Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

taký optimizmus
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Pozeral som dnešné Sito - úžas.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
benka
Všimli ste si ? Čo deň to 100 nových členov. Takže o cca dva roky nás naozaj bude 100 tisíc
No benka ten počet môže byť aj skôr, ak na budúci rok budeme robiť RZSoc.Poist.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Melnick
No benka ten počet môže byť aj skôr, ak na budúci rok budeme robiť RZSoc.Poist.
Dúfam, že to nová vláda nezavedie.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Melnick
No benka ten počet môže byť aj skôr, ak na budúci rok budeme robiť RZSoc.Poist.
Tak to dúfam aj ja. To máme robiť namiesto SP. Veď aj tak je ich tam viac než dosť. A predsa nestíhajú. Hlavne, že majú nad sebou neviem presne koľko riaditeľov, za vysoké platy. Tie ich odmeny radšej mali investovať do kvalitnejšej IT a programu, aby stíhali a nemali bordel. Sice nie všetko záleží na hardware, ale aj na ľuďoch, ktorý tam pracujú.

A neberiem ich výhovorky, že majú toho priveľa. Každý si sám vyberá zamestnanie, keď to nevyhovuje, tak nech sa páči.....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
No neviem, neviem. Nomá ministerka povedala hneď po menovaní, že sa jej v rezorte nepozdáva veľa vecí. Dá sa očakávať,že aj keď malá, ale prietrž mračien bude.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Našej pozornosti uniklo že už nás je 28tisíc, tak aspon vítame 28001 člena.
Členov: 28,001 Vítame nášho najnovšieho člena, Nonika1
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

bv_alexandra
Našej pozornosti uniklo že už nás je 28tisíc
ee....neuniklo , iba statočne mlčím, ešte nie je 100 tisíc
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Paula tak aspon pošuška jkto bol jubilejný, ked už si sa zaviazala že ideš mlčaťMy sa budeme tváriť že sme ťa nepočuli
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

aby ste si nemysleli, že som škrob na info, tu ho máte: Samuel127 a stalo sa dnes o 15:47 .....nemáte sa flákať po kúpaliskách a po mne potom mámiť vážne veci
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Pauli vídim že to máš pod palcom a máš prehľad
Nie každý sa flákal po kúpaliskách niekto sa flákal aj v práci.:p
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Poslušne hlásim: 29 000
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

endrju
Poslušne hlásim: 29 000
Dík , zachránil si ma pred urgenciami k hláseniu o stave hladiny .
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zbytočne hlásite stav vodných hladín, to sú určite duplicitné prihlasovania, keď niekto zabudne heslo a pod. Aktívnych je cca 250-300 členov, a aj to som prehnala
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Viera123
Zbytočne hlásite stav vodných hladín
Asi si nepostrehla, že v poslednom čase je to pre nás viacmenej zábavka
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Viera123
Zbytočne hlásite stav vodných hladín, to sú určite duplicitné prihlasovania, keď niekto zabudne heslo a pod. Aktívnych je cca 250-300 členov, a aj to som prehnala
Kazdy ma mozno iny pohlad na to co je to aktivny clen, ale pre zaujimavost:

- clenov s 5 a viac prispevkami - cez 3.300
- clenov s 1 a viac prispevkami - cca 8.600
- clenov s 0 prispevkami - 20.000

Mesacna navstevnost priemerne 40.000 unikatnych IP adries (Celkova navstevnost je este vyssia, pretoze niektore IPcky tu chodia viac ako 1x).

Z uvedeneho urcite vyplyva, ze drviva vacsina tu chodi citat nie pisat. Uz beztak je tu vela opakujucich sa otazok - este ze existuju aj uzivatelia ktori si vedia najst odpoved aj bez zadavania otazky (DAKUJEME!). Mnoho uzivatelov ani nie je zaregistrovanych.

Momentalne neviem odhadnut rozsah dvojiteho clenstva, ale mame tu funkcie na obnovenie hesla a ti ktori to nezvladaju mi casto pisu a riesime to v ramci povodneho mena. V blizkej buducnosti si spravym prieskum kolko je dvojitych clenstiev - mam uz na to prichystany program. Dufam ze sa bude mnozstvo zdvojeneho clenstva pohybovat na "nizkej" hranici.

Rozhodne vsak novy clenovia nerovna sa stari preregistrovani ;-)
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Vďaka za info Richard, bolo by naozaj dobre, keby si sem-tam nejakú tú štatistiku hodil do éteru ja som to odhadovala dennou návštevnosťou členov, (nie hostí)... a v podstate dosť často pozerám, kto je on-line, tak sa mi javí, že sú tu naozaj stále (takmer) tí istí skalní ...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

[quote=Richard este ze existuju aj uzivatelia ktori si vedia najst odpoved aj bez zadavania otazky (DAKUJEME!).[/quote]

0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

30 004 - 5.9.2006, 20:40 :p

100 000 - ?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
endrju
30 004 - 5.9.2006, 20:40 :p

100 000 - ?
ja to odhadujem ešte tak na zo dve tri novelizácie v akejkoľvek oblasti a bude tu celá republika okrem parlamentu a členov vlády
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať