Zavrieť

Porady

Alkohol a alkoholizmus - ako sa z toho dostať?

Rozhodol som sa dať sem takúto tému som abstinujúci alkoholik a viem aký problém vie narobiť alkohol a preto ak niekto potrebuje radu som tu ...Život bez alkoholu niečo krásne a spravte prví krok ...
Usporiadat
Ľubos Ľubos

Ľubos je offline (nepripojený) Ľubos

bettylou Pozri príspevok
nerobím si srandu, len furt spadnem do toho h...a, ja vim mozem si zato ja. ale skušam znova, raz to musí vyjsť. ja sa totiž po čase zabudnem a potom šnúra. a spamätám sa až keď mi je zle, ale to už nemám chuť piť, ale vytriezvieť. No, tie noci a sny keď je človek mokrý jak myš a žalúdok je hotový, tak to neprajem nikomu.
Chceš úplne prestať piť? Na celý život? Si ochotná urobiť preto aby si bola úplne v poriadku maximum? Ak áno, viem Ti pomôcť
0 0
Ľubos Ľubos

Ľubos je offline (nepripojený) Ľubos

bettylou Pozri príspevok
nerobím si srandu, len furt spadnem do toho h...a, ja vim mozem si zato ja. ale skušam znova, raz to musí vyjsť. ja sa totiž po čase zabudnem a potom šnúra. a spamätám sa až keď mi je zle, ale to už nemám chuť piť, ale vytriezvieť. No, tie noci a sny keď je človek mokrý jak myš a žalúdok je hotový, tak to neprajem nikomu.
Rád by som vedel viac o Tebe - napr. aké časté sú tie Tvoje šnúry, či sa čas medzi nimi skracuje a pod. Ak vieš spôsob ako sa so mnou skontaktovať, urob to ( ja som skúšal všeličo a nikde ma to nechce pustiť). Chce to podrobnejšiu komunikáciu, a tu, ako si si mohla všimnúť, hneď niekto, kto " neľúbi chlast" reaguje a tým tú komunikáciu kazí. Napíš mi súkr. správu mne do schránky (vraj sa to dá)- si tu na Porade už viac ako 3 roky a určite vieš ako na to. Rád Ti pomôžem
0 0
Ľubos Ľubos

Ľubos je offline (nepripojený) Ľubos

bettylou Pozri príspevok
jasné
Napíš ferovka.i@gmail.com
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Po opici mi je najlepsia kapustnica.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alabut, mám pocit, že sa tu chodíš predvádzať
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

kukuk ... prvy april. :-)
0 0
rasto 666 rasto 666

rasto 666 je offline (nepripojený) rasto 666

Tiež sa chcem zbaviť alkoholu a neviem ako nepijem každý deň.No ale keď začnem neviem prestať.Pijem aj tri-štyri dni do nemoty.
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

Ahojte všetci..dávno som tu nebol,tak vás všetkých zdravím..alabut...čítam ,že čo vlastne tu píšeš a nesuhlasím stebou ak vieš aký je problém z alkohol tak píš otom a nie o niečom čo sem neptrí....dík
0 0
Conan X Conan X

Conan X je offline (nepripojený) Conan X

ak máš problém z alkoholom treba to riešiť a ak to nezvládaš tak treba vyhľadať odborníkou ktorý ti poradia .....ak treba ,treba to riešiť aj liečbou...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nebud puritan. Mozno vyliecis jedneho, ale desat vo svojom okoli pokazis. .-)
0 0
Ľubos Ľubos

Ľubos je offline (nepripojený) Ľubos

rasto 666 Pozri príspevok
Tiež sa chcem zbaviť alkoholu a neviem ako nepijem každý deň.No ale keď začnem neviem prestať.Pijem aj tri-štyri dni do nemoty.
Veľa ľudí na svete má problém s chlastom a mlčia, lebo o tom ešte nevedia, alebo to popierajú. Bohužiaľ taká je realita.Keď už ale niekto napíše ( napr. tu na Porade), že má problém s chlastom a nevie čo s tým, tak určite je už "na dne, alebo veľmi blízko dna". Taký človek určite potrebuje pomôcť - poradiť. Pozri si zopár mojich príspevkov - začal som tu písať asi od str. 83. Nepíšem žiadne odvecáky, ale pravdu o probléme alkoholizmu. Ak si závislý, pomôže Ti jedine liečenie.
Mohol by si napísať viac o sebe - napr. či si myslíš, že si závislý. Ak chceš naozaj pomôcť, nezostaň ticho a ozvi sa.
0 0
rasto 666 rasto 666

rasto 666 je offline (nepripojený) rasto 666

Ani neviem kde začať.Mám 35rokou pijem asi od 17r.Zo začiatku to bolo v pohode,ale posledné roky mi to vadí.Doma a v práci problémy. Ta blbá kríza tomu ešte pridala.Som často nervózny. podla mňa som alkač.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Conan X
Ahojte všetci..dávno som tu nebol,tak vás všetkých zdravím
.... a kde, do čerta, si bol? Barbar Conan sa stal guvernérom, aj doguvernéroval, všetky čarodejnice a opachy zlikvidoval, takže na teba asi nič nezostalo.
Ale aspoň že si sa ozval .

rasto 666
Som často nervózny. podla mňa som alkač
... kúp si hašlerky a cmúľaj. Nervozita ťa hneď prejde, huba bude plná cukríkov, takže pohárik už bude zbytočný . Len žiadne rumové pralinky!
0 0
Ľubos Ľubos

Ľubos je offline (nepripojený) Ľubos

rasto 666 Pozri príspevok
Ani neviem kde začať.Mám 35rokou pijem asi od 17r.Zo začiatku to bolo v pohode,ale posledné roky mi to vadí.Doma a v práci problémy. Ta blbá kríza tomu ešte pridala.Som často nervózny. podla mňa som alkač.
Podľa toho čo píšeš si jednoznačne zrelý na liečenie. Čím skôr tým lepšie. Pretože teraz máš síce problémy, ktoré Ťa trápia, no neskôr prídu "iné" problémy, ktoré nemusíš rozchodiť. Si ochotný liečiť sa? Alebo myslíš, že sa to dá zvládnuť aj inak? Ak áno tak ako??? Napíš, aké máš asi predstavy a čo si ochotný urobiť preto, aby si bol v poriadku. Môj názor: Človek, ktorý je závislý od alkoholu, bez liečenia nemá šancu stať sa abstinentom. A totálna doživotná abstinencia je jediný spôsob. Chceš to?
0 0
rasto 666 rasto 666

rasto 666 je offline (nepripojený) rasto 666

Chcem a musím to dať do poriadku ale na liečenie nemožem ísť skúsim ambulantne
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Conan X
Ahojte všetci..dávno som tu nebol,tak vás všetkých zdravím
.... a kde, do čerta, si bol? Barbar Conan sa stal guvernérom, aj doguvernéroval, všetky čarodejnice a opachy zlikvidoval, takže na teba asi nič nezostalo.
Ale aspoň že si sa ozval .

rasto 666
Som často nervózny. podla mňa som alkač
... kúp si hašlerky a cmúľaj. Nervozita ťa hneď prejde, huba bude plná cukríkov, takže pohárik už bude zbytočný . Len žiadne rumové pralinky!
že hašlerky... grcám.... ,
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
...pozor aby ti neprisla faktura za upratovanie
0 0
AuroraA AuroraA

AuroraA je offline (nepripojený) AuroraA

Dobrý deň, ešte sa Vám darí pokračovať ?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sú len tri možnosti:
1) Pokračuje.
2) Prestal.
3) Skonal......
Conan sa 11 rokov neozval - buď prehral nejakú epickú bitku, alebo ho už stiahli z kín....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať