Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Dáša_
Žabinka
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
videla som teraz opakovanie tej relácie. ale teda neviem. tie oči.... to neboli veru srandičky
Pozrel som si aj ja. Samozrejme, že Króner mal trému...a nik sa nemôže čudovať, keď po tak dlhej dobe vyšiel na mediálnu verejnosť.
Čo som si všimol (a určite nie iba ja), boli tie určité a videteľné prejavy určitého rázu.
ALE je jasné, že svoje robili medikamenty.

Jozefovi je potrebné len zaželať skoré vrátenie sa do bežnejšieho (bežného) života, nech sa dostane z tých sračiek čím skôr. Bolo by na škodu, ak by sa uzavrel do seba a divácka verejnosť by prišla o dobrého herca s príjemným hlasom.
Jozef si už musí počkať, ale iste si myslel jeho synovca Jana
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Jozef si už musí počkať, ale iste si myslel jeho synovca Jana
medzi nami dievčatami - jano má synovca jozefa je tiež herec, len je to syn janov sestry, takže meno už nenesie.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
pavol54
Jozef si už musí počkať, ale iste si myslel jeho synovca Jana
medzi nami dievčatami - jano má synovca jozefa je tiež herec, len je to syn janov sestry, takže meno už nenesie.
Neviem načo tie kľučky ale diskusia vyšla z účasti Jana Krónera na poslednej relácii "inkognito" tak ako to napísala žabinka
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Dáša_
pavol54
Jozef si už musí počkať, ale iste si myslel jeho synovca Jana
medzi nami dievčatami - jano má synovca jozefa je tiež herec, len je to syn janov sestry, takže meno už nenesie.
Neviem načo tie kľučky ale diskusia vyšla z účasti Jana Krónera na poslednej relácii "inkognito" tak ako to napísala žabinka
no veď to je osud internetových diskusii - od jednej veci sa prejde k desiatej....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
TOTO napíše Filip Domovec - zástupca šefredaktora ?????

http://aktualne.atlas.sk/slovensko/s...tm_campaign=hp

Kuwa, v tom zhodnotení týždňa je viac drístov ako na nejakej konšpiračnej stránke.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Dáša_
Žabinka
od rána som chcela napísať, a stále mi do toho čosi prišlo.. teším sa, že janko kroner sa pokúša zaradiť do normálneho, bežného života.. držím palčeky, aby to išlo už len tým správnym smerom..
videla som teraz opakovanie tej relácie. ale teda neviem. tie oči.... to neboli veru srandičky
Pozrel som si aj ja. Samozrejme, že Króner mal trému...a nik sa nemôže čudovať, keď po tak dlhej dobe vyšiel na mediálnu verejnosť.
Čo som si všimol (a určite nie iba ja), boli tie určité a videteľné prejavy určitého rázu.
ALE je jasné, že svoje robili medikamenty.

Jozefovi je potrebné len zaželať skoré vrátenie sa do bežnejšieho (bežného) života, nech sa dostane z tých sračiek čím skôr. Bolo by na škodu, ak by sa uzavrel do seba a divácka verejnosť by prišla o dobrého herca s príjemným hlasom.
Chybička se vloudila, hosťom bol Janko Kroner.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
babka - ježibabka
Stihla som mať dnes už príjemné prekvapko. Asi nie som až taká potvora, keď okrem mňa na mňa aj niekto druhý myslí. Pred chvíľou som odprevadila neterku - birmovné krstniatko. Priniesla mi ešte horúci pudingový koláč, vraj si ho mám pocukrovať, lebo na horúcom by sa cukor roztopil. Zajtra bude jarmok, príde jej návšteva, tak vypeká.
mnaaaaam
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo
http://www.mojkvart.hr/Makarska/vremenska-prognoza

Leto prichadza
Naposledy upravil alaya1 : 23.05.16 at 08:00
chorv.jpg  
4 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uzivaj...este klud bez putnikov
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

strihám meter
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj ja..dochadzaju HR suroviny...oliv.olej a rum
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Aj ja..dochadzaju HR suroviny...oliv.olej a rum
Naaa a jakoz, na SK nemate olej a rum ?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Aj ja..dochadzaju HR suroviny...oliv.olej a rum
Donesiem ?
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1 - a máš mínusku :-))))) za dobrotu na žebrotu :-)))) alebo niekomu od rána riadne zaje.....áva.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
alaya1 - a máš mínusku :-))))) za dobrotu na žebrotu :-)))) alebo niekomu od rána riadne zaje.....áva.
Myslíš ... ???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, ty už prečítaš alaya1 a automaticky ti ruka kliká na mínusky :-)))))))))))))))) tiež poznám, ale pri inom :-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchač, ty už prečítaš alaya1 a automaticky ti ruka kliká na mínusky :-)))))))))))))))) tiež poznám, ale pri inom :-))
NIE !!!
Ja čítam VŠETKO od psychošky...následne vyhodnotím a až tak sa zrealizujem.
...a môžem ja za to, že alaya píše poväčšinou bludy ?

Psychošku ako takú mám solídne na háku...jej príspevky o niečom svedčia.
Nemá význam nejak sa rozpisovať...bolo by to na dlhší text a aj náležité linky plus patrične podložená argumentácia.
Lenže v konečnom dôsledku by to aj tak väčšina nečítala...tak na čo sa zbytočne namáhať ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi nie som moc v obraze, ale nevadí, chápem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Asi nie som moc v obraze, ale nevadí, chápem.
Veru nie si (bez urážky)...a takých je tu viac...

Jeden príklad.
Všimni si, že keď alayiu niečo vytočí...niekto jej oponuje, naserie ju....tak čo urobí ?
Následne dá nejaký citát do tej vyslovene svojej témy,kde na 99,999% len ona pridáva tie výroky...http://www.porada.sk/t263208-p2-vyro...ml#post2851487
Toto si asi málokto uvedomí...

ALE nechajme alayiu alayou...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

alebo len nemáš rád rum....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať