Zavrieť

Porady

Súrne potrebujem poradiť - e-dane

Včera zmenili na portíli finančnej správy možnosť pozrieť si elektronické podania cez e-dane.
Prosím vám to funguje? Čo robím zle, keď mi vypíše neúspešná autentifikácia používateľa: internal error???
Usporiadat
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Pokutu za podanie poštou alebo v papieri, keď máš elektroniku ? Určite nie. Zatiaľ máš možnosť podávať elektronicky a nie povinnosť. Keď máš teda vybavenú elektroniku, nebráni ti nič podávať v papieri, kým to možné je.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

srska Pozri príspevok
prevzatie = akceptácia, lebo môže tam byť aj zamietnutie (príručka eDane)
srska economic vdaka za vysvetlenie potvrdenia podania
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Internal error
---------------------------
OK
---------------------------
zase toto !!! na portál sa prihlásim, do e-dane ked chcem podať nie (žiadne heslo som nikde nemenila, znovu nahodím ID + heslo bez uloženia a nič e-dane som dala aktualizovať, toto už je ozaj dobre na nervy!!!ako ináč by som to mohla ešte odstrániť?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dáša_ Pozri príspevok
aha, tak to isté sa stalo aj mne - zmizla mi ikona z plochy. Som si myslela, že už asi blbnem a sama som ju odstránila. Jeden deň ešte vyplním mesačné hlásenie a druhý deň môžem hľadať...

ja som nainštalovala znova, ale zatiaľ som neposielala, tak som zvedava...
Aj mne zmizla ikona. Nadavala som na syna, ze mi ju urcite vymazal a ze ho viac k mojmu PC nepustim. Nevedela som aplikaciu najst, potom mi pomohol domenico a po umiestneni ikony mi v pohode podat islo(2* SV a 1 Dph), len mi vypise ze mam ulozene ine heslo ci chcem zmenit.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Economic Pozri príspevok
V stave ich spracovania u všetkých podaní mám PRIJATÉ A POTVRDENÉ.
Takže moje podanie cez e-dane, pri kotrom som postradala AKCAPTACIU je v poriadku , na DU ho maju v stave S ( spracované) takže je to O.K. aj bez potvrdenky o akceptacii.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

nika.sum Pozri príspevok
Aj mne zmizla ikona. Nadavala som na syna, ze mi ju urcite vymazal a ze ho viac k mojmu PC nepustim. Nevedela som aplikaciu najst, potom mi pomohol domenico a po umiestneni ikony mi v pohode podat islo(2* SV a 1 Dph), len mi vypise ze mam ulozene ine heslo ci chcem zmenit.
Ikonky z plochy miznú, ale e-dane zostávajú v počítači, netreba nanovo inštalovať. Len to stačí vyhľadať štart - programy - Finančné riaditeľstvo SR - Sekcia daňová - e dane aplikácia... - kliknúť pravým tlačítkom myši a odoslať kam na plochu, vytvoriť zástupcu.
2 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

a ešte dodám, na synátora sa nehnevaj, určite Ti to on nevymazal , takže pekne čokoládku mu kúp...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tuta Pozri príspevok
a ešte dodám, na synátora sa nehnevaj, určite Ti to on nevymazal , takže pekne čokoládku mu kúp...
a má inšpiráciu - zabezpečiť darček pre syna - notebook
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

tuta Pozri príspevok
Ikonky z plochy miznú, ale e-dane zostávajú v počítači, netreba nanovo inštalovať. Len to stačí vyhľadať štart - programy - Finančné riaditeľstvo SR - Sekcia daňová - e dane aplikácia... - kliknúť pravým tlačítkom myši a odoslať kam na plochu, vytvoriť zástupcu.
to som zistila, len prva moja reakcia, ze ho sem uz nepustim. Ja amater som to hladala, ze vytiahnem ikonu, ale nevedela som to ani za ten svet najst a tak som prosila domenica a samozrejme, ze to bolo jednoduche, zase som sa dozvedela nieco nove.
A synator ma notebook, dokonca aj PC (hoci starsi), len tlaciaren nema napojenu, nakolko ja ju mam v kancelarii (pod bytom) a ked nieco potrebuje on alebo manzel tlacit (co nie je zase tak casto), tak vyuzivaju moj PC. Len ma rozculuju, ze mi ju stale vypinaju tlacitkom a ona sa sama vypina. Potom ked idem po nich robit, mozem cakat kedy zacne tlaciaren pracovat, ked je vypnuta . A mozem potvrdit, ze eDane funguju, teraz som znovu podavala a vsetko v pohode.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nika.sum Pozri príspevok
to som zistila, len prva moja reakcia, ze ho sem uz nepustim. Ja amater som to hladala, ze vytiahnem ikonu, ale nevedela som to ani za ten svet najst a tak som prosila domenica a samozrejme, ze to bolo jednoduche, zase som sa dozvedela nieco nove.
A synator ma notebook, dokonca aj PC (hoci starsi), len tlaciaren nema napojenu, nakolko ja ju mam v kancelarii (pod bytom) a ked nieco potrebuje on alebo manzel tlacit (co nie je zase tak casto), tak vyuzivaju moj PC. Len ma rozculuju, ze mi ju stale vypinaju tlacitkom a ona sa sama vypina. Potom ked idem po nich robit, mozem cakat kedy zacne tlaciaren pracovat, ked je vypnuta . A mozem potvrdit, ze eDane funguju, teraz som znovu podavala a vsetko v pohode.
tak v tom prípade treba dať tlačiareň do siete a synak si príde len pre vytlačené lajstro
0 0
lubka0907 lubka0907

lubka0907 je offline (nepripojený) lubka0907

Dobrý deň,
dnes som odoslala DP k DzMV. Zvolila som r. 2012, v správe o odoslaní bolo: Podanie Riadne daňové priznanie pre daň z motorových vozidiel (za zdaňovacie obdobie 2009-2011) od odosielateľa xxxxx za daň. subjekt xxxxxx bolo prijaté
Pletie ma to zdaňovacie obdobie 2009 - 2011, keďže som zvolila r. 2012
Je to v poriadku, alebo v e-dane nie je aktuálne tlačivo? Nikomu sa niečo takéto nestalo?
Ďakujem
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lubka0907 Pozri príspevok
Dobrý deň,
dnes som odoslala DP k DzMV. Zvolila som r. 2012, v správe o odoslaní bolo: Podanie Riadne daňové priznanie pre daň z motorových vozidiel (za zdaňovacie obdobie 2009-2011) od odosielateľa xxxxx za daň. subjekt xxxxxx bolo prijaté
Pletie ma to zdaňovacie obdobie 2009 - 2011, keďže som zvolila r. 2012
Je to v poriadku, alebo v e-dane nie je aktuálne tlačivo? Nikomu sa niečo takéto nestalo?
Ďakujem
tlačivo sa nemenilo - netráp sa
1 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

Omylom som cez edane poslala prehľad za 1/2012 miesto 12/2012 ide omylom poslaný prehľad nejako stornovať.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Antonia1 Pozri príspevok
Omylom som cez edane poslala prehľad za 1/2012 miesto 12/2012 ide omylom poslaný prehľad nejako stornovať.

Stornovať sa nedá. Podaj ešte raz a správne.
1 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

Už som podala len som si myslela, že by sa to malo dať nejako stornovať. Ďakujem.
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

ahojte, idem cez e-dane na elektronická podateľňa, prihlásim sa a dám si zobraziť podané tlačivá vypisuje mi že žiadne neboli nájdené pritom som už posielala....
Naposledy upravil anithocka : 17.01.13 at 13:27 Dôvod: našla som že sa tam zobrazujú tlačivá podané po 10.1.2013
0 0
lubka0907 lubka0907

lubka0907 je offline (nepripojený) lubka0907

a zvolila si správne dátumy OD - DO?
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

anithocka Pozri príspevok
ahojte, idem cez e-dane na elektronická podateľňa, prihlásim sa a dám si zobraziť podané tlačivá vypisuje mi že žiadne neboli nájdené pritom som už posielala....
aj mne to robí a kolko som sa dnes natrápila aby mi prešiel súhrný výkaz...a dátumy (podmienky vyhladávania) mám zvolené dobre....radšej by som sa prešla osobne na Daňový ako toto!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Mirka.V Mirka.V

Mirka.V je offline (nepripojený) Mirka.V

prosím poradíte .... ak mám dve motorové vozidlá ... jedno ŠZP - PD, druhé BA.
podávam dve daňové priznania, alebo môžem na jednom aj keď každé auto patrí do iného kraja.
robím to cez eDane - to ma trochu mätie. či teda jedno, alebo dve :-) Ďakujem veľmi pekne
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Ja by som podala jedno daňové priznanie. Do poznámky by som uviedla, že daň bude uhradená pre vozidlo s EČ napríklad BA na účet do BA a to druhé vozidlo napríklad KE napríklad na účet do KE (podľa miesta evidencie) aby tety na DÚ to videli a nečudovali sa, prečo daň nie je uhradená celá. Bude uhradená celá, ale na 2 účty. Toľko môj osobný názor.
0 0
Načítať ďalšie