Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešilo ma, že po 21 rokoch, som prežil dnes prvý deň v novej práci...., v tej starej ma to už posledných pár rokov nebavilo...,potreboval som zmenu, troška iný level....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stando, ty si kade chodil, ha? Dlhoo si tu nebol. Už ťa vari omrzelo aj poisťovníctvo?
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

gratulujem k novej práci - nech sa ti darí ... len voľáky divný dátum "začiatku" si si vybral
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety, behám kade tade, tak času moc nemám :-) , Katy R k dátumu- ono,ja som sa na konkurz prihlásil, len tak, ani som nedaval moc šancí ,že by ma vzali a ahaho :-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak nech si spokojný.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Len jednu obetu som musel urobiť, na konkury ma pozvali akurát v týždeň,keď som mal ísť do Damascu, tak som musel nechať prepadnúť letenku do Beirútu, ale zas tá nebola až tak drahá, skor ma hnevá že mi prepadli sýrske víza, ale tie vybavím aj na jeseň...., a táto práca stála za tú obetu....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stando, neprezradíš?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety, nemá to nič spoločné s politikou , ani nič také- navyše s politikou na Slovensku som už skoncoval načisto....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975
Tweety, nemá to nič spoločné s politikou , ani nič také- navyše s politikou na Slovensku som už skoncoval načisto....
Dobre si urobil.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potesilo ma, ze Krupa dostal spat svoj zbrojny preukaz a zadrzane zbrane. Chudak Blaha. Ten si z toho masturbacneho maratonu na Krupovi zoderie dlane!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Či dostal, či mal, alebo nemal s kvérom chodiť do parlamentu - nepodstatné. Kali-mufty z toho urobil veľké HALOOOO!
Veď (písal som skôr) poslanec pri vstupe do budovy parlamentu túto zbraň SÁM odovzdal do úschovy - presne tak, ako zákon káže.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

No ved tak to je, a Blaha nepriamo povedal, ze ak nebudu poslanci s niecim suhlasit, tak ich Krupa moze postrielat :-))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Blaha...... ten toho už nakecal.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Druhého apríla vyjadríte podporu autistom a ich blízkym tak, že si oblečiete niečo modré. Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mal som ..... modré tričko.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dnes prežívam čierny deň a prosím Vás o modlitbu , pre naších bratov a sestry v Kristu arménov v Náhornom Karabachu :-( , dnes v noci azerbajdžanské hordy napadli zasa naších kresťanských bratov- situácia je zlá- ešte keď som tam bol pred 2 mesiacmi na vojnovej čiare, tak už mnoho z mojích priateľov nežije...-som smutný, šokovaný, zdrvený
Akurát sa balím a v noci tam odchádzam...
1929926_10205870601899478_3895820110946817750_n.jpg  
12674113_10206359867490812_1650643143_n.jpg  
1/1
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Mal som ..... modré tričko.....
niektorí (ministri) majú aj modrú knižku
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Druhého apríla vyjadríte podporu autistom a ich blízkym tak, že si oblečiete niečo modré. Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
misoft
Mal som ..... modré tričko.....
Hm...20 rokov som chodil dennodenne v modrom (letectvo)...snáď mám nadbehnuté aj za celú rodinu...
1 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Mal som ..... modré tričko.....
niektorí (ministri) majú aj modrú knižku
...ale jeden ju na 100% nemá......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
alaya1
Druhého apríla vyjadríte podporu autistom a ich blízkym tak, že si oblečiete niečo modré. Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
misoft
Mal som ..... modré tričko.....
Hm...20 rokov som chodil dennodenne v modrom (letectvo)...snáď mám nadbehnuté aj za celú rodinu...
kecáš, len v zelenom s modrými lampasami (v modrom tak dva roky)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať