Zavrieť

Porady

Nový vzhľad

Nechodím do iných diskusií, tak píšem tu.

- farby to má ako vypĺznutý pes. Osobne sa mi nepáči prehnané užívanie farieb, ale tu mi chýba kontrast
- niektoré časti nie je vidieť celé
- nemám ikonu vľavo od zoznamu diskusií a tak neviem, ktoré sú nové
- "páčia sa mi" vzhľady, kde podstatnú časť zaberú nepodstatné veci. Napríklad široké medzery medzi objektmi, vysoké objekty (typicky rôzne hlavičky)
- funkčnosť sa tiež nezdá OK

Verím, že sa to všetko ešte upraví. Ale ja som to písal v sekcii počítač a tam mala byť!!!
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona

pepsikova
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..


myslis tuto? AdBlock a porada


a klik na link:


Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi

možno tebe funguje, ale mne nie...smola, no..
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Richard
Mne to ani nepride ako nostalgia ale ako flashback. Ked som zaviedol hentu hornu cast na Porade tak sa frflalo rovnako neunavne ako teraz
Úžasná vec, to bola, ale ako každá, aj palica má dva konce, je zbytočná, keď nie je pes po ruke, keď je palica v ruke.

Zasa si, si to, sito tak neber. Porada je Tvoja, nie naša. Ale dobré, aj pre Teba, že ako naša. A nie je nás menej, napriek tomu, že číslo počtu členov sústavne stúpa, narostá? Teda na Porade by nemala byť rada ...

Ale to nezávisí od stránky, knihy bez písmen, že?!

Kto chce si poradí, aj na Porade.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
tak doteraz som mal iba pod Win7 prázdne kolonky a chýbajúce ikonky, teraz už zmizli aj pod XP... takže pastujem myšou po ploche Porady, snaď sa mi niečo ukáže... a podarí stlačiť príslušnú ikonku !
Naposledy upravil Stefan2005 : 08.06.13 at 18:42
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja som tu o Adblocku písala...nesmieš mať zapnutý adblock pre poradu, inak nemáš ikony, ani nič...potešiteľné je, že mám zatial len jednu reklamu..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ja už AB aj na Porade mám zapnutý. Pokiaľ si však otvorí v AB "Otvoriť blokovateľné položky" nájde tam "www://porada.sk/images/*" (to sú všetky obrázky v porade) a zruší to, ikonky naskočia i obrázky, len reklamy nebudú .
Ale mne to robil jeden doplnok, ktorý s AB spolupracuje "RemoveItPermanently".
1 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misoft
...Ale mne to robil jeden doplnok, ktorý s AB spolupracuje "RemoveItPermanently".
... nemám "RemoveItPermanently" a predsa to robí (FF 21.0)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stefan2005
misoft
...Ale mne to robil jeden doplnok, ktorý s AB spolupracuje "RemoveItPermanently".
... nemám "RemoveItPermanently" a predsa to robí (FF 21.0)
FF je v tom asi nevinne - ale v AB asi bude to "pravidlo". Vyhľadaj v blokovateľných položkách pravidlo pre Poradu a hľadaj images.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

K tejto téme som sa dostala, pretože som hľadala tému Zmeny v jednoduchom účtovníctve 2013. Už som ale prišla na to, že jediný spôsob ako s istotou nájdem tému, ktorá ma zaujala, je dať si ju do sledovaných alebo pridať príspevok. S vyhľadávaním mám problém.

Patrím k starým Poraďákom, len som sa na pár rokov zatúlala niekam inam a po návrate som sa potešila, jéj, super, kopec nových vecí, preskúmam ale základ starej dobrej Porady zostal. A po mesiaci tento šok.

Design - je moderný, je "in". Že je nepraktický, s tým nič nenarobíme, všetky trendy smerujú k takýmto nevýrazným farbám, pozorujem to aj v práci. Márne námietky, že keď chcem ikonku na zmazanie, má na mňa kričať červená (krížik), keď meniť, tak zelená (trebárs ceruzka), nie. Všetko musí byť sivé, nenápadné, pretože je to moderné. "Veď si na to nabehni myšou, vybehne ti titulok" alebo "ty si zo starej školy, to sa teraz už tak nerobí".

Funkčnosť - ešte som celkom nepochopila to pridávanie odpovedí. Zadám otázku, niekto mi odpovie, ale súčasne položí upresňujúcu otázku, pretože ma to nenapadlo zadať. Môžem upraviť zadanie, ale kto to zistí? A ak ho upravím, nebude tá odpoveď nižšie, ktorá odpovedala na ešte neupravené zadanie, vyzerať ako zlá? Okrem toho nikto nebude vedieť, že som otázku zmenila. Skúšala som to cez zadanie súvisiacej otázky, ale to už som úplne stratila prehľad. Tak to teraz píšem do komentára ku konkrétnemu príspevku, ale to zase zistí len ten jediný odpovedajúci... stále verím, že to je len môj problém, že sa tu neviem orientovať.

Takisto mi chýbajú podrubriky... možno ich neviem nájsť... chcem nájsť príspevky len ku Krosu k Alfe, ale nechcem ísť cez vyhľadávanie... Predtým to bola samostatná podrubrika.

To, čo mi na starej Porade chýbalo, bola práve "hlbšia" kategorizácia otázok a duplicity práve vznikali kvôli tomu, že to ľudia nevedeli nájsť. Napr. Osobný vklad pod Jednoduchým účtovníctvom, Stravné lístky pod JU... Teraz mám dojem, že to išlo opačným smerom, ale zvykám si. Na druhej strane je pravda, že skôr začínam hľadať odpovede cez google ako Porade... a to ma štve.

A každú odpoveď si pred odoslaním ukladám do wordu, pretože sa mi x-krát stalo, že mi vyhodilo okno, že ste boli odhlásení, zálohujte si Vašu otázku či čo... lenže sa už ku nej nedalo dostať.

A drobnosť. Bola som zvyknutá, že sa na zadané otázky odpovedalo. Vďaka prečítaniu tejto témy zisťujem, že možno nie je problém v tom, že zadávam blbé otázky, ale v tom, že sa nevedia nájsť alebo že na ne nemá kto odpovedať. A ak medzitým nájdem odpoveď niekde inde, chcela by si odpovedať na vlastnú otázku, aby to vybehlo hore a niekto fundovaný to predsa len skontroloval. Úprava vlastnej otázky nič nerieši.

Na Poradu nezanevriem. Zmena je život, nie vždy síce k lepšiemu, ale na ten link, čo nechával Richard, chodievam... aj tam sú duplicitné otázky, a tiež rubriky len prvej úrovne a inak všetko cez vyhľadávanie - osobne tomu hovorím, že žiadna organizácia informácii. Ale pokiaľ má ísť Porada tým smerom, tak čo najviac info napchať do nadpisu...

Držím palce.
3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať