Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
tristana
Ospravedlňujem sa a aj tak vám ďakujem a oceňujem Vaše rady.
Tristana nebuď smutná , vymaž tieto príspevky a zaraď to do novej témy .
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

19000 - 9.3.2006, 9:55, stefany2505
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tentokrát bez ceny ale usilovne rozmýšľam, či porušiť Richardovo odporučenie v prípade členky - člena č.20.000. O dva týždne ju - ho tu máme.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jozef, kludne poruš. Ja som to len písal ako pripomienku.

Prípadne spravím kontrolu, či už dotyčný/á nebol zaregistrovaný skôr.
Budem to kontrolovať nie podľa mena, alebo emailu.... dá sa to aj inak... samozrejme to teraz nezverejním...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak teda porušujem a vyhlasujem moju cenu pre člena č.20.000 - ročná permanentka na moje semináre zdarma.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef, určite to bude odmena?

Sedieť rok na seminároch (aj mimoriadne kvalitných) by som už považoval za trest. Dlhodobé "sedenie" zvyčajne trénujú niektorí vyvolení v špeciálnych zariadeniach lokalizovaných napríklad v Ilave, Leopoldove a iných slovenských mestách.
Výnimkou je sedenie na poseminárových posedeniach
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
A čo keď ten dotyčný/á nebude mzdár?

Ale inak je to veľmi pekné Jozef, že chceš sám niekoho obdarovať. Je to super myšlienka!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Držiteľ permanentky nemusí samozrejme chodiť na všetky akcie. Ak chce môže ju niekomu venovať (ak nebude mzdár).

A nefrflite, dajte radšej aj Vy Vašu cenu. Andrej Ty napríklad by si mohol venovať ročný update zadarmo. Alebo prednostné moderovanie nevydarene zaradených príspevkov člena č.20.000.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Jozef, čože toľko rád do cenotvorby. My si svoju kalkulácia zatiaľ iba tvoríme .-))))
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Ja mu môžem darovať DVD s názvom Šťastný Ikarus, ktorý som preložil z nemčiny - pekné podívanie. Nech sa prihlási
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef Mihál
Držiteľ permanentky nemusí samozrejme chodiť na všetky akcie. Ak chce môže ju niekomu venovať (ak nebude mzdár).

A nefrflite, dajte radšej aj Vy Vašu cenu. Andrej Ty napríklad by si mohol venovať ročný update zadarmo. Alebo prednostné moderovanie nevydarene zaradených príspevkov člena č.20.000.
Člena č. 20 000 obdarujem najmä nejakým pekným smajlom z galérie dostupných smajlov poraďáckych.
Prednostné moderovanie je tiež možné (dovtedy pokiaľ budem mať moderátorské práva a v takom rozsahu aký mi tieto práva dovolia).

Ročný update nie je v mojej kompetencii. Obdaroval by som niečím, čo mi nepatrí.

Alebo pouvažujem nad ďalšími formami obdarovania člena č. 20 000.
Nakoniec si ale budem musieť "ustrážiť" ten správny okamih na moju duplicitnú registráciu, aby som v konečnom dôsledku obdaroval sám seba
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Andrej, ešte mám jeden nápad pre Teba - vezmi člena(ku) č.20.000 na spoločnú dovolenku s tým, že mu(jej) všetko hradíš.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Andrej ... ber radšej školenie.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Zatiaľ by sme mu mohli urobiť snehuliaka miesto sochy
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Veľké poďakovanie Jožkovi Mihálovi za reklamu na verlagdashoferovi - tam mi to pripadá ako od Gogoľa - Mŕtve duše.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jozef Mihál
Tentokrát bez ceny ale usilovne rozmýšľam, či porušiť Richardovo odporučenie v prípade členky - člena č.20.000. O dva týždne ju - ho tu máme.
Jožko, ten 20 000. člen predbehol tvoj tip o dva dni
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Fíha, máme člena 20.000, kto to ale je??? Admini pomôžte.

Čiže permanentku na celý rok získava ....

(ak ešte nejaké školenia vôbec budú)
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Jozef Mihál
Fíha, máme člena 20.000, kto to ale je??? Admini pomôžte.

Čiže permanentku na celý rok získava ....

(ak ešte nejaké školenia vôbec budú)
Ak si kliknem na zoznam členov - členom od - tak mi vychádza Marian III., ale dolu v registri je teraz clenov 20 005, takze 20 000 je sajtlava. Takze úplne presne mi to vychádza, že nič nie je úplne presné.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
čísla sú rozdielne z dôvodu mazania niektorých členov... pôvodné číslo zostáva potom neobsadené...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A padol myslím aj ďalší rekord, prešlo pár dní a je nás 21 000 a ďalší, ako je tu dnes prázdno Žeby zázračný deň - prvý apríl?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať