ale zároveň sa veľmi teším.
Pa
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Prosím Vás dajtem mi na tu vešticu kontakt, tiež by som ju chcela navštíviť.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

bv_alexandra
Prosím Vás dajtem mi na tu vešticu kontakt, tiež by som ju chcela navštíviť.

http://www.porada.sk/showpost.php?p=213958&postcount=54
0 0
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
Babulky, setrite penazenky!

8 rokov som sa zaoberala numerologiu, vsetko je tam len o matike a vsetko o tom je s kompletnymi horoskopmi na

www.wwwbrno.cz

na lavej liste si date zelany typ horoskopu. Zial numerologicky sedi, lebo neviem preco sedi, co ma stve, neda sa to zdovodnit.

A rady typu: "moja pekna popracuj na sebe" a "cica nezer" si tu mozeme davat i navzajom. A uvidite, ak sa tymito dvoma radami budeme riadit, aky uspech za rok dosiahneme!
0 0
Nikitenko Nikitenko

Nikitenko je offline (nepripojený) Nikitenko

Neviem či dobý, ale nejaký adresár veštíc som našiel na www.vestica.sk Má to tuším aj diskusné fórum.
0 0
Pussybaby Pussybaby

Pussybaby je offline (nepripojený) Pussybaby

zartujes? chces za to platit že si vymysli zopár smiesnych viet? neverím vesticiam
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pussybaby
zartujes? chces za to platit že si vymysli zopár smiesnych viet? neverím vesticiam
veriť nemusíš, keby si však navštívila ozaj dobrú vešticu, chcela by som ťa vidieť, ako by ti spadla sánka
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

Eulalia
A čo keď Ti povie veci, ktoré sa nemá ako dozvedieť a pritom Ťa vidí prvýkrát v živote? Nemusíš veriť, je to vec osobného presvedčenia ale aj osobnej skúsenosti....
teraz som objavila túto tému, ktorá mi je veľmi blízka. Som rada, že máte na pani Maju toľko pozitívnych ohlasov. Ja k nej chodím už 4 roky a musím sa priznať, že keby pýtala aj oveľa viac, aj tak by som za ňou išla. Ona mi za toto dlhé obdobie pomohla toľko, že sa to nedá peniazmi ani ohodnotiť. Môžem povedať, že sa mi doteraz všetko postupne splnilo čo povedala. O minulosti samozrejme tiež povedala kopu vecí, ktoré úplne súhlasili a to konkrétne veci, žiadne bájky. Od tej doby veľa mojich známych sa k nej opätovne vracia presne ako aj ja. Keby len tak vymýšlala, určite by k nej človek išiel iba raz a nevracal sa nikdy viac. Ja môžem len potvrdiť, že EULALIA aj BONIKA majú pravdu, že pani Maja je hotový zázrak, akých určite na svete nie je veľa. Čoskoro sa s ňou chcem stretnúť zas, už ani neviem koľký raz, ale mne to za to stojí !!!!!!!
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

opravujem: BONITA
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Som rada, že si potvrdila môj dobrý pocit. Okrem toho si myslím, že je to veľmi príjemná pani a dobrák.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať