Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ovšem to čo štát dostal - delil po svojom. Takže tí čo dreli i v So,Ne sviatok - boli označovaní za darmožráčov. Ale keď sa niekde potôčik vylial, odrazu boli ako anjeli.....
A pohotovosť.... ani mi nevrav. Nechodil som síce do bunkra, ale hotovostná jednotka - i 5x do mesiaca. Takže len doma sedieť, nikam si nemohol (ani na ten poondiaty nákup).

A keď prišla kalamita (v zime snehová) - tak sme sa "zabávali" na cestách....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Příští starosta Londýna může být muslim. Sadiq Khan je favoritem voleb

http://zpravy.e15.cz/zahranicni/poli...paign=copylink

Kráľ Artuš s čardejom Merlinom sa musia točiť v hroboch jak ventilátor na najvyššom stupni otáčok...
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak, tak... a z Big Benu sa stane maximešita......
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Cúvať musíš iba vtedy, ak niekde zájdeš.
Ja som nikde nezašiel, tak ani cúvať nemusím.
Zase pletieš piate cez deviate.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Bol som minulý týždeň ožratý a tak ma žena vyhodila spať k rexovi do koterca. Musím sa s ňou udobriť , aby ma pusila späť. Čože, mne sa tam dobre spí, ale Rexo už na mňa voľajako zazerá...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Umenie je : vyjadrovať sa hrubo a sprosto (v knižke, v divadelnom predstavení)
Po naštudovaní a osvojení si tohoto umenia je vyjadrovanie v intenciách vulgarizmov a sprostého vyjadrovania je primitivizmus: mladé florbalistky pri debate(a asi nielen) s novinárom
Niektorým umelcom by mali mlátiť po prstoch aby mali tých umeleckých vyjadrení čo najviac.(Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Umenie je : vyjadrovať sa hrubo a sprosto (v knižke, v divadelnom predstavení)
Po naštudovaní a osvojení si tohoto umenia je vyjadrovanie v intenciách vulgarizmov a sprostého vyjadrovania je primitivizmus: mladé florbalistky pri debate(a asi nielen) s novinárom
Niektorým umelcom by mali mlátiť po prstoch aby mali tých umeleckých vyjadrení čo najviac.(Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici)
Aspoň vieš, ako málo stačí, aby si sa aj ty, mohol považovať za umelca. Stačí vymeniť, alebo inak použiť slovíčko a si namiesto babráka, čo sa vie tresnúť cez palec, vlastne umelec.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
Umenie je : vyjadrovať sa hrubo a sprosto (v knižke, v divadelnom predstavení)
Po naštudovaní a osvojení si tohoto umenia je vyjadrovanie v intenciách vulgarizmov a sprostého vyjadrovania je primitivizmus: mladé florbalistky pri debate(a asi nielen) s novinárom
Niektorým umelcom by mali mlátiť po prstoch aby mali tých umeleckých vyjadrení čo najviac.(Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici)
Aspoň vieš, ako málo stačí, aby si sa aj ty, mohol považovať za umelca. Stačí vymeniť, alebo inak použiť slovíčko a si namiesto babráka, čo sa vie tresnúť cez palec, vlastne umelec.
No vidíš ale ty si na to ešte nedorástol, inak si klamár ktorý ma sklamal, sľúbil si že odchádzaš z témy, čo ťa zase dohnalo sem, slabá možnosť sebarealizácie? Doma ti nedovolia hovoriť čo? (Však samé hlúposti, kto na to má mať uši)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
.....................Ja keď si buchnem po prste tak by mi závideli moju literárnu tvorbu všetci tvorcovia renomovaní umeleckých diel a ich literárni kritici..........

Celý JA!
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pohádky z lesa 2, potešili, po dlhej dobe som natrafila na pekne spracovanú tému
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Zase ma raz nepotesili slovenski podnikatelia. Tentokrat z oblasti vyroby kartonovych obalov. Potrebujem kartonove krabice a z dvoch firiem v BB mi telefon nezdvihaju v dvoch firmach. Dokonca ani zanzan=mnik nemaju, aby som im odkaz nechal, aby mi spat zavolali. Ubohi slendriani

A zase budu plakat, ako im podnikanie na SK nejde.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

mna potešil nový termín dokončenia dialnic

"Nový termín pre slovenských vodičov: všetky diaľnice budú v roku 2100"

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-...-o-sedem-rokov
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
mna potešil nový termín dokončenia dialnic

"Nový termín pre slovenských vodičov: všetky diaľnice budú v roku 2100"

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-...-o-sedem-rokov
jezis marjaaa, to je ale vuuuuuuuul
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Zase ma raz nepotesili slovenski podnikatelia. Tentokrat z oblasti vyroby kartonovych obalov. Potrebujem kartonove krabice a z dvoch firiem v BB mi telefon nezdvihaju v dvoch firmach. Dokonca ani zanzan=mnik nemaju, aby som im odkaz nechal, aby mi spat zavolali. Ubohi slendriani

A zase budu plakat, ako im podnikanie na SK nejde.
V tejto brandži to na Slovensku bolo vždy také biedne.
Dosť záleží na tom, aké a koľko ich potrebuješ. Ak ich potrebuješ na zákazku (je jedno či potrebuješ 50, alebo 20 000 kusov), potrebuješ výrobcu a rovnako ho potrebuješ, ak je dôležitá cena za kus. Iné je, ak si vieš vybrať zo sortimentu štandardne vyrábaných krabíc. Tie si vieš zaobstarať aj cez obchodníkov na internete.
---------------------------------------------------------
Inak vždy, keď som si overoval kvalitu, cenu a spoľahlivosť, Moravské firmy nikto nevedel nijako prekonať. Pritom sa mesačne jednalo o 30 až 50 000 zákazky ( jedná sa o objem zákazky vyjadrený v korunách, nie v kusoch )
Naposledy upravil jar88 : 11.05.16 at 11:33
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
bjuty smis
mna potešil nový termín dokončenia dialnic

"Nový termín pre slovenských vodičov: všetky diaľnice budú v roku 2100"

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-...-o-sedem-rokov
jezis marjaaa, to je ale vuuuuuuuul
Keby len on.
Tu je celý systém postavený na hlavu. Je to ukážka neschopnosti štátu a jasný dôkaz, že štát je ten najneschopnejší z najneschopnejších v akomkoľvek podnikaní, spravovaní, či hospodárení.
Ak by to nebudoval štát, mohli sme už dávno jazdiť a určite aj za pätinu terajšej ceny.
------------------------
A to nemyslím iba z BA do KE a späť, ale kompletnú cestnú a diaľničnú sieť.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pobavilo, zaujalo

Ako predchádzať zubným kazom
By : catca | 1 Comment | On : júl 29, 2013 | Category : Zdravie

Kedysi dávno sedeli vo vlaku kupé starká, mladík a zopár ďalších ľudí. Mladík sa neustále chytal za líca. Jeho výraz tváre napovedal, že ho poriadne bolia zuby.
Ako čas plynul a mladík sa zdal byť na tom stále horšie a horšie, zrazu sa ozvala starká a následne medzi ňou a mladíkom prebehol tento rozhovor:
Starká: „Mladý pán, zuby vás bolia z toho, že robíte všetko naopak“, zašamrotala si popod nos starká.

Mladík: „Naopak? Čo robím naopak?“

Starká: „No, ráno keď sa osprchujete, tak si určite najprv uterákom utriete tvár a až potom ruky.“

Mladík: „No, áno, tak to robím. A čo je na tom zlé?“

Starká: „Čo je zlé? No predsa to, že to robíte naopak. Ak by ste si vždy utreli najprv ruky a až potom tvár, zuby by vás teraz neboleli…“

Pointa príbehu

Ak si po sprche najprv utriete tvár, tak súčasne pri tom, ako držíte v ruke uterák, si utriete aj ruky. Tie si potom už zvlášť neskôr neutriete, lebo sú už suché. A práve tu je jadro problému. Ani netušíte čo si tým vlastne spôsobujete…

Pri utieraní rúk sa tu vychádza z princípu akupresúrnych bodov. Ruka je po chodidlách druhé miesto na tele s najväčším počtom takýchto bodov. Každý z nich je spojený s niektorým vnútorným orgánom v tele. A následne každý orgán je nervovými a energetickými dráhami prepojený s niektorým zo zubov.

Dôkladným utieraním rúk si zároveň masírujete aj celú paletu akupresúrnych bodov. Tie následne posilňujú vnútorné orgány. No a tie spätne ovplyvňujú a utužujú vaše zuby.

Rovnaký efekt by ste dosiahli aj nie doslovným utieraním rúk, ale pravidelnou dennou masážou uvedených bodov na rukách.


0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
Zase ma raz nepotesili slovenski podnikatelia. Tentokrat z oblasti vyroby kartonovych obalov. Potrebujem kartonove krabice a z dvoch firiem v BB mi telefon nezdvihaju v dvoch firmach. Dokonca ani zanzan=mnik nemaju, aby som im odkaz nechal, aby mi spat zavolali. Ubohi slendriani

A zase budu plakat, ako im podnikanie na SK nejde.
V tejto brandži to na Slovensku bolo vždy také biedne.
Dosť záleží na tom, aké a koľko ich potrebuješ. Ak ich potrebuješ na zákazku (je jedno či potrebuješ 50, alebo 20 000 kusov), potrebuješ výrobcu a rovnako ho potrebuješ, ak je dôležitá cena za kus. Iné je, ak si vieš vybrať zo sortimentu štandardne vyrábaných krabíc. Tie si vieš zaobstarať aj cez obchodníkov na internete.
---------------------------------------------------------
Inak vždy, keď som si overoval kvalitu, cenu a spoľahlivosť, Moravské firmy nikto nevedel nijako prekonať. Pritom sa mesačne jednalo o 30 až 50 000 zákazky ( jedná sa o objem zákazky vyjadrený v korunách, nie v kusoch )
nejde o to, co ja potrebujem, ale o to ako sa takzvani prepytujem "podnikatelia" spravaju
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.cas.sk/clanok/397611/nevi...hornej-dolnej/
Hmm..aka fajnova predvadzacka...no nekup ju....poplataju, prestreknu ako nova
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
http://www.cas.sk/clanok/397611/nevi...hornej-dolnej/
Hmm..aka fajnova predvadzacka...no nekup ju....poplataju, prestreknu ako nova
Tuto situaciu si predstavit v nejakej "ludovej" znacke auta. Fatalne nasledky. Moj muz zazil podobne, tiez ho auto zachranilo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať