Zavrieť

Porady

Scitanie ludu

uctovnicka na dochodku
Co ma clovek vpisat do kolonky NABOZENSKE VYZNANIE, ak nie je ateista, ale nehlasi sa k ziadnmu nabozenstvu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

Počujte ľuďkovia, papiere som dostala, ale nechcem vyplniť, nechcem odovzdať... (všetko, čo o mne potrebujú vedieť si vedia nájsť-SP, ZP, Banka atď. a ostatné nemusí nikoho zaujímať.)
čo by sa stalo, kedy som jednoducho tie papiere neodovzdala?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

noo keby si prelúskala celú túto tému, tak by si sa dozvedela, že vlastne nič sa nestane, ono všade naokolo (myslím EÚ) je to finančne postihnuteľné, len u nás nehrozí žiaden postih.
0 0
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

willma Pozri príspevok
Vincentka a kto hovorí, že mi je z toho do plaču? Hááá? , A mimochodom na súčasnej adrese mám TP od r. 1996
To nehovorím, len mi to ak príde .
Ja by som bola radšej, keby si ma neboli "vylovili" z toho možstva obyvateľov...
0 0
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

willma Pozri príspevok
noo keby si prelúskala celú túto tému, tak by si sa dozvedela, že vlastne nič sa nestane, ono všade naokolo (myslím EÚ) je to finančne postihnuteľné, len u nás nehrozí žiaden postih.
Ano, prečitala som to cele, ale akosi tomu nemozem uverit... a radsej si to nakoniec napisem sama (podla moznosti pravdivo), nez by si mala tetuška nieco povymyslat, len aby splnila "kvotu"
0 0
TinaL TinaL

TinaL je offline (nepripojený) TinaL

Má zmysel vypĺňať tie hárky, keď zajtra má byť toto:

http://www.topky.sk/cl/11/1275885/St...va-5-mesiacov-
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

TinaL Pozri príspevok
Má zmysel vypĺňať tie hárky, keď zajtra má byť toto:

http://www.topky.sk/cl/11/1275885/St...va-5-mesiacov-
.. však preto som ja ešte tie hárky ani nepozrela .. iba čo sem-tam nakuknem do tejto témy .. ak by náhodou predsalen bolo treba vyplniť, nech som v obraze
.. no neviem, neviem ... už začína hrmieť .. ten zlomový okamih uz začína
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

TinaL Pozri príspevok
Má zmysel vypĺňať tie hárky, keď zajtra má byť toto:

http://www.topky.sk/cl/11/1275885/St...va-5-mesiacov-
To načo som v pondelok okná umýval?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
ee, ja napr.: parcela registru E - trvalé trávnaté porasty, parcelné číslo 174/1 ....
...mať zrodila v poli syna /pardon, srsku/,
trávovú plachtu porozvíjala,
z buka na buk ju pripína...

Srska, po prečítaní Tvojho "curiculum vitae" som hneď reagovala a až teraz som našla to video, čo si k tomu zavesil - presne to sa mi vybavilo... Nezabudnuteľní Martin Gregor, Július Pántik, Mikuláš Huba, Karol L. Zachar, Ondrej Jariabek... v podaní Miška Dočolomanského...
Naposledy upravil Oliwa : 20.05.11 at 19:50
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

willma Pozri príspevok
tak ja neviem aj keď som mala v úmysle riadne rebelovať čo sa týka sčítania sama od seba, tak mi k rebéli pomáha aj sčítací/ia kominár. Dofčileky u mňa neboli a za takú hodinku kľudne nech len prídu - nacengajú sa
Willma a čo ich plánuješ - opiť...?!
A koho vlastne čakáš - komisára či kominára? Alebo oboch?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
...mať zrodila v poli syna /pardon, srsku/,
trávovú plachtu porozvíjala,
z buka na buk ju pripína...


Srska, po prečítaní Tvojho "curiculum vitae" som hneď reagovala a až teraz som našla to video, čo si k tomu zavesil - presne to sa mi vybavilo... Nezabudnuteľní Martin Gregor, Július Pántik, Mikuláš Huba, Karol L. Zachar, Ondrej Jariabek... v podaní Miška Dočolomanského...
mať žne, a kto to dieťa čičíka? "no ďusko pokračuj"
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
vývoj v anonymite sčítania:

" Úrad na ochranu osobných údajov (ÚOOÚ) SR vyzval Štatistický úrad (ŠÚ) SR, aby bezodkladne informoval obyvateľov, že pri nadchádzajúcom sčítaní obyvateľov, domov a bytov nepôjde o anonymné zisťovanie údajov. Ako uviedol vo svojom stanovisku, nalepením číselného identifikátora obyvateľa na sčítací formulár, ktorý osoba vyplnila, sa osoba stáva priamo určená a osobné údaje nachádzajúce sa v sčítacom formulári možno priradiť konkrétnej fyzickej osobe.
ŠÚ SR podľa ÚOOÚ neúplne a nesprávne informuje obyvateľov, keď tvrdí, že sčítací formulár neobsahuje meno a priezvisko. "V konečnom dôsledku sa tieto údaje na sčítací formulár dostanú prilepením číselného identifikátora," poukázal. Úrad na ochranu osobných údajov preto vyzval na zváženie upustenia od povinnosti nalepiť číselný identifikátor obyvateľa na sčítací formulár a nechal túto možnosť na slobodnom rozhodnutí obyvateľa. "Ak tento postup ŠÚ SR v tomto štádiu sčítania neuplatní, je pravdepodobné, že vystaví celé sčítanie možnému spochybňovaniu," píše sa v stanovisku."


citované zo:

http://hnonline.sk/c1-51896170-urad-...ymitu-scitania
5 0
lachim1 lachim1

lachim1 je offline (nepripojený) lachim1

spoločník
Chcm byť "sčítaný " ,ale nechcem poskytnúť údaje niekomu nekompetentnému .Vie niekto poradiť ako znehodnoťiť čiarový kod a identifikátor aby sa nedalo zistiť kto a kde to vyplnil??,
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
mať žne, a kto to dieťa čičíka? "no ďusko pokračuj"
... šum lístia storočných dubov...
A k akej piesni chlapča privyká...?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lachim1 Pozri príspevok
Chcm byť "sčítaný " ,ale nechcem poskytnúť údaje niekomu nekompetentnému .Vie niekto poradiť ako znehodnoťiť čiarový kod a identifikátor aby sa nedalo zistiť kto a kde to vyplnil??,
Nemusíš ho znehodnotiť, stačí ho len neodovzdať, takže žiadne nalepovanie na hárky,nechať ho jednoducho doma na pamiatku.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lachim1 Pozri príspevok
Chcm byť "sčítaný " ,ale nechcem poskytnúť údaje niekomu nekompetentnému .Vie niekto poradiť ako znehodnoťiť čiarový kod a identifikátor aby sa nedalo zistiť kto a kde to vyplnil??,
... zjesť ho?
Tweety, kurátenko moje zlaté - nestačí...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Oliwa Pozri príspevok
... zjesť ho?
Tweety, kurátenko moje zlaté - nestačí...
Prečo nestačí? šak ho nikomu nedám, poklad môj identifikačný.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
lachim1 Pozri príspevok
...Vie niekto poradiť ako znehodnoťiť čiarový kod a identifikátor aby sa nedalo zistiť kto a kde to vyplnil??,
... stálo by za to počkať ešte pár dní, aký bude vývoj situácie (teda neodovzdávať tlačivá hneď zajtra) - ak sa potvrdí názor UOOU, tak potom identifikátory nelepiť, prípadne už nalepené prelepiť, fixou zatmaviť,...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

lachim1 Pozri príspevok
Chcm byť "sčítaný " ,ale nechcem poskytnúť údaje niekomu nekompetentnému .Vie niekto poradiť ako znehodnoťiť čiarový kod a identifikátor aby sa nedalo zistiť kto a kde to vyplnil??,
To nejde,oni majú náhradný.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

plada Pozri príspevok
Tak ako to je? Nalepiť, či nenalepiť identifikátor? Vraj sčítací komisári, ak ho nenalepíš, tak Ti ho pripíšu.
Alebo radšej neodovzdať celý hárok?
Je to trestné či nie je?
Je tu veľa rád, len sa neviem z toho vysomáriť.
Ono mne sa nezdala už tá prvá otázka, keď mi doniesli tie sčítacie hárky - kto je hlavný člen domácnosti?
A čo my žijeme v matriarcháte alebo v patriarcháte?
Veď ak sú manželia, tak sú rovní, či nie?
Milí poraďáci, poraďte čo s tými hárkami!
Alebo čo urobíte Vy?
srska Pozri príspevok
mne bolo na túto otázku doma odpovedané, že ja to niesom
Ak má byť len jeden člen domácnosti hlavný, ostatní sú potom akí - pohlavní?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Tweety Pozri príspevok
Prečo nestačí? šak ho nikomu nedám, poklad môj identifikačný.
Lebo majú náhradný.
Ľudia,oni vám dali prázdny hárok a kód.Od vás potrebujú osobné info,to je to,čo máte doplniť.Ak nechcete byť sčítaní,alebo identifikovaní,tak jedinou cestou je ten zdrap nevyplniť.
Mne sa zdá,že národ mal byť "dobehnutý" a možno by sa z toho urobila o pár mesiacov malá aférka.No zdá sa,že národ sa KONEČNE zavčasu postavil na zadné,inak si to neviem vysvetliť,hlavne to,že tí,ktorí to majú na starosti,zrazu nevedia presne čo a ako (anonymita,trest ap).Asi nečakali odpor národa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať