Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Dnes len ľahký obed - pečené kurča, ryža, zeleninová obloha. Bez polievky, ideme synovi na stužkovú, tak sa nemôžeme prejedať, aby sme to tam vládali všetko pojesť.
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

adi11 Pozri príspevok
..mna asi porazi..moj muz kupil krasnu chudu krkovicku na nedelu, no a chce ju dnes marinovat a k tomu zemiaky a zajtra akoze udusit, no a to je akoze moja uloha....takze hladam hodnu chvilu, ale nejak sa mi nedari najst to co by on chcel....poradi niekto ?

..no a dnes mame leco a bude aj slivkovy kolac s posypkou..
http://www.akosatorobi.sk/video/2267...ku-s-fazulkou-
7 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - udena ryba, chlieb, bylinkovy caj.

Obed - porova polievka, buchty na pare, bylinkovy caj.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hov. polievka s cestovinou, pečená krkovička s dusenou kyslou kapustou, zemiaky(knedlu veľmi neľúbime)
4 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Hovädzia polievka s rezancami, kuracie stehná na spôsob "galského kohúta" s bagetou.
5 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..dakujem za napad..
..nakoniec sa krkovicka marinovala klasicky, olej, horcica,kecup, sol,korenie, cesnak, cibula..zapecena v trube a pecene zemiaky
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Restovaná pečienka s cuketou - mala som jednu menšiu cuketu, tak som ju nakrájala na rezance a ku koncu pridala ... pustila šťavičku a faajne nabrala chuť cibuľky s paprikou. K tomu zemiacky so zelenou cibulkou a kysle uhorky.
4 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
My sme dnes robili kurací vývar s rezancami a pečenú hus s kyslou kapustou a zemiakmi...
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačia polievk, hovädzie rezne, dusená ryža, cviklový šalát.
3 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Polievka z domácej sliepočky varená 5 hod. na peci, varené mäsko s paradajkovou omáčkou a zemiaková kaša. Ako dezert som podávala štrúdľu jablkovú a tvarohovú a bylinkový čaj.
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Polievka drobková s domácimi rezancami - niťovkami, pečená hus, dusená červená kapusta na karamele, knedľa.
10 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

Polievka krúpová , maďarský guláš, cestovina kolienka
5 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

svokra varila:
paradajková polievka
pečená morka - prsia a stehná - kto chcel s čím - grilovaná zelenina vo woku alebo s kapustou a lokšou
5 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

v sobotu kapustové fliačky s oškvarkami a v nedeľu, jahňacie kocky na hromade koreňovej zeleniny so smotanou a s ryžou. ostalo dokonca aj na dnes.
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zostalo mi ešte kozie mlieko nadojené vo štvrtok, tak palacinky s lekvárom... pre drobca na pitie mám včera dojené...
3 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Talianska paradajkova a spenatovy kolac s fetou
6 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes budem variť bravčové dusené na rasci, kelový prívarok, polievka zeleninová s ovsenými vločkami
1 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

tak to buď rada, že ich zjedia, u nás by už každý ohrňal nos, že zkozieho mlieka?????
akurát krpci sú závisláci na kozom mlieku,

calawen Pozri príspevok
zostalo mi ešte kozie mlieko nadojené vo štvrtok, tak palacinky s lekvárom... pre drobca na pitie mám včera dojené...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

sosovicovy privarok s parkom a volskym ockom
5 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

msa Pozri príspevok
tak to buď rada, že ich zjedia, u nás by už každý ohrňal nos, že zkozieho mlieka?????
akurát krpci sú závisláci na kozom mlieku,
Manžel nad tým ohŕňal nos, ale argumentácia nepustí - už neraz som ich robila práve z kozieho mlieka a rozdiel v chuti nebol... Mimochodom, pre synovu intoleranciu na pšenicu palacinky robím zo špaldovej múky - sú hnedšie ako klasické z bielej pšeničnej múky, ale chutia celkom fajn...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať