Zavrieť

Porady

Hospodarska kriza a co s nou

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ked sledujem niektore zavazne temy tu, na porade a v kontexte priblizujucej sa krizy aj k nam na Slovensko, ma napadlo, ze ak sa o nase nazory niekto zaujima, tak skusme si taky cvicny brainstorming /vymyvanie hlav/ a skuste seriozne porozmyslat, kazdy za seba, co by nam vsetkym podnikatelom pomohlo, aby sa zmenilo v zakonoch tohto statu a tym nam pomohlo prekonat toto vazne obdobie, ktore sa bezpochyby blizi, resp. uz je tu. Prosim o seriozne navrhy, mozno, ze ti, ktori to mozu navrhnut, sem pozru. Mam totiz vazne obyvy, ze nasi poniektori ekonomovia su sice mozno vyborni teoretici, ale o praxi nemaju ani sajnu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

ale úplne Prepáčte aj ja z Vás takto omladnem a budem taká ako Vy
ja.gif  
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Danila Pozri príspevok
Jardo, ale fakt mi robíš dnes starosti. Tá Tvoja diagnóza prograduje a sám to nevyriešiš.......Posledný príspevok zober ku konzultáciám s odborníkom so sebou.......
Trošku ma vytočil. Stalo sa niečo?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Zitulda Pozri príspevok
ale úplne Prepáčte aj ja z Vás takto omladnem a budem taká ako Vy
No a budeš vďačná, či nie?!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
jar88 Pozri príspevok
Trošku ma vytočil. Stalo sa niečo?
Potrebuješ kľud na lôžku a utrieť čelo.....Všetko sa zrovná a opäť budeš fit. Kríza si nevyberá.......
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

jar88 Pozri príspevok
No a budeš vďačná, či nie?!
Za čo???? za omladnutie..? tak Jarko, to si píš, že áno...iba musíš napísať akú vďaku mám vyjadriť a čo urobíš Ty,ako sa tiež pričiníš, aby som omládla.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lobodasdenis Pozri príspevok
Duves = 132 strán kecov (a zábavy málo ).
Nebudeš veriť, dlho sme čakali na niekoho, čo nám ukáže poriadny kabaret. Dávame ti priestor.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
Potrebuješ kľud na lôžku a utrieť čelo.....Všetko sa zrovná a opäť budeš fit. Kríza si nevyberá.......
A čo ty?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

už len kúzelník tu chýba, že Kamil?

PS. v poslednej dobe si málo ftipný
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Bastian Pozri príspevok
A čo ty?
Aj ja utieram spotené čelo, ale nie svoje...Ale veď Ty o tom niečo vieš, prečo sa pýtaš?.........
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Možno to tu bolo, ale opakovanie je matkou múdrosti.

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
duves Pozri príspevok
Možno to tu bolo, ale opakovanie je matkou múdrosti.

Škoda len, že výroky múdreho Baťu dnes neučíme v školách. Pamätám si a životom preverujem jeho dva významné výroky. Tento tu o morálnej kríze, ako predvoji tej materiálnej... A ešte jeden. A jeho nedodržiavanie je tiež jednou z príčin rôznych krízových situácií : Účtovník je ten, kto nakoniec rozhodne, že budú peniaze poskytnuté na čokoľvek. Jeho podpis bude vždy ako posledný a rozhodujúci súhlas... Časy sa menia, a kráčame do....
Švajčiarska?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
Aj ja utieram spotené čelo, ale nie svoje...Ale veď Ty o tom niečo vieš, prečo sa pýtaš?.........
V tom príspevku, ktorý som citoval si písala o kríze, jestli se nemýlím .
Keďže si tak veselo radila Jarovi, tak som bol zvedavý či sa tá kríza teba nedotkla.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Bastian Pozri príspevok
V tom príspevku, ktorý som citoval si písala o kríze, jestli se nemýlím .
Keďže si tak veselo radila Jarovi, tak som bol zvedavý či sa tá kríza teba nedotkla.
Dotkla a citeľne. Jeden môj dobrý kámo na mňa z vysoka...práve vďaka kríze. Každého sa dotkla. Každého inak. Jestli se nepletu...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Dnes som započul rozhovor dvoch pánov,ako sa bavia o kríze a zaujal ma výrok jedného z nich a to citujem: " Každá kríza sa skončila vojnou a ani táto nebude vínimkou." Aký máte na to názor?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
ludex Pozri príspevok
Dnes som započul rozhovor dvoch pánov,ako sa bavia o kríze a zaujal ma výrok jedného z nich a to citujem: " Každá kríza sa skončila vojnou a ani táto nebude vínimkou." Aký máte na to názor?
No záleží, kto bude mať záujem ju rozpútať, kto sa bude cítiť poškodený. Ak by to bola pravda, tak bývalý ost blok už dávno bojuje s "bohatým" západom. Urobili si z nás provincie s lacnou pracovnou silou a bojujeme?
Ja vravím, že áno. O každodenné prežitie.
Ja som čítal jedneho konšpiratora a ten napísal, že stará europa sa odzbrojila už dávno a to okamžikom, ked šlachtici velkych monarchií odložili kordy. To čo zažívame je účelnejšie ako okovy. Nikoho nemôžeš žalovať, každý má právo "slobodného" pohybu a postupne, ako sa zosilnuje boj so svetovým terorizmom, nám vznikajú nové a dômyselnejšie prvky sledovania nášho súkromia.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
je to hrozny zaver, ale nie az taky nepravdepodobny, zial priciny sucasnej krizy sa poriadne ani nepomenovali a nie to este, ze by niekto sa snazil ich odstranit. Myslim, ze sme sa aspon na jednom vsetci zhodli, ze tieto priciny nie su len ekonomicke a teda je otazka, ci dnesna rozhyckana Europa dokaze krizu riesit a ci to nakoniec nedopadne tak ako vzdy, ved ked sa vsetko zbura, tak sa lahko stavia a ti vyvoleni zase bohatnu, v tom to aj historia prikyvuje.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
....takhle to na Zemi nechodí, láska a dobro ještě opravdu, ale opravdu nevítězí na zlem a nenávistí. A tak vodiči loutek vymyslí film, kde to všechno je.. a nabídnou to jako by nic na zlatém podnose nové technologie ... a světe nediv se, vděčným pozemšťanům to stačí. Prostě zamíří na pohádku do kina, ukápnou slzu, dají si pusu a řeknou "to je ale krása". A pak znovu letí pražskými ulicemi domů na červenou a devadesátkou, aby druhý den pokračovali (většina z nich) v roli otroka svůj boj o přežití v Matrixu.
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10027
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

ludex Pozri príspevok
Dnes som započul rozhovor dvoch pánov,ako sa bavia o kríze a zaujal ma výrok jedného z nich a to citujem: " Každá kríza sa skončila vojnou a ani táto nebude vínimkou." Aký máte na to názor?
Aj veštkyňa V. predpovedala vojnu na rok 2010, nie je sa čo ani čudovať. Zbraní sú plné sklady, treba ich minúť, aby sa mohli znovu vyrábať a aby ľudia mali prácu a peniaze. Delaborácia sa už v dnešných časoch nenosí - vyhorel vojenský závod v Novákoch.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Aj veštkyňa V. predpovedala vojnu na rok 2010, nie je sa čo ani čudovať. Zbraní sú plné sklady, treba ich minúť, aby sa mohli znovu vyrábať a aby ľudia mali prácu a peniaze. Delaborácia sa už v dnešných časoch nenosí - vyhorel vojenský závod v Novákoch.
Ale no tak .....

To nemôžeš myslieť vážne ....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
Ale no tak .....

To nemôžeš myslieť vážne ....
Však ja to ani vážne nemyslím, iba od veštkýň často počujem o vojnových konfliktoch, ktoré sa majú začať tento rok. ALe na druhej strane, ani vojna nemusí byť, stačí sem-tam nejaké zemetrasenie a škôd je toľko, že sa môže začať stavať a tým by sa mala kríza zmierniť. Len kto to tam zaplatí, to neviem. Tí, čo stratili všetko a boli chudobní asi ťažko.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať