Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
hodinky na ruce, který tvý čas tak neúprosne merí.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

u nas sa planovali dov.už vo februári.....limit kolko ludí het ...aby sa pokryli služby...ostatok makal...max.zakona pauza medzi službami....a pritom nešlo o život....
takže ked ma drapne v lete v nejaký bruchabôl...alebo iný zdravotný fras...vyrežem si sama doma...jedno kde zdochnem...
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
kopretinka Pozri príspevok
IB tatrabanky si videl?
Videl, nalakali ma do TB po zatvoreni Zuna, ale iba preto ze ponukli 30 striebornych ... teda eur.

Prihlasovanie je nezmyselne, pismo skoro necitatelne, cierne farby ako v horore.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
vicktor
Unicredit bank ma nove IB. Ponechali mi len jednu platobnu sablonu, zato na obrazovke pridali hodne farieb, obraztekov a ine somariny, ako napr. "Budeme plnit Vase priania. Zadefinujte si vase priania a sporte si na ne. Budeme vas informovat kolko uz mate nasporene" - nechapem ze na toto minaju peniaze.
Korporátny menežment, kindermenežment, rejtingareporting, kolektívne akciové vlastníctvo, nevedomé rozhodovanie, riaditeľ prejduvší od konkurencie, plán splníme na 110%, svetu mier!
a k tomu agile, six sigma, waterfall, obchodny duch, co preda aj vlastnu mater
AJ vajca medzi nohami by predali, keby dakto chcel
Naposledy upravil bettylou : 15.08.17 at 13:06 Dôvod: preklep
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Otázka je,či má kto liečiť,ked si lekári vezmú dovolenku.
Letné obdobie a akékoľvek sviatky počas roka, najviac vianočné a veľkonočné, sú pre pacienta rizikom. Vždy hovorím ľuďom, ak sa dá, nech sa dávajú vyšetriť mimo tohto obdobia, alebo na seba aspoň viac dbali, aby sa im ev. vyhli.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som sa pozerala vo štvrtok každú hodinu na SHMU, a cca pol hod. pred "akciou" tam veru nebolo nič. A Jurčovič po hlav. správach taktiež nič.
Ale fakt sa to schytilo bez výstrah v plnej sile v sekunde. Škody máme, nie veľké, prežijeme. Internet vypadol na 12 hod., možno viac, nabehol niekedy v noci, UPC malo na linke hlásku, že závada je na celom Slovensku, tak sa vás pýtam, či išlo naozaj o celé Slovensko? Samozrejme, že aj TV. Susedia ..., ja nemám.

https://www.cas.sk/clanok/581866/oby...icivej-smrste/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja som sa pozerala vo štvrtok každú hodinu na SHMU, a cca pol hod. pred "akciou" tam veru nebolo nič. A Jurčovič po hlav. správach taktiež nič.
Ale fakt sa to schytilo bez výstrah v plnej sile v sekunde. Škody máme, nie veľké, prežijeme. Internet vypadol na 12 hod., možno viac, nabehol niekedy v noci, UPC malo na linke hlásku, že závada je na celom Slovensku, tak sa vás pýtam, či išlo naozaj o celé Slovensko? Samozrejme, že aj TV. Susedia ..., ja nemám.

https://www.cas.sk/clanok/581866/oby...icivej-smrste/
Hm....zaujímavé je jedno.

Blava smiešna búrka a média sa idú posrať z tých škôd.
Ak je niečo podobné inde na Slovensku, jeden dva šoty, jeden dva článočky...a fertig.
Kuwa...šak škody z tých všeliakých kalamít ešte dodnes nie sú na poniektorých miestach ešte stále odstránené....lebo obce nemajú financie...a sľuby precedov sú porovnateľné so sracákom.

Ale zima sa blíži...a môžeme sa tešiť na správy so "snehom zaviatej Blááávy"...snehová pokrývka = max 3cm.

-----------------------------
Si myslíš, že keď nejde v Blave signál, tak to musí byť aj inde ?
0 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
Otázka je,či má kto liečiť,ked si lekári vezmú dovolenku.
na všetkých onkológiách v celej republike si vezmú dovolenku,hej??Akože celozávodnú?
A zaujímavé,že inde dovolenky asi nečerpajú,len onkológie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Ja som sa pozerala vo štvrtok každú hodinu na SHMU, a cca pol hod. pred "akciou" tam veru nebolo nič. A Jurčovič po hlav. správach taktiež nič.
Ale fakt sa to schytilo bez výstrah v plnej sile v sekunde. Škody máme, nie veľké, prežijeme. Internet vypadol na 12 hod., možno viac, nabehol niekedy v noci, UPC malo na linke hlásku, že závada je na celom Slovensku, tak sa vás pýtam, či išlo naozaj o celé Slovensko? Samozrejme, že aj TV. Susedia ..., ja nemám.

https://www.cas.sk/clanok/581866/oby...icivej-smrste/
Hm....zaujímavé je jedno.

Blava smiešna búrka a média sa idú posrať z tých škôd.
Ak je niečo podobné inde na Slovensku, jeden dva šoty, jeden dva článočky...a fertig.
Kuwa...šak škody z tých všeliakých kalamít ešte dodnes nie sú na poniektorých miestach ešte stále odstránené....lebo obce nemajú financie...a sľuby precedov sú porovnateľné so sracákom.

Ale zima sa blíži...a môžeme sa tešiť na správy so "snehom zaviatej Blááávy"...snehová pokrývka = max 3cm.

-----------------------------
Si myslíš, že keď nejde v Blave signál, tak to musí byť aj inde ?
02/59422222, môžeš si zavolať, na moje prekvapenie je tam tá istá hláska ešte stále hneď v úvode.
"..... momentálne zaznamenávame závadu na celom území Slovenska. ... odstraňujeme. ....
Neviem, či som v živote stretla väčšieho samonas.erača, ako si ty. Aj keď tu nie si sám. :-)
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
02/59422222, môžeš si zavolať, na moje prekvapenie je tam tá istá hláska ešte stále hneď v úvode.
"..... momentálne zaznamenávame závadu na celom území Slovenska. ... odstraňujeme. ....
Neviem, či som v živote stretla väčšieho samonas.erača, ako si ty. Aj keď tu nie si sám. :-)
Volať nemienim na linku...mne stačí zavolať užívateľov, ktorí sedia doma na riti.

Volať nemienim...stačí len čítať.
http://www.zive.sk/clanok/126907/upc...-casu-riesenia

Neviem, či som stretol osobu, ktorá je až tak neskutočne vážna...a to neber osobne, neber ako urážku, ber ako fakt.
Ešte aj do srandičiek dávaš príspevky, vraj vtipy, ktoré sú vhodné akurát tak na kar.


Ja sa samonasieram z tej Blavy ?
Hehehe...šak neblázni, niet na čom...ono je to skôr na smiech.
0 3
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

buchač
korela
02/59422222, môžeš si zavolať, na moje prekvapenie je tam tá istá hláska ešte stále hneď v úvode.
"..... momentálne zaznamenávame závadu na celom území Slovenska. ... odstraňujeme. ....
Neviem, či som v živote stretla väčšieho samonas.erača, ako si ty. Aj keď tu nie si sám. :-)
Volať nemienim na linku...mne stačí zavolať užívateľov, ktorí sedia doma na riti.

Volať nemienim...stačí len čítať.
http://www.zive.sk/clanok/126907/upc...-casu-riesenia

Neviem, či som stretol osobu, ktorá je až tak neskutočne vážna...a to neber osobne, neber ako urážku, ber ako fakt.
Ešte aj do srandičiek dávaš príspevky, vraj vtipy, ktoré sú vhodné akurát tak na kar.


Ja sa samonasieram z tej Blavy ?
Hehehe...šak neblázni, niet na čom...ono je to skôr na smiech.
u nás upc určite nemali výpadok, to by mi isto nasrdený chlapček hlásil ako prvé, že mu nejde internet.. a že to mám rýchlo riešiť..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
u nás upc určite nemali výpadok, to by mi isto nasrdený chlapček hlásil ako prvé, že mu nejde internet.. a že to mám rýchlo riešiť..
To máš podobného chlapčeka, ako moja 3/4. Vypadne elektrina, ale ona na baterke na Pokeci a kričí, že internet nejdéééééééééé.
A ja jej na to: šak sa kukni, elektrina nejde, internet nejde.
A jej ďalšia reakcia: A čo s tým internetom potom robia! Vôbec jej v makovici netrkne, že bez elektriny router nejde....
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Ďalšia sfušovaná štátna zakázka, ďalšie vyhodené milóny na systém bez projektovanej bezpečnosti a bez testovania základných bezpečnostných parametrov:
slovensko.sk

http://www.zive.sk/clanok/126911/na-...campaign=cross
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nejde mi dať srdiečko k otázke....nejde mi dať súhlas,dala som súhlas a zároveň naskočil aj nesúhlas,tak som zmazala súhlas a zmizol aj nesúhlas
Terraz som zistila,že ten nesúhlas tam zostal,tak som zmenila na súhlas. sodoma gomora toto
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

macerujem konope,bude mydlo,masť aj tinktúra
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
macerujem konope,
...aj na jointa ostane ? ? ? ?
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som aj rozmixovala....krasny zeleny macerat....bol
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žabinka
buchač
korela
02/59422222, môžeš si zavolať, na moje prekvapenie je tam tá istá hláska ešte stále hneď v úvode.
"..... momentálne zaznamenávame závadu na celom území Slovenska. ... odstraňujeme. ....
Neviem, či som v živote stretla väčšieho samonas.erača, ako si ty. Aj keď tu nie si sám. :-)
Volať nemienim na linku...mne stačí zavolať užívateľov, ktorí sedia doma na riti.

Volať nemienim...stačí len čítať.
http://www.zive.sk/clanok/126907/upc...-casu-riesenia

Neviem, či som stretol osobu, ktorá je až tak neskutočne vážna...a to neber osobne, neber ako urážku, ber ako fakt.
Ešte aj do srandičiek dávaš príspevky, vraj vtipy, ktoré sú vhodné akurát tak na kar.


Ja sa samonasieram z tej Blavy ?
Hehehe...šak neblázni, niet na čom...ono je to skôr na smiech.
u nás upc určite nemali výpadok, to by mi isto nasrdený chlapček hlásil ako prvé, že mu nejde internet.. a že to mám rýchlo riešiť..
Keďže nechodím na Živé, tak som si tam teraz prečítala, že ide o "Výpadok môžu zaznamenať stovky klientov v bratislavských mestských častiach II, III a V." Tak v tom prípade vonkoncom nechápem, prečo si fa UPC nahrala oznam " ...momentálne zaznamenávame závadu na celom území Slovenska."
Nevidím dôvod pripomienkovať mňa, ale skôr UPC. Alebo nie?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať