Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Duški, na čo si tu dal tie 2 obrázky, som nepochopil?
Lujza, asi Vás tam práškuje chemtrailsom. Ilumináti mu nariadili na Vás trojitú dávku!
Na inšpiráciu.......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Urobil som kuk z balkánu - a potešilo - kamaráti prežili zimu. Erny, Ferny a Berny lietajú.... (sú to netopýrkovia, ktorí sú usadení niekde pod okrajom našej strechy....). Už skoro päť rokov ich pozorujem.....
5 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

naštval SaalDigital,lebo nedal DHL môj mobil ani email a nedorručili mi na 1krát zásielku a nemôžem si ani zmeniť miesto dodania,pritom ich parcelshop je u nás v meste.
naštvalo dhl,lebo dnes som celý deň trčala doma,zásielka mala byť doručená 11-13 hod a oni doteraz nedali nič vedieť...
som taká naštvaná,že mám 100chutí to neprevzať!
ale im všetkým to bude jedno,iba ja budem škodná
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
lujza.j
Kruzi mi na gebulou nejake lecino...nemoze ist asi na pristatie...asi nejaky keket ma odlet...dufam..ze mu nedojde palivo...ked capuju tak-tak...
Alebo cvičili, kedysi bežne.
Asi o takomto krásnom čase som si pred obedom ľahla vyčerpaná z noci, mama varovala, keď spoza nás vyleteli dve stíhačky, nebolo ich počuť, až po prelete. V živote som sa dovtedy tak nezľakla. Nižšie už ani nemohli letieť. Presne nad nami, videla som ich.
Takto nízko ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou, aké-také znalosti mám, stalo sa to dávno v mierových časoch, tak to bolo nečakané. Hluk. Letecký deň stačil raz, davovky nemám rada žiadne.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto pozeral posledné Inkognito, akrojoga, jeden z príkladov http://www.parents.com/pregnancy/eve...low-your-mind/
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Kto pozeral posledné Inkognito, akrojoga, jeden z príkladov http://www.parents.com/pregnancy/eve...low-your-mind/
Odkedy je tam Menštruáror tak ho nepozerám
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ak je všetko ok....a tehotna cvičila pravidelnne aj pred v poho..
...mojmu trenerovi takto chodila tehotna....celých 9mesiacov....porodila a do 3 týždov bola nazad...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Koho by zaujalo https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov...1704211045_miz
Naposledy upravil korela : 27.04.17 at 05:29
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
ak je všetko ok....a tehotna cvičila pravidelnne aj pred v poho..
...mojmu trenerovi takto chodila tehotna....celých 9mesiacov....porodila a do 3 týždov bola nazad...
Jedine tak.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Teda ako mne lezie na nervy tento typ reklám čo sa to stále hýbe bliká,myká...Ak by som chytila niekoho kto to vyrába asi mu vykrútim krk.Ktorá stránka mi to začne ponúkať u mna končí.vrrr.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Teda ako mne lezie na nervy tento typ reklám čo sa to stále hýbe bliká,myká...Ak by som chytila niekoho kto to vyrába asi mu vykrútim krk.Ktorá stránka mi to začne ponúkať u mna končí.vrrr.
tak rob protiopatrenia...... keď začne taká reklama, začni sa i ty hýbať a mykať a blikaj svetlami v byte.....




P.S. Bacha - prču si robím.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.pluska.sk/regiony/bratisl...-patronke.html
Tak ESET bude na Patrónke.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Niečo prefobikov...
Ale vážne, táto skladba mi príde iba ako pretextovaná, mám pocit, že ide najskôr o nejakú ľudovú, nepoznáte ju náhodou niekto?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
mala som to síce daleko...ale dalo sa tam zaparkovať..za 1e..teraz trolejbusom...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Niečo prefobikov...
Ale vážne, táto skladba mi príde iba ako pretextovaná, mám pocit, že ide najskôr o nejakú ľudovú, nepoznáte ju náhodou niekto?
aké dopravné prostriedky?
šak také spievajú holopupkáči v krpcoch a nad hlavou krútia valaškou...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Niečo prefobikov...
Ale vážne, táto skladba mi príde iba ako pretextovaná, mám pocit, že ide najskôr o nejakú ľudovú, nepoznáte ju náhodou niekto?
..................................
Základ piesne asi prevzali z detvianskych piesní..... A to sa mi nevidí ako kóšer...... Takto zohyzdiť melódiu z nejakého regiónu. Ten, čo to "vytvoril", asi nemal veľa chochmesu a zobral to, čo sa dalo... šak veľa nevydal, veľa získal....


P.S. Už asi viem, kde je "základ" tohto "veľdiela"....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

No, nie som si istá. Po kopretinkinom príspevku som si dala na YT piesne z Detvy, ale všetky melódie sa mi zlievajú, neviem rozoznať. Pritom ak počúvam tú úpravu pre deti, tak stále mi pri nej zneje nejaký originál.
Ale ďakujem.
.
Pesničky pre deti z Čarovnej škôlky píše a skladá Bobeš Zábojník.
Píšu, že skladá ...
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
korela
Niečo prefobikov...
Ale vážne, táto skladba mi príde iba ako pretextovaná, mám pocit, že ide najskôr o nejakú ľudovú, nepoznáte ju náhodou niekto?
Znie to ľudovo kvôli zvolenej tonalite (stupnici) so zvýšeným štrvtým stupňom, ktorá je typická pre niektoré slovenské regióny a ich piesne (tri dni ma naháňali, detvianski žandári, čo sa stalo nové v tom terchovskom/liptovskom dvore...). Preto máme pocit, že už sme ju niekedy počuli, lebo obsahuje tieto typické intervaly medzi tónmi.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať