Zavrieť

Porady

Nový vzhľad

Nechodím do iných diskusií, tak píšem tu.

- farby to má ako vypĺznutý pes. Osobne sa mi nepáči prehnané užívanie farieb, ale tu mi chýba kontrast
- niektoré časti nie je vidieť celé
- nemám ikonu vľavo od zoznamu diskusií a tak neviem, ktoré sú nové
- "páčia sa mi" vzhľady, kde podstatnú časť zaberú nepodstatné veci. Napríklad široké medzery medzi objektmi, vysoké objekty (typicky rôzne hlavičky)
- funkčnosť sa tiež nezdá OK

Verím, že sa to všetko ešte upraví. Ale ja som to písal v sekcii počítač a tam mala byť!!!
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zita5
kopretinka
Zita5
avalik
Zita5
Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).
tak skus len otvorit odpoved na editaciu a ulozit bez zmeny
Bez zmeny...téma sa neposunula .
musíš kliknúť na koniec textu
Nejde to ani keď kliknem na koniec textu ....zasa som vymazala a opäť napísala .
mne to ide,ale ja teraz píšem o posúvaní vlastnej otázky.....nie cudzej
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Zita5
...

Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).
Do odpovede je lepšie "posúvam" nedávať, lebo to nie je odpoveď a môžu sa k tomu objavovať mínusové body (podľa Richarda by sa mali).
Skús však posúvanie pridávať cez Vyžiadať upresnenie otázky (komentárovú časť pod zadaním otázky). Mňa to tam dvakrát "pustilo" pridať, ale druhýkrát až po piatich minútach a objavilo sa to bez problémov dvakrát pod sebou. Potom som to ale vymazala (preto to tam teraz nie je), lebo nechcem z tej otázky robiť experimentálny objekt.


Naposledy upravil luja5 : 30.05.13 at 12:33
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prestaňte už posúvať otázku od karakula
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

toto umelé posúvanie nemá vpyv na to,či sa otázka ukáže v stĺpci horúcich otázok
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prečo Ťa to znepokojuje ?Ja to neposúvam preto, aby sa objavila v horúcich témach Ale preto, aby si ju čo najskôr niekto všimol ,pretože zrejme zadávajúci potrebuje rýchlo odpoveď a otázka je tu už 3 dni . Lenže mám dojem, že kompetentní asi už menej chodia na Poradu .Chcela som mu pomôcť.Robím niečo zlé ?
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

.... aj iní potrebujú rýchlu odpoveď.......a nemajú nikoho,kto by im posúval otázku.....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mám posunúť aj Tvoju ?
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

tak toto nemá chybu :-). Ak nemám spriaznenú dušu, tak sa odpovede nedočkám?
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja nie som spriaznená duša, dotyčný je pre mňa úplne nový človek a neznámy .Mne ide predovšetkým o princíp pomôcť,lebo sa tu nejako nevedeli dohodnúť..Toť vsjo a nerobte z toho tragédiu,myslím, že sú tu oveľa horúcejšie záležitosti
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zita5
Mám posunúť aj Tvoju ?
nie,ja si to viem aj sama a už je aj vyriešená
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Margarétka, zaujímavá diskusia
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Trochu nostalgie:
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

KoxXxo
Trochu nostalgie:
mi to pripadá ako pred 100 rokmi že to bolo
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Mne to ani nepride ako nostalgia ale ako flashback. Ked som zaviedol hentu hornu cast na Porade tak sa frflalo rovnako neunavne ako teraz
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Ja stále nechápem potrebu tejto inovácie. Veď stránka slúži nám, "Poraďákom". Bol snáď niekto nespokojný? Ja nie som úplný antitalent. S PC robím už pekných pár rôčkov, ale môžem povedať, že toto užívateľské prostredie nie je ani prehľadné, ani príjemné. Škoda Richard.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... treba si pozrieť aj vývoj nového Windows 8 - aj MS uznal, že revolučnou zmenou 8 oproti 7 "prestrelil" a vo verzi 8.1 sa vracia k mnohým osvedčeným veciam z predchádzajúcich verzií, napr. plnohodnotná podpora klávesnice, myši, k tlačítku Start, i k možnosti zobrazovania plochy, atď....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..
myslis tuto? http://www.porada.sk/t217444-p2-adbl...ml#post2360857
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

arizona
pepsikova
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..
myslis tuto? http://www.porada.sk/t217444-p2-adbl...ml#post2360857
tebe ten link funguje?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

http://tech.sme.sk/c/6819891/microso...dlo-start.html

Hura, Micosoft uz siastocne pochopil a zaradil spiatocku, je nadej, ze aj ja si budem moct kupi novy Notebook. Presne o tom som v tejto teme pisal. Nova Coca Cola vydrzala mesiac, som zvedavy, kedy sa aj Porada vrati k jednoduchsej verzii.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať