Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
viem, koho nebudem voliť
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

duves
viem, koho nebudem voliť
no, touto fázou nás prešla väčšina
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AJ napriek tomu, že je tam JM, túto stranu voliť nebudem. Sklamala, je zodpovedná za to, že stranu prevzali tí, čo ju prevzali.
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tweety
AJ napriek tomu, že je tam JM, túto stranu voliť nebudem. Sklamala, je zodpovedná za to, že stranu prevzali tí, čo ju prevzal.
jasne, každý si zvolí nejaké svoje vlastné kritéria, pre každého je niečo iné dôležité. Ja som si povedala, že pre mňa je najdôležitejšie celé to naše podnikateľské prostredie. A aj ked nepozerám celý program, mám stále pocit, že minimálne tento človek vie o čom hovorí. A pod podnikateľským prostredím myslím všetkých od tých drobných živnostníkov.

Aj preto som sa snažila odosobniť od pohľadu na celú stranu, na iných ľudí. Vlastne ani netuším, kto tam je ďalší. Ale pozriem to
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To, že vie, o čom bývalý minister hovorí, to je bez debaty, osobne ho poznám. Ale tiež je pravda to, čo som už napísala.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja v tom mám jasno.. keďže nebudem na sk, a zo zahraničia nemám ako voliť, tak voliť nebudem.. nebolo mi to vďaka našej legislatíve umožnené..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ŽAbík, máš smolu, nebudeš môcť chváliť ani nadávať.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tweety
To, že vie, o čom bývalý minister hovorí, to je bez debaty, osobne ho poznám. Ale tiež je pravda to, čo som už napísala.
jasne, veď nie je jediný človek na výber.

Ja som skôr chcela asi ukázať, že v dnešnej dobe nie som schopná vyberať podľa nejakých straníckych kritérii, všade mi niečo vadí. Až toto osobnostné kritérium mi pomohlo. Ale nikomu to nenútim, len vysvetľujem svoj pohľad.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ja takisto ako Žabka a preto som to ani nečítala. Teraz čo? Mám preto plakať?
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No ja neviem koho voliť a šla som si pomôcť touto pomôckou http://www.aktuality.sk/clanok/31400...na-kalkulacka/ ako úžasne som sa zabavila
A stále neviem koho voliť, viem koho nie.
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
ŽAbík, máš smolu, nebudeš môcť chváliť ani nadávať.
nuž, budem sa musieť uspokojiť s tým, čo mi vy ostatní zvolíte..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja som včera niekde našla takýto obrázok, ale z toho vychádza iba možnosť losovania za plentou Aj to je možnosť
volby.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Xanti
No ja neviem koho voliť a šla som si pomôcť touto pomôckou http://www.aktuality.sk/clanok/31400...na-kalkulacka/ ako úžasne som sa zabavila
A stále neviem koho voliť, viem koho nie.
Nuž - i ja som sa zabavil..... a tiež neviem koho .....
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tiež som to skúšala, vyšlo mi, že sa zhodujem najviac so zelenými, Kaníkom a slovenským oteckom.
2 0
Grent Grent

Grent je offline (nepripojený) Grent

Vo svojom živote sa snažím pomôcť ľuďom ako žiť zdravšie, lepšie, šťastnejšie.. kvalitne sa stravovať, vyzerať dobre. Mám také heslo - Zdravo, jednoducho a chutne. Pretože chcem byť zdravý To čo jem si chcem spraviť jednoducho No zároveň vždy chutne :D ...viac
Keď beriem strany ktoré majú šancu sa dostať do parlamentu tak v program pre podnikatelov má hodnotu iba alebo teda hlavne ten v SAS, ak niekoho viac zaujímajú protikorupčné opatrenia a ludia ktorý sa možu skor postarať o naše zdravotníctvo a školstvo tak ber OLANO,

KDH podla mna žije už len z nejakej starej slávy, nič poriadne nerobia podla mojho nazoru a už len hraju na nejaké kresťanské hodnoty ktoré sú síce dobré ale to nestačí.

Smer je smrť, ak niekto nepochopí že to že sa kradne v miliardách zariadila táto strana tak rozumiem slovám že Slovensko ide do sra...k

Sieť je posledná volba pre pravicového voliča, tažko povedať či je to vlastne pravicová strana z Prochazkových vyjadrení. Osobne si myslim že aj preferencie su prestrelené a tolko ludi ich nakoniec voliť nebude.

SNS ? voliť túto stranu po Slotovi asi nie ..

Sme rodina - what ? asi ma vela času pri 9 deťoch, niektoré názory ma dobré ale toť všetko, ako politikovi mu neverím a veď vlastne on ani nieje politik...

Ako posledný uvediem LSNS - v prieskumoch má cca 2% avšak myslim že jeho voliči ho možu dostať do parlamentu, v BBK ma pekné výsledky čo viem, názory ma vcelku správne takže ak mu odpustim občasne až skoro neonacisticke nazory tak je v ňom nadej...

toť moje názory, rád budem dalej diskutovať .. snad som na nikoho nezabudol ..
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

podľa kalkulačky mi vyšli na druhom mieste zelení,aj som nad tým už uvažovala.....určite nenechám prepadnúť môj hlas....
4 0
Grent Grent

Grent je offline (nepripojený) Grent

Vo svojom živote sa snažím pomôcť ľuďom ako žiť zdravšie, lepšie, šťastnejšie.. kvalitne sa stravovať, vyzerať dobre. Mám také heslo - Zdravo, jednoducho a chutne. Pretože chcem byť zdravý To čo jem si chcem spraviť jednoducho No zároveň vždy chutne :D ...viac
kopretinka
podľa kalkulačky mi vyšli na druhom mieste zelení,aj som nad tým už uvažovala.....určite nenechám prepadnúť môj hlas....
k tomu prepadnutiu hlasu by som dodal, vyberajme ozaj podla ludi čo maju šancu na parlamentu .. na jednej strane je spravne dať hlas tomu komu doverujem najviac ale ak je to strana ktora sa pohybuje okolo 1-2% a su realne bez šance na parlament tak ten hlas svojim sposobom aj tak prepadne ... opozicii možno budu chybať nejake percenta a nevytvori koaliciu
ale ok v slobode, prvý a najdoležitejši krok je vobec isť voliť
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Možno pomôže, ak si spomenieme, ktorý politik urobil niečo užitočné pre nás.
Začínam spomínať.
4 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Tiež som sa zabavila (rodina, zelení, Kaník). Voliť neidem - alebo, zatiaľ nie som presvedčená.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať