Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
kecáš, len v zelenom s modrými lampasami (v modrom tak dva roky)
Si ma normálne odhalil, to mi nerob...
Pravda je skôr taká, že som vyfasoval mundúr a o týždeň šiel do dúchodečku...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon, čo si robil v nitre?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera potesilo,ze parfem...co nejaky rocik pouzivam ako pazušken....som iba tak kuk nasla na mojom vonafkovom internet šope...nemusim pracne z italy alebo serbie...zhanat...
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včera keďže bolo veľmi pekne, urobila som si dlhšiu prechádzku spojenú s pár návštevami. A celkom sa mi to oplatilo Na jednej som dostala venček usušenej čili papričky a na druhej asi kilo (nevážila som) vylúpaných orechov s tým, že ich doma pomeliem a donesiem jej na jeden orechovník pomletých. Žeby som chodila na takéto vychádzky aj častejšie?
A dnes ma zobudil telefón od pacientky, ktorá volala gynehológovi do neďakého mesta a prehodila si poradie číslic pri vytáčaní
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
No ved tak to je, a Blaha nepriamo povedal, ze ak nebudu poslanci s niecim suhlasit, tak ich Krupa moze postrielat :-))))))
Ale aj nemusí. :-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
alaya1
Druhého apríla vyjadríte podporu autistom a ich blízkym tak, že si oblečiete niečo modré. Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
misoft
Mal som ..... modré tričko.....
Hm...20 rokov som chodil dennodenne v modrom (letectvo)...snáď mám nadbehnuté aj za celú rodinu...
Nech ťa humor neopúšťa, ja budem radšej za 5 kg soli.
Nevedela som, ale práve tento víkend som premýšľala nad 23 r. dievčinou s touto poruchou, ktorú poznám od perinky. A tiež na jej mamu, ako úžasne zvláda svoj rodinný život, samozrejme sama s jej súrodencami. Akože inak, tak to už väčšinou býva.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Slak porantalo znovu otvorenu krcmu pod oknami.....tento krat "dig more" to maju....konec japonec....parkuju jak retardovani....si myslia..ze su velki gangstri
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui - dig more.... šak gumipuška + 10-tky matice = okná rozbité na kárach.....
Takto som sa pred pár rokmi zbavil Romulána, ktorý v lete pravidelne medzi 1-3 ráno hudba naplno v mašine a rev jak na lesy.
Jedna rana = prasklinka. Potom druhá rana = riadna prasklina. Šiel som po čelnom skle. Po troch dňoch mal nové sklo. A bolo repete..... tentoraz som použil 13-tky.... i po treťej rane bolo po skle.
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
alaya1
Druhého apríla vyjadríte podporu autistom a ich blízkym tak, že si oblečiete niečo modré. Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
misoft
Mal som ..... modré tričko.....
Hm...20 rokov som chodil dennodenne v modrom (letectvo)...snáď mám nadbehnuté aj za celú rodinu...
Nech ťa humor neopúšťa, ja budem radšej za 5 kg soli.
Nevedela som, ale práve tento víkend som premýšľala nad 23 r. dievčinou s touto poruchou, ktorú poznám od perinky. A tiež na jej mamu, ako úžasne zvláda svoj rodinný život, samozrejme sama s jej súrodencami. Akože inak, tak to už väčšinou býva.
Chvalabohu, že ma ten humor neopúšťa...dúfam, že to tak aj ostane.
To máš asi tak...každý niekoho pozná. Si predstav, že aj ja.

Ako to ale napísať ( v určitých súvislostiach) tak, aby som nebodaj niekoho neurazil, bol zároveň objektívny a nebol považovaný za odľuda....a v konečnom dôsledku aj pochopený ?

To sa podľa mňa asi nedá...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
alaya1
Druhého apríla vyjadríte podporu autistom a ich blízkym tak, že si oblečiete niečo modré. Ako prejav úcty k tejto vývinovej poruche sa 2. apríla významné budovy a stavby po celom svete rozžiaria na modro. Táto farba je symbolom komunikácie. Tak ako ľudia dlhé roky nerozumeli autistom, ani oni nerozumeli zdravým. Neostaňte ľahostajní a venujte autizmu myšlienku aj vy.
misoft
Mal som ..... modré tričko.....
Hm...20 rokov som chodil dennodenne v modrom (letectvo)...snáď mám nadbehnuté aj za celú rodinu...
Nech ťa humor neopúšťa, ja budem radšej za 5 kg soli.
Nevedela som, ale práve tento víkend som premýšľala nad 23 r. dievčinou s touto poruchou, ktorú poznám od perinky. A tiež na jej mamu, ako úžasne zvláda svoj rodinný život, samozrejme sama s jej súrodencami. Akože inak, tak to už väčšinou býva.
Chvalabohu, že ma ten humor neopúšťa...dúfam, že to tak aj ostane.
To máš asi tak...každý niekoho pozná. Si predstav, že aj ja.

Ako to ale napísať ( v určitých súvislostiach) tak, aby som nebodaj niekoho neurazil, bol zároveň objektívny a nebol považovaný za odľuda....a v konečnom dôsledku aj pochopený ?

To sa podľa mňa asi nedá...
Ak tvoj humor dokáže za každú cenu rozveseliť, tak je dobre. Vidno na hodnotení.
Nevidím dôvod konkretizovať určité vzťahy, na realite to nič nezmení. Či tu urazíš o jednu osobu menej alebo viac, je úplne jedno.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon, čo si robil v nitre?
Kde som písal o Nitre?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon, čo si robil v nitre?
Kde som písal o Nitre?
no ty nie....ale v novinách )))

http://spravy.pravda.sk/domace/clano...omu-na-zobore/
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tieto prelety rád sledujem, väčšinou z letiska vo frýdlante.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ak tvoj humor dokáže za každú cenu rozveseliť, tak je dobre. Vidno na hodnotení.
Nevidím dôvod konkretizovať určité vzťahy, na realite to nič nezmení. Či tu urazíš o jednu osobu menej alebo viac, je úplne jedno.
Ty si teda tomu teraz ale dala.
Ak ideš hodnotiť niekoho podľa hodnotenia, tak potom zbohom rodina...
Lebo potom čo znamená hodnotenie v téme srandičky a či varenie, kde nie jeden nick dostal hodnotenie negatívneho charakteru...podotýkam jeden nick - jeden príspevok = viacero negatív.

Ale aby jasno bolo...neurazil by som nikoho...uraziť sa sám je tiež jedna z ľudských vlastností....
Keď príde tlak otázok a argumentov, na ktoré sa proste nedá poskytnúť relevantnú odpoveď ? Hneď je oheň na streche...

...a k tomu humoru ?
Kto ten nepozná, je hodný poľutovania.
Naposledy upravil buchač : 05.04.16 at 08:21
2 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nechápem, čo máš stále za problém s tým humorom. Každému vyhovuje iný druh humoru.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Poradí niekto? Predáva sa byt, kupujúci trvá na tom, aby sa spísal v byte inventár, pretože má obavy, že sa odmontujú batérie a pod. Ikskrát mu bolo povedané, že zabudované súčasti bytu a všetky vstavané skrine v byte ostávajú. Dokonca chce byť účastní pri sťahovaní.
Nikdy som sa s tým nestretla, máte niekto v tomto skúsenosti? Radím, nech sa drží posudku, nevidela som ho, ani predávajúca ho nedostala do ruky, ale mala by v ňom fotodokumentácia. Kúpeľňa a kuchyňa býva vždy.
Nechcem zakladať tému. Ďakujem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Poradí niekto? Predáva sa byt, kupujúci trvá na tom, aby sa spísal v byte inventár, pretože má obavy, že sa odmontujú batérie a pod. Ikskrát mu bolo povedané, že zabudované súčasti bytu a všetky vstavané skrine v byte ostávajú. Dokonca chce byť účastní pri sťahovaní.
Nikdy som sa s tým nestretla, máte niekto v tomto skúsenosti? Radím, nech sa drží posudku, nevidela som ho, ani predávajúca ho nedostala do ruky, ale mala by v ňom fotodokumentácia. Kúpeľňa a kuchyňa býva vždy.
Nechcem zakladať tému. Ďakujem.
Povedať mu, že taký pako nemá nárok, aby si byt kupoval....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Povedať mu, že taký pako nemá nárok, aby si byt kupoval....
Neblázni...
Odpoveď na danú otázku poznám dávno....ale korela by si myslela, že si prdel robím.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zlatý psíček..
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať