Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1




Asi lubi Kosicanov
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach
Kazdy voci kazdemu, vsade a vzdy .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach
Pravdivá, veru pravdivá diskusia.
Redaktorka jedno napísala a druhé sa stalo....drísta íííčoviny.
Ak by sa stretli na normálnej ceste v bežnej premávke...pri rýchlosti oboch vozidiel cca 80 km/h ? Landl by chlastal inak a v inej Hornej - Dolnej...

Nevraviac už o iných aspektoch samotnej nehody ako takej...ktož vie, ako sa to všetko prihodila.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lui...
Blava jedna a Východ je dosť široký pojem.
Blavák zadre L IX. čo je síce časť KE asi ako vzor bordelu u cigánov, lebo oni hádžu všetko von oknom.

Ja ako košičan môžem nadávať tiež (veď aj nadávam ) na tých vychodňarov - rusnakov, zemplinčanov, spišakov, šarišanov...a veru, že je aj za čo....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
Aj diskusia bola zaujimava....pod clankom na topkach
Pravdivá, veru pravdivá diskusia.
Redaktorka jedno napísala a druhé sa stalo....drísta íííčoviny.
Ak by sa stretli na normálnej ceste v bežnej premávke...pri rýchlosti oboch vozidiel cca 80 km/h ? Landl by chlastal inak a v inej Hornej - Dolnej...

Nevraviac už o iných aspektoch samotnej nehody ako takej...ktož vie, ako sa to všetko prihodila.
To patrilo k oznamu na brane v petržke.....nie k nehode herca
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Prekvapilo....doma kupene omalovanky uz dlhsie....akoze pre dospelakov...antistresove......teda vie to pekne drapnut....este ze dva zosity....sa nemusime s deckom bit.......len tri sady ceruziek veru malo....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Lui...
Blava jedna a Východ je dosť široký pojem.
Blavák zadre L IX. čo je síce časť KE asi ako vzor bordelu u cigánov, lebo oni hádžu všetko von oknom.

Ja ako košičan môžem nadávať tiež (veď aj nadávam ) na tých vychodňarov - rusnakov, zemplinčanov, spišakov, šarišanov...a veru, že je aj za čo....
Hehehe...... a ja zase okrem Bratislavčanov i na Trnavčanov, Košičanov, Vranovčanov, Humenčanov, Trebišovčanov... a veru, aj tu je za čo....

Každý sa nejako baví.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Huráááá....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Keď hento v Nemecku schvália, ako dlho bude trvať, pokiaľ nezaznie podobný beťársky návrh v našom parlamente ???

http://ekonomika.sme.sk/c/20161006/n...-1-triedy.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ale zas nemci maju ozajstne cesty.....
....dan za vóz tam platia seci.....
Tu by mali platit nam,ze sa dobrovolne ideme ohrozit.....na toto co ma byt cesta
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
buchač
Lui...
Blava jedna a Východ je dosť široký pojem.
Blavák zadre L IX. čo je síce časť KE asi ako vzor bordelu u cigánov, lebo oni hádžu všetko von oknom.

Ja ako košičan môžem nadávať tiež (veď aj nadávam ) na tých vychodňarov - rusnakov, zemplinčanov, spišakov, šarišanov...a veru, že je aj za čo....
Hehehe...... a ja zase okrem Bratislavčanov i na Trnavčanov, Košičanov, Vranovčanov, Humenčanov, Trebišovčanov... a veru, aj tu je za čo....

Každý sa nejako baví.....
A či sme v pra ľe sé?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pobavilo Sme,že centy za článok.No môžu čakať :-))).
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Dnes mi prišlo oficiálne lajstro zo Sociálnej poisťovne, ktoré mi ponúka unikátnu príležitosť, aby som ako konateľ a spoločník nabonzoval svoju s. r. o., že za mňa málo odvádza do čiernej diery.
Na Slovensku sme mali k 31.12.2015 vyše 230-tisíc s. r. o. a a. s., niektoré z nich zamestnávajú viacerých spoločníkov alebo akcionárov. Možno 230-tisíc krát vyhodené peniaze za poštovné a tlač, možno 300-tisíc, možno viac. Nevadí, vyberieme na sociálnom poistení.

Absurdity Unlimited.
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

http://www.uspesne-podnikanie.sk/pod...stanete-pokutu no čo ešte vymyslia.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes sa mi stalo....videla som pana precedu.....ako sportuje....tak dietne....chodza s palickami....labroš tiez bol...aj jeho "tieň"....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_
Plátok citrónu má mať hrúbku 3,4mm, priemer rezu minimálne 35mm, farba má byť citrónovo žltá.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
Nadpis je trochu zavádzajúci-za plátok citrónu nedostane nikto pokutu,ak bude nastoknutý na pohári alebo položený na tanieriku.Ide totiž o to,že ak citrón pláva v nápoji,zdvihne hladinu nápoja a nevieš si okontrolovať,či bolo doliate po rysku.Tak isto by sa nemal podávať zmiešaný rum s colou,červené víno s colou,džús s vodkou,.........ani ľad v nápoji.
Všetko ti majú doniesť zvlášť a zmiešať si to máš ty,aby ťa neojebabrali.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
Dáša_
Nadpis je trochu zavádzajúci-za plátok citrónu nedostane nikto pokutu,ak bude nastoknutý na pohári alebo položený na tanieriku.Ide totiž o to,že ak citrón pláva v nápoji,zdvihne hladinu nápoja a nevieš si okontrolovať,či bolo doliate po rysku.Tak isto by sa nemal podávať zmiešaný rum s colou,červené víno s colou,džús s vodkou,.........ani ľad v nápoji.
Všetko ti majú doniesť zvlášť a zmiešať si to máš ty,aby ťa neojebabrali.
a dokážeš si predstaviť, že takto ti budú nosiť miešané nápoje? po surovinách a až pred tebou to zmiešajú? Zober si také polulárne limonády, kde je všeličo, ovocie, cukor, citr=on, ľad..... Alebo také nápoje, ktoré sa pretrepávajú v rôznych šejkroch?

Mmch, také zvesti idú o kontrolóroch, že s obľubou si objednávajú lepkavé nápoje a tie potom premeriavajú - časť bsahu ostane na pohári, keď si prelievajú do svojej odmerky a tak je pokuta istá.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať