Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

srska
bjuty smis
za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
zo Štefanovičovej nech mi dajú 50 litrov a beriem si 1 km hranice pod kontrolu
no...ja tiež rozmýšlam navrhnúť manželke, že ked dajú tých 250 000 na hlavu, jednu - dve mladé utečenky by sme prichýlili...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Hajzel
na oplátku by mal dostať tyčou po hlavičke, prechodom do vyšších tónin by stratil potrebu presadiť svoju potrebu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
srska
bjuty smis
za 250 000 na hlavu nám ich sem nedajú....
zo Štefanovičovej nech mi dajú 50 litrov a beriem si 1 km hranice pod kontrolu
no...ja tiež rozmýšlam navrhnúť manželke, že ked dajú tých 250 000 na hlavu, jednu - dve mladé utečenky by sme prichýlili...
myslím si že manželka by skočila za keňanom pre roxor ( pre istotu)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

dobre myslíš
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

..šiš, Mária? Na čo všetko máme, keď sme spolu, svoji.



..šiš, Mária! Myslí ten tvor ako myslel vtedy? Ozaj sme svoji? Či netvor, nič?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
pavol54
buchač
Ďaľší dôkaz o stupídnosti, sprostosti, arogantnosti a podobne tých dutých hláv

Brusel navrhne pokutu za odmietnutie kvót. 250-tisíc eur za neprijatého utečenca
http://europa.pravda.sk/aktuality/cl...teho-utecenca/
Ktovie koľko vyjde prevádzka bývalého rekreačného zariadenia Sereď na osobu
Inak treba odpútavať hlúposťami aby si plebs nevšímal podstatné veci ako napríklad v tichosti schválenie ekonomickej okupácie EU TTIP
TTIP nieje žiadna okupácia. Trepeš bludy.
Je to len dohoda medzi USA a EÚ o podmienkach vzájomne výhodných pravidiel. Pritom vyjednávanie, určite nieje v žiadnom prípade možné vykladať, ako diktát, či dokonca za ekonomickú okupáciu.
---------------------------------------------
To že som ti dal príklad zo športu, ešte neznamená, že chcem prejsť na debatu o pravidlách cestnej dopravy.
šach si niekedy hral? Vraj podporuje myslenie a rozvíja logické uvažovanie skús niečo s tým robiť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.
Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente. To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
Pali - kde si nabral tých päť rokov? Je to stanovená pevná suma 250000€. A ja sa len modlím, aby to neschválili, pretože okamžite sa to premietne do systému 250000€/ROK!!!!
A až potom si môžeš povedať "No neber to!". Pretože to nebude 4000€ nákladov, ale 20000€.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
pavol54
250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
Pali - kde si nabral tých päť rokov? Je to stanovená pevná suma 250000€. A ja sa len modlím, aby to neschválili, pretože okamžite sa to premietne do systému 250000€/ROK!!!!
A až potom si môžeš povedať "No neber to!". Pretože to nebude 4000€ nákladov, ale 20000€.
A tiež sa nepovedalo, koľko krát ročne ti toho istého môžu prideliť, či ponúknuť.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Z čoho vlastne pramení "právo únie"?
Právo vydávať doporučenia, rozhodnutia a nedaj bože nariadenia a povinnosti štátom, ktoré v konečnom dôsledku "majú akúsi povinnosť" prijať zákony, ktorými prenášajú povinnosť na vlastných občanov.?
----------------------------------------------
Sme ešte slobodní a svojprávni ľudia? A ak áno, tak v akom rozsahu, alebo v akom ponímaní svojprávnosti človeka?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
BXLmiami
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.
Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente. To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?
Kristušátazapádmindenit......

Decko v šatke nejakej pridrbanej ženskej - poslankyne, ktorej (chúďatenku) nedovolili voliť ?
Dokonca zájsť do histórie a dôvodiť, že onehdá matky tak mali deti na chrbáte (prsiach) a dokonca aj s tým batôžkom na poli makali ???
Trochu veľký rozdiel ?
Terajšia poslankyňa vedela, že je tehotná...nemusela ísť kandidovať...mohla doma sedieť na teplej eržike a brať len materskú.
Tie ženy v minulosti, ak by nešli na pole, tak by v zime umreli od hladu.
---------------------------------------
Prijebaní poslanci EU ???
Nesranduj človeče....od tých buzerantov v poslednej dobe nejak nič múdre nevyšlo.
Posledné info vraví o schválení určitých onačín pre Turecko a Albánsko...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
BXLmiami
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.
Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente. To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?

pekné, pekné....
a teraz k realite :

pani poslankyna je nenažratá...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
250 000 = 50 000 na rok = 4000,- eur mesačných nákladov na azylanta včetne zdravotníckeho zabezpečenia, versus cca 1200,-včetne odvodov slovenského makačenka a na východe 420 + odvody. "No neber to!"
Pali - kde si nabral tých päť rokov? Je to stanovená pevná suma 250000€. A ja sa len modlím, aby to neschválili, pretože okamžite sa to premietne do systému 250000€/ROK!!!!
A až potom si môžeš povedať "No neber to!". Pretože to nebude 4000€ nákladov, ale 20000€.
včera večer v nejakých tele info
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jar88
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.
a na túto múdrosť si ako prišiel, dlho si musel nad tým rozmýšľať?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
jar88
BXLmiami
Neviem či som moderná alebo staromodna a ani ma to nezaujima,Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.A tiež viem,že od poslancov dôsledne vyžadujem,aby dodržiavali zákony a neporušovali ich v mene akejkoľvek svojej pravdy.A ak som volič SaS to ešte neznamená že schvaľujem akýkoľvek ich úlet.Zrovna túto agendu čo práve predvádzajú naozaj nemusím.Nemyslím,že hlavným problémom SK sú deti v šatkách či cyklisti a bratislavské výtlky.
Najskôr k tomuto:
Ale viem,že deti potrebujú svoj režim,svoj kľud,svoje stále prostredie a svoje istoty a vtedy z nich nerastú neurotici.
Práve to všetko noseným deťom prináša tá šatka. To dieťa v šatke nijako neprekáža pani poslankyni, ono nepobieha a ani nelezie po parlamente. To dieťa od matky nepotrebuje ani zohrievať mliečko a prevážna väčšina z nich, ani výmenu Pampersiek. Ono s tou matkou totiž komunikuje a matka mu rozumie.
--------------------------------------
No a k tomu "právnemu povedomiu", že od poslancov čosi dôsledne vyžaduješ, je naozaj úsmevné. Veľa podstatného ti ušlo vďaka vnímaniu nepodstatných vecí, ako napríklad či je normálne nosenie detí v šatke. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní uvažovať nad právom ľudí na azyl a nad právom únie. Tiež patríš k ľuďom, ktorí sú ochotní voliť medzi prijatím utečenca a prijatím pokuty od EÚ (250 000 € na kus). Nenapadlo ťa ešte, že na toto sa únia nezakladala a že náš parlament, nikdy nemal mandát odovzdať naše práva únii?
Kristušátazapádmindenit......

Decko v šatke nejakej pridrbanej ženskej - poslankyne, ktorej (chúďatenku) nedovolili voliť ?
Dokonca zájsť do histórie a dôvodiť, že onehdá matky tak mali deti na chrbáte (prsiach) a dokonca aj s tým batôžkom na poli makali ???
Trochu veľký rozdiel ?
Terajšia poslankyňa vedela, že je tehotná...nemusela ísť kandidovať...mohla doma sedieť na teplej eržike a brať len materskú.
Tie ženy v minulosti, ak by nešli na pole, tak by v zime umreli od hladu.
---------------------------------------
Prijebaní poslanci EU ???
Nesranduj človeče....od tých buzerantov v poslednej dobe nejak nič múdre nevyšlo.
Posledné info vraví o schválení určitých onačín pre Turecko a Albánsko...
Ďuri však sa nerozčuľuj, veď sú rodiny kde sú obaja manželia tehotní, a potom sú aj takí čo sú súčasne predsedovia strán a popri tom stíhajú robiť niekoľko ťažkých funkcii (poslanec europarlamentu, poslanec NR, a ešte spústu iných naraz)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ďuri však sa nerozčuľuj, veď sú rodiny kde sú obaja manželia tehotní, a potom sú aj takí čo sú súčasne predsedovia strán a popri tom stíhajú robiť niekoľko ťažkých funkcii (poslanec europarlamentu, poslanec NR, a ešte spústu iných naraz)
Ja sa nerozčuľujem....nadávam si len tak cvične.
Už sa veľmi nerozčuľujem, škodí to pleti...

Ak sú obaja manželia tehotní ?
Ja by som to nazval nenormálnosťou...ale budúce okolie decka sa im raz "poďakuje"...zasratý a rozmaznaný fracek z takéhoto prostredia vzíde...

Tažkí funkcionári na našej politickej scéne ?
To sú iní "nadľudia"....a podľa toho sa aj správajú...no občas padnú a hubu rozbijú na paštéku. Poniektorým by bolo potrebné pomôcť k tej paštéke na hube primeraným spôsobom - bejzbolkou...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Ale najhlavnejšie je, že "žerie" zo svojho.
však keby bola odluka politických strán od štátu.. potom by to bolo zo svojho, inak z našich daní
Myslím, že ak dostáva "plat - mzdu - odmenu za prácu", alebo ako si to nazveš, je to jej a tak žije asi predsa len zo svojho.
----------------------------------
Snáď mi tu nechceš tvrdiť, že tvoji "pracovníci" žijú z tvojho?
To čo už by bolo za vykorisťovanie?
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať