Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
Len ide o to, ze ...." Nech prvy hodi kamenom ten, co je bez viny ..."

Áno, pravda....nikto nie je bez viny
Ide o to, ako často sa kameň hádže. Nemusí to byť každý, ktorý zbadám a o ktorý zakopnem. A to je potom ten zásadný rozdiel....tenda
Stovky mínusiek, sú stovky kameňov....to potom dorazí aj vola
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ked ti to tu nevyhovuje, tak tu nepis. Zaloz si svoju stranku, podla tvojich pravidiel.

Tak,. ako sa minuskuje, tak sa aj podla nicku pluskuje. ved to sama vies, to ti asi nevadi.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka
kopretinka
vicktor
Je tu taka ikonocka ze "Nahlasit" - to ako funguje? Ono to funguje?
klikneš na to,a napíšeš,že prečo nahlasuješ,mala by prísť správa moderátorovi a ten rozhodne,čo s tým urobí...ak s tým niečo niekto vôbec urobí...ja som kedysi nahlasovala nechutné nadávky,ale nič sa neudialo....
Nie tak celkom, napomenutie od admina nie je verejné, už tu poniektorí písali, že ho dostali.
pochybujem,že stano dostal nejaké napomenutie niekedy......všetci mu len čapkali a pluskovali.....
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
Ked ti to tu nevyhovuje, tak tu nepis. Zaloz si svoju stranku, podla tvojich pravidiel.

Tak,. ako sa minuskuje, tak sa aj podla nicku pluskuje. ved to sama vies, to ti asi nevadi.
No vieš, svoju stránku....načo.
Som obyčajná žienka od Trenčína. Mám svoj vek, svoje skúsenosti..., neponúkam na Porade odborné odpovede z účtovníctva, alebo iných odborností, ktoré si cením od členov Porady....ja iba také obyčajné....mačky, záhrada, sem, tam niečo iné, také praktické.......čo som odpozorovala, zažila, skúsila. Nič moc. Ale občas sa nájde niekto, pre koho je to užitočné a preto mám Poradu rada a nemienim si založiť nejakú svoju stránku. Takže tvoje doporučenie mi nesedí.
Taktiež priznávam, že každý nick nemusím. Je to prirodzené, takže v tomto smere nie som žiadna výnimka a ani nikomu neberiem toto právo. Ale ja neviem tieto antipatie povýšiť na nenávisť tak, aby som bezhlavo tieto nicky mínuskovala, nie to ja nedokážem, nie je to v mojej náture a iná už ani nebudem.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ale, afrikanka, nekecaj....bud zahmlievas, alebo si nepamatas . Neries to, je to uz trapne. pekny den, mne zacina vikend.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
............................... pekny den, mne zacina vikend.
Tak skoro ..............ale............šak si uži............
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
............................... pekny den, mne zacina vikend.
Tak skoro ..............ale............šak si uži............

Tak idem na "role" ...aj ked kriky nedosli, je co robit
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
ale, afrikanka, nekecaj....bud zahmlievas, alebo si nepamatas . Neries to, je to uz trapne. pekny den, mne zacina vikend.
Chápem tvoje reakcie. Veď čo iné môžeš napísať, doložiť....iba to čo píšeš a k tomu to tvoje známe slniečko. Možno už iba trestné oznámenie....aj to tu padlo niekoľkokrát. A to veľkými písmenami, aj červenými.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pane na nebi
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prešovskí havkáči

Potesilo by, ak by sa niekto pridal
Tiež by sa zišli tablety proti kliešťom do karantény pre havky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm.... to počasie, to počasie..... a ako sledujem.... prenieslo sa to aj tu.... i na mňa niečo lezie,,,,,, hádam sa vystriem a schrupnem si....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Hmmmmm.... to počasie, to počasie..... a ako sledujem.... prenieslo sa to aj tu.... i na mňa niečo lezie,,,,,, hádam sa vystriem a schrupnem si....
"nespi, ked na teba nieco? lezie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Prešovskí havkáči

Potesilo by, ak by sa niekto pridal
Tiež by sa zišli tablety proti kliešťom do karantény pre havky
Oprav si URL odkaz....lebo hádže
Snímok 001 2017,05,04 13_05.jpg  
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no...keby som dostal na každý príspevok 10 - 12 mínusiek....
ja by som sa nevzdal...

iste je chyba v tých, čo mínuskujú..

zatial mám rekord ...-7..
Naposledy upravil bjuty smis : 04.05.17 at 19:19
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

chyba je v tých, čo prispievajú, sú parasympatikuš
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
taiko
Pali, zalohu Ti vratia, ale za peripetie s flasami, si, podla mna, nechaju zaplatit vyssimi cenami predavaneho produktu. V principe, akykolvek naklad navyse prenesie obchodnik na koncoveho zakaznika.
no, len tie skladovacie priestory naviac, ktoré musia mať....
myslim, ze toho bude viac. Nakladky flias, automaty na flase, alebo osoby za okienkom... A koniec-koncov ten sklad tiez nebude zadarmo
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
10-ky eur ročne v NL, to sú ako desiatky centov ročne u nás. To určite nikoho neprinúti separovať.
Ten, kto separuje separuje aj teraz, ten, kto neseparuje bude separovať iba ak budú zálohované všetky obaly, teda doma by sa mu nazbieralo za rok takpovediac nad sto eur "odpadu"...
V NL su 100 nasobne platy oproti SK ? Tvoje predpoklady a zavery su proste bozske
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vicktor
Desiatky eur rocne za odpad platim aj ja tu na SK.
pisal som o rozdiele v 10-kach EUR
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Nandrolon
vicktor
Desiatky eur rocne za odpad platim aj ja tu na SK.
On píše, že si o tie desiatky eur za rok "priplatia". Pri priemernej mzde v NL je to dosť komické myslieť si, že niekoho to donúti separovať...
Tak teda neviem, ale boli chlapi na montáži kúpili si nejaké potraviny a na doklade účtovaný obal zvlášť, cena vyššia ako cena tovaru a vraj im tie prázdne obaly pri vrátení preplatili, nebol som tam, reprodukujem čo mi povedali
nuz neviem, co chlapi kupovali, ale mne sa to este za 16 rokov nestalo, ze by sa dalo nieco ine okrem flase ci prepravky vratit za zalohu. Ani neviem, kde by som to v nasom obchode vratil.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
Nandrolon
vicktor
Desiatky eur rocne za odpad platim aj ja tu na SK.
On píše, že si o tie desiatky eur za rok "priplatia". Pri priemernej mzde v NL je to dosť komické myslieť si, že niekoho to donúti separovať...
Tak teda neviem, ale boli chlapi na montáži kúpili si nejaké potraviny a na doklade účtovaný obal zvlášť, cena vyššia ako cena tovaru a vraj im tie prázdne obaly pri vrátení preplatili, nebol som tam, reprodukujem čo mi povedali
nuz neviem, co chlapi kupovali, ale mne sa to este za 16 rokov nestalo, ze by sa dalo nieco ine okrem flase ci prepravky vratit za zalohu. Ani neviem, kde by som to v nasom obchode vratil.
...."Nebol som tam, reprodukujem čo mi povedali"....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať