Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Jozef Mihál
Víťazom sa stáva aura. Teším sa na Vás na seminári, poriadanom firmou Aurus.
Stalo sa, aura využila ponuku a prišla na seminár.

Pripomínam cenu pre člena s poradovým číslom 17.000 - zdarma účasť na školení v Košiciach, 17.2.2006 o 9.00, Biely dom.
0 0
liptel@alconet.sk liptel@alconet.sk
Ako mozno zauctovat nakup nejakej veci od obcana a nasledny predaj zakaznikovi
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

liptel@alconet.sk
Ako mozno zauctovat nakup nejakej veci od obcana a nasledny predaj zakaznikovi
Si . Musíš otázku zaradiť do správneho chlievika, pre tento prípad do účtovníctva.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

liptel@alconet.sk
Ako mozno zauctovat nakup nejakej veci od obcana a nasledny predaj zakaznikovi
Zaučtuješ to ako riadny nákup tovaru a predaj tovaru. To je jedno od koho to Ty nakúpiš. Zrejme si to kúpil cez nejakú zmluvu.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

17000 bolo dnes niekedy v čase medzi 10.00 - 16:15.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

číslo 17000 má člen: eye
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ibaže tie čísla nekorešpondujú s počtom uvádzaných členov.....sú o niečo vyššie už dlhšiu dobu Teraz ne "nalis" s priradeným číslom 17048 a počet členov = 17032.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Bohužiaľ stratil som prehľad kto sa vlastne stal členom č.17.000. Ozve sa mi? Jeho priradené číslo by malo byť 17.016.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zatiaľ čo ja si tipujem, či nás tu bude do 31. 3. 2006 neskutočných 20000, bola som nakuknúť na porada.cz a tam napriek tomuto obdobiu je len 171 členov a bola som jediná online.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
abel
Zatiaľ čo ja si tipujem, či nás tu bude do 31. 3. 2006 neskutočných 20000, bola som nakuknúť na porada.cz a tam napriek tomuto obdobiu je len 171 členov a bola som jediná online.
Tak idem tam asi zvýšiť počet.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a zo 171 členov je určite tak 169 slovákov, ktorým nešla vtedy porada.sk ..a keďže závislosť je veľká...tak sa presunuli na porada.cz
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tipujem, že v stredu máme člena č.18000. Vyhlasujem pre neho/pre ňu - "tradičnú" odmenu - pozvánku (zdarma) na seminár 2.5. v BA.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A ak by bol dotyčný alebo dotyčná z KE , odmena - tak v cene letenky ?:p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nemtudom. Čo - tak v cene letenky? Inak letenky na začiatok mája sú zatiaľ v cene cca 700 Sk.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jozef Mihál
Nemtudom. Čo - tak v cene letenky? Inak letenky na začiatok mája sú zatiaľ v cene cca 700 Sk.
Tak ja som myslela , že účasť na školení zdarma včetne leteckej dopravy z Košíc. Lebo autom , vlakom a BUSom by sa zbláznila .Už je to dostatočne čitateľné ?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zita5
Tak ja som myslela , že účasť na školení zdarma včetne leteckej dopravy z Košíc. Lebo autom , vlakom a BUSom by sa zbláznila .Už je to dostatočne čitateľné ?
No Jožko, odpovedaj
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vzhľadom na to, že na Porade sa registrujú aj členovia z L.A., a im preplácať letenku by bolo dosť náročné, dohodnime sa, že 18.000-ci člen si dopravu na seminár hradí sám.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Keďže tým hlavným sponzorom je tu Jožko Mihál - ten vždy poskytne bezplatný seminár, tak na tú letenku by sme sa mali asi poskladať my ostatné poraďáci. To by tu bol asi fukot...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Však sa pridajte aj ostatní a dajte nejaký svoj produkt ako cenu pre 18.000-ceho člena. Napr. zdarma zaúčtovanie 100 dokladov a podobne.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jozef Mihál
Však sa pridajte aj ostatní a dajte nejaký svoj produkt ako cenu pre 18.000-ceho člena. Napr. zdarma zaúčtovanie 100 dokladov a podobne.
Mne by mohol prísť zdarma pomôcť ukončiť ročnú uzávierku. :p Ale to by nebola pre neho žiadna výhra, ale pre mňa určite.:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať