Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Evka misu uz som taku...robila....uz u niekoho .....
IMG-20160406-WA0000.jpg  
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dievcata dakujem
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Evka misu uz som taku...robila....uz u niekoho .....
..revem...Ty občas za sladkým, ja za misou I bez ovocia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nerev este taku budem robit....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Lui ved Ty si hotova umelkyna A nejaku sumnu vonnu olejovu lampu by si nevystruzlikala?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
Lui ved Ty si hotova umelkyna A nejaku sumnu vonnu olejovu lampu by si nevystruzlikala?
Tai...v lete...pojdem na kurz "krutenie"na hrnciarskom kruhu..dufam,ze bude....tak uvidim ako sa mi bude darit....toto je rucne modelovanie keramiky......
Umelkyna..nieeee ved to je take patlamo-patlamo....maxi relax pre mna...psychohygiena...
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
Lui ved Ty si hotova umelkyna A nejaku sumnu vonnu olejovu lampu by si nevystruzlikala?
Tai...v lete...pojdem na kurz "krutenie"na hrnciarskom kruhu..dufam,ze bude....tak uvidim ako sa mi bude darit....toto je rucne modelovanie keramiky......
Umelkyna..nieeee ved to je take patlamo-patlamo....maxi relax pre mna...psychohygiena...
co robis, vsak je to pekne, rucne robene, umeleckeho charakteru. Takze si umelkyna a hotovo
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
rakytníky posadené - moskoská krásavica, potom pantelejevská a aj altajská. Všetko samice, nech ten samec nie je sám.
vcera zas tri C110 skoro rovno ponad dom, škrabance som im mohla počítať
Naposledy upravil bettylou : 16.04.16 at 06:47
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Poznatok z praxe - analýza rizík:

Päť zo šiestich opýtaných uvádza, že ruská ruleta je bezpečná.
Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 17.04.16 at 18:52
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Delím sa s Vami o veľkú RADOSŤ,
nielen kvôli úspechu blízkej osoby,
ale hlavne kvôli medzinárodnej pozornosti, ktorá môže pomôcť občanom Slovenska, keď sa bránia svojvôli mocných.
http://domov.sme.sk/c/20140701/caput...j-skladke.html
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
rakytníky posadené - moskoská krásavica, potom pantelejevská a aj altajská. Všetko samice, nech ten samec nie je sám.
vcera zas tri C110 skoro rovno ponad dom, škrabance som im mohla počítať
tie rusky znejuce mena, to su odrody rakytnika ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
Delím sa s Vami o veľkú RADOSŤ,
nielen kvôli úspechu blízkej osoby,
ale hlavne kvôli medzinárodnej pozornosti, ktorá môže pomôcť občanom Slovenska, keď sa bránia svojvôli mocných.
http://domov.sme.sk/c/20140701/caput...j-skladke.html
tiez som to zaregistroval. Super vec. Ale aj pezincania su maju zaco gratulovat.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Teším sa z petície proti výrobom stromov okolo ciest,vodných tokov atd..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Konečne sa i "vláda" rozhýbala - kauza Sihoť - "regulovaný" výrub - skôr drancovanie do holorubu - zastavili. Slovenské lesy jednoducho videli v tých stromoch len prachy.... už vôbec neuvažovali, že tie stromy zadržiavajú vodu, ktorá sa potom dostáva dole do podzemných vôd a zdroja pitnej vody.
http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...avskom-sihoti/
Za toto by mali Slovenské lesy pykať - šéfstvo by malo na hodinu vyletieť zo svojich teplých stoličiek...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Lesy, slovenské za to nemôžu, nemôžu pykať, nemali by byť vyrúbané dohola. Ale, prebierku treba robiť, ale dohola? A videl si už pykajúce šefstvo, na Slovensku? Pykať musia len tí poslední, nevinní.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
bettylou
rakytníky posadené - moskoská krásavica, potom pantelejevská a aj altajská. Všetko samice, nech ten samec nie je sám.
vcera zas tri C110 skoro rovno ponad dom, škrabance som im mohla počítať
tie rusky znejuce mena, to su odrody rakytnika ?
jes ser
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Počula som, že si tam mali 4 zbohatlíci postavit' domy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
Lesy, slovenské za to nemôžu, nemôžu pykať, nemali by byť vyrúbané dohola. Ale, prebierku treba robiť, ale dohola? A videl si už pykajúce šefstvo, na Slovensku? Pykať musia len tí poslední, nevinní.
V tomto máš absolútnu pravdu....
Žiaľ SL robili "prebierku" - štýlom "žatva" - všetko pekne za radom - hlava-nehlava. A pokiaľ si si všimol - ich tvrdenie, že staré a poškodené stromy by akosi neobstálo, tie kmene boli úplne zdravé.... Im šlo len o kšefty.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nepaci sa mi sposob podnikania niekolkych autoskol v regione BB a ZV, kde za kondicne jazdy vyzaduju peniaze cashom v aute a bez potvrdenia, maju spinave auta, nevedia sa predstavit do telefonu. Na otazku odpovedia: " to ja neviem, to musite zavolat vo stvrtok, ked tu bude majitel" a podobne.
Dnes uz asi naozaj moze podnikat hociaky primitiv so zakladnou skolou, bez sposobu, bez vystupovania bez zakladnych podnikatelskych navykov ci technik.
A ;ootom bude jeliman plakat, ze na Slovensku sa tazko podnika a ze mu nejde bussiness
3 4
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
taiko
bettylou
rakytníky posadené - moskoská krásavica, potom pantelejevská a aj altajská. Všetko samice, nech ten samec nie je sám.
vcera zas tri C110 skoro rovno ponad dom, škrabance som im mohla počítať
tie rusky znejuce mena, to su odrody rakytnika ?
jes ser
kolko?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať