Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Nandrolon
Zábava dobrá. Tvoj výrok tak, ako bol napísaný je nepravda, resp. polopravda.
To slovíčko "vždy" v tvojej citácii je priam smiešne.
Ale však zábava graduje :-)
jaaaj, to je slabe. Ked chces nieco vyhlasit za nepravdu, musis aj povedat preco je to, samozrejme podla Teba nepravda. Noze skus este raz
Taiko, veď je to Nandrolon, on nemusí.
Ja by som bol skôr zvedavý, kedy u neho (ale aj u ostatných) prichádza dôvod decku "jednu pridrbať". Myslím tým konkrétnu situáciu a vek dieťaťa.
-------------------------
Buchač nám tu napísal, že v tej situácii je zbytočná debata a treba jednu pridrbať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímavé, sem-tam úsmevné, každopádne niekto by bol rád nesmrteľný.
http://aeronet.cz/news/david-rockefe...e-je-kralovna/
A tá transfúzia krve určite nebude neúčinná, keďže autotransfúzia sa používa v rôznych športoch od nepamäti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Zaujímavé, sem-tam úsmevné, každopádne niekto by bol rád nesmrteľný.
http://aeronet.cz/news/david-rockefe...e-je-kralovna/
A tá transfúzia krve určite nebude neúčinná, keďže autotransfúzia sa používa v rôznych športoch od nepamäti.
nič nového pod slnkom však naša alžbeta bathoryčka a krv panien(dnes sa ten vek zúfalo znižuje
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

https://www.cas.sk/clanok/526223/cit...vyrastlo-toto/

pre laikov poucne.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Som sa nasmial, kto len by to bol na neho povedal, taký charakterný človek, aj na bicykli chodil po BA, síce sa jazda podobala na jazdu 4 ročného dieťaťa, ale hlavne, že chodil.
http://www.topky.sk/cl/10/1617705/Pr...odporuje-herne
Možno to ale nie je pravda, keď je to na hlúpych topkách, aj tie zmluvy sú podľa mňa iba "photoshop" :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To nie je jeho podpis
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Som sa nasmial, kto len by to bol na neho povedal, taký charakterný človek, aj na bicykli chodil po BA, síce sa jazda podobala na jazdu 4 ročného dieťaťa, ale hlavne, že chodil.
http://www.topky.sk/cl/10/1617705/Pr...odporuje-herne
Možno to ale nie je pravda, keď je to na hlúpych topkách, aj tie zmluvy sú podľa mňa iba "photoshop" :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))
a keby to bola pravda ?
akú má zákonnú možnosť to nepodpísať ?

je zlé, alebo tebe smiešne, ked dodržuje zákony ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Načo sa to potom dáva schvaľovať, keď nie je iná možnosť ako to schváliť? Potom ten schvaľovací proces nemá žiaden význam.
Myslím, že aj to stratenie petície bola jeho práca. Je od začiatku jasné, že to, čo hovorí do kamery sú vymyslené rozprávky pre naivných bratislavčanov.
Prečo by on mal byť proti hazardným hrám, keď je nad slnko jasné že bez úplatkov si nikto nikdy žiadnu herňu na Slovensku ešte neotvoril. Peniaze nesmrdia nikomu, tak nech sa nehrá na samaritána.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

"Nesrovnalovci podpisy na hazardných prevádzkach argumentujú, že mesto vydáva iba súhlas k umiestneniu prevádzky v stanovenej lehote do 30 dní. "Upozorňujeme na skutočnosť, že ak aj hlavné mesto vydá súhlas alebo súhlasné vyjadrenie k umiestneniu prevádzky, neznamená to, že prevádzkovateľ umiestnenie prevádzky aj zrealizuje. Je to na jeho rozhodnutí," dodala Keseľáková."

- hypotetické prirovnanie:
Prezident A. Kiska včera udelil milosť M. Černákovi. Na otázku novinárov, či sa nebojí zvýšeného počtu vrážd a vybavovania si účtov, odpovedal E. Tomáš: "Udelenie milosti ešte neznamená, že ju dotyčný odsúdený aj využije."

- p. Keseľáková si zrejme myslí, že väčšina obyvateľov hlavného mesta má na čele nálepku "je****ý"
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to ako kiska má zo zákona povinnosť udeliť černákovi milosť ?
radšej už kašli na to...
topku sú bulvár, dali bulvárny nadpis a ty si sa chytil jak 15.-ročný, čo je ich cieľová skupina.....
podstatné je toto ( čo si si v článku evidentne nevšimol ) :

"Zákon č. 171/2005 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vymedzuje pri vydávaní individuálnych licencií na prevádzkovanie hazardných hier prostredníctvom výherných prístrojov taxatívne stanovené podmienky, po splnení ktorých je hlavné mesto povinné licenciu žiadateľovi udeliť (licenčný povoľovací princíp je v zákone formulovaný ako nárokovateľný),"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Máš pravdu.
Stále som ale presvedčený, že keď sa Nesrovnal už dlhšiu dobu prezentuje ako bojovník proti herným automatom, že z pozície svojho miesta a dĺžky pôsobenia na ňom mal nejaké možnosti ako zabezpečiť, že tieto schvaľovania by neexistovali.
PS: topky sú bulvár na pobavenie, to je ich hlavná úloha. Ak by sa tvárili ako seriózny vydavateľ, kopec ľudí vrátane mňa by ich prestalo čítať, nakoľko všetko od sme, po topky, čas, plus1deň, plus7 dní je taktiež bulvár.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo nie je bulvár? Veď i tá naša vláda - jeden bulvár. Najskôr potichúčky (akože o tom nevedeli) vyskočia ceny vody, elektriny, plynu, pre podnikateľov odpadu..... a keď sa národ zobudí - odrazu aký geroj - cez telefón všetko vybaví....
CHu*ovina jak voda v koši - aj ten oný telefonista o všetkom vedel, len potreboval sa ukázať ako sociálne cítiaci sa zemepán.
A to isté môže byť u rovného Nesrovnala.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kukam tlacofku prezidenta PZ...nove korupcne kauzy....otazka novinara....kto nahlasil korupcne chovanieto co je za otazku?!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

lujza.j
Kukam tlacofku prezidenta PZ...nove korupcne kauzy....otazka novinara....kto korupcne chovanieto co je za otazku?!
no kaliňák s gašparom vemi radi zvolávajú tlačovky

generál sa bude naparovať jak kohút na hnoji, prezentovať skvelé výsledky smerákov v boji proti korupcii
a po takejto otázke zistíme, že generál aj políciou zistili velké houno, len další neštastník už nezvládol trpieť vypalovanie od smeráckýh čuníkov na ministerstvách. a udal ich....
Naposledy upravil bjuty smis : 26.03.17 at 01:51
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bjuty...tlacofky su oblubeny "šport"....móda velika....ja som to volala-heslo..."ani jeden den bez tlacofky"vsetci sa radi prsia cim kolvek....dufam,ze to nepride az....ze ako sa rano vykakali
Mna zarazila debilna otazka novinara....ze ja nahlasim kauzu a bonznu ma?!...aj ked tu sa da na 99% kupit info...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bonzáci dostanú metále, nevieš?
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zase nie je bonz ako bonz....korupčny....musi byt vhodny-zaujimavy......nech je kauza vhodna tlacofky....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ako sa z mozzarelly robí mozarella light? No tak,že namiesto 100g pevného podielu dáte do balenia iba 70...60....50....a super light je iba 30g syra
1-horz-vert.jpg  
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž veru..... tá T*s*o Morarella - pekný sajrajt.... Vraví sa - lacná a na ho*no.....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Nuž veru..... tá T*s*o Morarella - pekný sajrajt.... Vraví sa - lacná a na ho*no.....
netreba zabudat ze mozarella sa robi s buvolieho mlieka a nie kravskeho. Ergo v beznych obchodoch mozarellu nemaju, iba jej nahradu
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať