Zavrieť

Porady

Scitanie ludu

uctovnicka na dochodku
Co ma clovek vpisat do kolonky NABOZENSKE VYZNANIE, ak nie je ateista, ale nehlasi sa k ziadnmu nabozenstvu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
my sme sa sčítali- kody sme si "vyčarali" s inými - inde bývajúcimi .... ...
... vyplnili sme len nevyhnutné a pri otázkach o predchádzajúcom bývaní- čo bola povinná ani H.CH.Andersen by sa nehanbil ...
osobne považujem celé sčítanie za riadnu frašku- už len keď vidím tetu - štatistku-vyzerajúcu na bývalú funkcionárku KSČ .. radšej svrab alebo čierny kašeľ....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Aj my sme najprv hútali, že vymením s kolegynkou, ale potom mi svitlo, že by si niekto mohol myslieť, že na mojej adrese býva niekto, kto ani PC nevie zapnúť, ale zato vyplnil sčítanie elektronicky.
Okrem toho, či mám WC (a to určite vedia na OSBD) a akú mám veľkú kuchyňu (to tiež vedia na OSBD), a mojich znalostí z "počítačtiny" všetky ostatné údaje sa už niekde zverejnili.
Aké utajovanie? hocikedy hocikde napíšeme svoje RČ a ak platíme kartou, nielenže vedia, koľko míňame na nákupy, ale aj kde a najmä čo ....
Veľký brat nás vždy vidí, a možno nielen obrazne ale naozaj (čipy v MT), alebo som videla veľa sci-fi?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nezačal tú frašku sám p. minister najspravodlivejší, keď začal spochybňovať ŠU ? Pozerala som otázky spred 10 rokov - bolo tam podstatne viac blbostí ako teraz ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Súhlasím.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Rozalka , ale kuchyňa vôbec nebola povinnou jazdou a ani znalosti PC a spol .....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Bionda, na otázky, na ktoré odpovedať nechceš, pri elektronickom sčítaní odpovedať nemusíš (okrem celého dátumu nar. a predch.sídla trvalého pobytu). osobne mi najviac vadila otázka týkajúca sa názvu zamestnávatela. Za PC znalosti sa nehanbím ... Nech to vedia aj v únii ...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Gapo Pozri príspevok
Asi nepíšeš správne heslo, iba posledných šesť znakov treba. Na tlačive to trochu zavádza, že je vytlačené väčším sedem znakov.
Gapko seba a mangela som v pohode prihlasila, ale hento ani na 9ty krát, vyskušala som všetko...no asi som dement...to sa mi už nedá v udajoch o mne opraviť
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Tetušky moje,čo ste sa práve prihlásili,prezraďte mi prosím vás,na čo je to dobré tento cirkus?Ktorá mi prvá odpovie a prezradí jeden rozumný dovod,prečo sa vyhodilo 900 miliónov bývalých korún slovenských,tej pošlem bonboniéru ako stol,takú veľkú (nie takú tvrdú).
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nestačí v pondelok v Žiline ? Bonbonieru si "preberiem" osobne ...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
o zamestnávateľovi tiež - nepovinná otázka...
Našej malej som sa pýtala - čomu verí a povedala, že maminke s tatkom a Šmolkom ... no má 5 rokov - tak sme sa aj zasmiali ....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

nebudem tam
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

marleau Pozri príspevok
Tetušky moje,čo ste sa práve prihlásili,prezraďte mi prosím vás,na čo je to dobré tento cirkus?Ktorá mi prvá odpovie a prezradí jeden rozumný dovod,prečo sa vyhodilo 900 miliónov bývalých korún slovenských,tej pošlem bonboniéru ako stol,takú veľkú (nie takú tvrdú).
Ja som to vyplnila preto, aby si zistil, že nie som žiadna tetuška a môžem ti aj jednu poza uši čapnúť....najdeš tam že som zarobkovočinná žena -slováčka a ostatné kolonky som nechala pre cigaňov
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... aby sa minuli peniaze- bonbonieru mám rada mliečnu ... ja som tiež proti a keby si všetky štátne inštitúcie SP, Kataster, matriky a pod. robili svoju robotu tak ako majú! nikto by sa tým nemusel zaoberať a tie arogantné tetky zo SP by nemuseli "perpazuchy" po chodbe s kávičkami v ruke obiehať po chodbách s kyslými tvárami- ale by robili štatistické šetrenia !
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marleau Dnes, 08:40 PM

nebudem tam


Kedy si sa stihol odhlásiť ?

http://www.porada.sk/1748926-post370.html
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
P.S . a ja som to sčítanie riešila - menením kodov a odpoveďou len na povinné a aj to fabulovanie .... kvôli tomu, aby "agilné krákory" u nás v obci nevyplnili tie hárky za nás - viem na 100% že by to tak bolo! , event. nalepili by kody alebo sa "odbavovali " na vypísanom....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Kedy som sa prihlásil?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Je to dosť možné, lebo vraj odmenu budú mať vyplatenú len za odovzdané sčítacie hárky - ak sú neuplne, majú čo najviac informácii zistiť "iným" spôsobom ...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Halli Pozri príspevok
Gapko seba a mangela som v pohode prihlasila, ale hento ani na 9ty krát, vyskušala som všetko...no asi som dement...to sa mi už nedá v udajoch o mne opraviť
Gapo má pravdu, s obyvateľmi som nemala problém prihlásiť sa, a do bytu ma to nechcelo prihlásiť asi pol hodinu, kým som prišla na to, že zvýraznených je nie 6 posledných znakov ale 7 .
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marleau, už sa z toho nevyzuješ ...

http://www.porada.sk/1741236-post319.html

a teraz som zvedavá, čo bude s tou bonbonierou ...
Naposledy upravil veronikasad : 25.05.11 at 20:08
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
možno skúmali nepriamo aj či vieme počítať
Marleau - nejako si stíchol aj s dezertami a možno si ty ujčok proti nám
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať