Zavrieť

Porady

Scitanie ludu

uctovnicka na dochodku
Co ma clovek vpisat do kolonky NABOZENSKE VYZNANIE, ak nie je ateista, ale nehlasi sa k ziadnmu nabozenstvu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ivuchak Pozri príspevok
a ako to znáša?
S humorom, inak sa neda... ale nosi vlasy po plecia,aby to zamaskoval
Inak,prisli sme na to v 17.rokoch,dovtedy si to nikto nevsimol,ani na uradoch
0 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

My sme bývali na horárni v okrese Senica, mamu odviezli do pôrodnice v Bratislave a narodila som sa 31.12.
1 0
Katarína Cigánová Katarína Cigánová
Moja rodina dodnes nemá sčítacie hárky . A neviem ani či nás vôbec nájdu .
Totiž : v byte , kde mám trvalý pobyt nebývam , ani tento byt nevlastním .
Bývam v byte , ktorý nevlastním.
Dom , ktorý síce vlastním , tak v ňom nebývam .
tak som zvedavá ako sa z tohoto sčítacia teta alebo ujo vysomári
Manžel :
býva v byte , ktorý nevlastí .
V byte , v ktorom má trvalý pobyt nebýva .
a vlastne nevlastní nič - iba mňa
Syn :
býva v byte , ktorý síce vlastní ,ale nemá v nom trvalý pobyt
v byte , kde má trvalý pobyt - nebýva
- no väščia sranda asi ani neexistuje ...))
a teraz nás hladajte
doplnenie a ešte na dôvažok : bývalý sa nechce vzdat trvalého pobytu - takže má trvalý pobyt v byte , ktorý síce už nevlastním ani ja , ale ani bývalý v ňom nebýva - tak na tom sa už aj ja zabávam
a teraz som už všetko vykecala a komisár všetko o mne vie
Naposledy upravil Katarína Cigánová : 20.05.11 at 13:05 Dôvod: uprava :
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..takze ziadne spochybnovanie..jasne len pravdu a nic len pravdu..
http://www.sav.sk/?lang=sk&charset=&...s&news_no=3893
2 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

adi11 Pozri príspevok
..len pravdu a nič len pravdu..
amen...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

912 Pozri príspevok
Mne sa aj tak asi najviac páči otázka č. 5 Štát a miesto narodenia (bydlisko matky v čase Vášho narodenia). To táto otázka má aký zmysel? Neodporuje si to trošku? Tak buď chcú odo mňa kde som sa narodila alebo chcú odkiaľ mama utekala do pôrodnice ...
.. však voľakedy sa deti rodili doma .. nebol žiaden rozdiel v mieste narodenia a bydliska matky.

Si myslím, že miesto narodenia, ako sa teraz uvádza - kde je pôrodnica je trošku zavádzajúce. Možno aj na dokladoch by bolo lepšie mať uvedené, kde mala rodina (resp matka) trvalý pobyt v čase pôrodu.

Moje deti majú napr ako "rodisko" - miesto narodenia, uvedené mesto, v ktorom hádam ani jeden deň neprespali, nieto ešte žeby tam bývali. (okrem toho pobytu v pôrodnici)
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
prepáčte, my sme neboli doma keď rozdávali hárky, dala nám to suseda... kedy tie hárky zbierajú! Ďakujem...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Katy a R Pozri príspevok
.. však voľakedy sa deti rodili doma
ee, ja napr.: parcela registru E - trvalé trávnaté porasty, parcelné číslo 174/1 ....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

srska Pozri príspevok
ee, ja napr.: parcela registru E - trvalé trávnaté porasty, parcelné číslo 174/1 ....
.. veru, stávalo sa ... tiež som sa vlastne len nedávno dozvedela "presné miestoô svojho narodenia
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Katy a R Pozri príspevok
.. veru, stávalo sa ... tiež som sa vlastne len nedávno dozvedela "presné miestoô svojho narodenia
v prírode, to je ono. a sme zdraví

0 0
rotvik1965 rotvik1965

rotvik1965 je offline (nepripojený) rotvik1965

pri tychto scitacich harkoch mam taky pocit ako ked boli volby a museli sme komunistov zaskrtnut. presne sa vedelo kto co v tajnom hlasovani dal do urny. tak aj tu sa presne vie kto co zaskrtol. je to drzost.
Naposledy upravil rotvik1965 : 20.05.11 at 14:12
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Katy a R Pozri príspevok
.. však voľakedy sa deti rodili doma .. nebol žiaden rozdiel v mieste narodenia a bydliska matky.

Si myslím, že miesto narodenia, ako sa teraz uvádza - kde je pôrodnica je trošku zavádzajúce. Možno aj na dokladoch by bolo lepšie mať uvedené, kde mala rodina (resp matka) trvalý pobyt v čase pôrodu.

Moje deti majú napr ako "rodisko" - miesto narodenia, uvedené mesto, v ktorom hádam ani jeden deň neprespali, nieto ešte žeby tam bývali. (okrem toho pobytu v pôrodnici)
...ale v podstate je to ich "miesto narodenia"... keby sa Ti narodili napr. v USA, tak im to tak zapíšu aj do rodného listu... či?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Vypĺňam formulár B o byte, a to čo za stupidita: Poloha bytu v dome-suterén/pivnica/prízemie/poschodie. Vlastný záchod, kúpeľňa, klimatizácia, telefón, internet, atď, tak to by som ešte pochopila, chceme porovnať úroveň bývania s inými krajinami, ale komu a ako pomôže údaj, na ktorom poschodí je byt? Žeby potrebujeme zistiť aké vysoké bytové domy sa stavajú? Alebo sú v pláne nejaké mrakodrapy? Neviem.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
Vypĺňam formulár B o byte, a to čo za stupidita: Poloha bytu v dome-suterén/pivnica/prízemie/poschodie. Vlastný záchod, kúpeľňa, klimatizácia, telefón, internet, atď, tak to by som ešte pochopila, chceme porovnať úroveň bývania s inými krajinami, ale komu a ako pomôže údaj, na ktorom poschodí je byt? Žeby potrebujeme zistiť aké vysoké bytové domy sa stavajú? Alebo sú v pláne nejaké mrakodrapy? Neviem.
nás sa pýtali pri preberaní formulárov aj na číslo bytu - tak nech mi nikto nehovorí, že to všetko nepôjde do nejakej centrálnej evidencie
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

srska Pozri príspevok
nás sa pýtali pri preberaní formulárov aj na číslo bytu - tak nech mi nikto nehovorí, že to všetko nepôjde do nejakej centrálnej evidencie
Keď som preberala formuláre, pani skonštatovala a zaznačila si: číslo bytu 15. Ale my sme č.b. 14, pšššt, nikomu to nepovedzte .
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Možno by nebola v hárkoch pre pigmentovejších zlá otázka,či ich matka bola plnoletá,keď sa ráčili narodiť.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

marleau Pozri príspevok
Možno by nebola v hárkoch pre pigmentovejších zlá otázka,či ich matka bola plnoletá,keď sa ráčili narodiť.
dobrá otázka. a otcom či není starší brat
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak ja neviem aj keď som mala v úmysle riadne rebelovať čo sa týka sčítania sama od seba, tak mi k rebéli pomáha aj sčítací/ia kominár. Dofčileky u mňa neboli a za takú hodinku kľudne nech len prídu - nacengajú sa
0 0
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

Čo robiť ak nedostanete sčítacie tlačivo?
tu plačete, že ste tlačivá nedostali, ja zas plačem lebo som dostala...

Sčítanie obyvateľov Slovenskej republiky sa realizuje od piatka 13. mája. Sčítací komisári sa však pri odovzdávaní tlačív stretávajú s ťažkosťami pri údajoch o trvalom bydlisku občanov. Tie totiž štatistický úrad čerpal z roku 2009.

no, asi to s tymi adresami celkom pravda nebude, lebo my sme takmer "čerstvo" presťahovaní a tetuška si ma aj tak našla. (A načo majú matriky a odd.polície?)
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Vincentka a kto hovorí, že mi je z toho do plaču? Hááá? , A mimochodom na súčasnej adrese mám TP od r. 1996
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať