Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
witch Pozri príspevok
..a jednotné číslo od vši je jedna vša ......

na trhoch, stánok ZŠ, predávajú šiestačky - siedmačky. Kúpila som 6 koláčikov po 20 centov, malá predavačka: bude to 80 centov, ja: koľko?, no 80 centov, 6 krát 2 je 8, tak 80 centov...
A viete, ako sa podľa mojich zlatúšikov volal dielik PUZZLE?

Citujem: "Padol mi jeden pucel..."
4 0
MishelFarky MishelFarky

MishelFarky je offline (nepripojený) MishelFarky

Sestrinej najoblubenejsej kamaratky dieta: Mami, babka je už stará že? Ano Peťko. Jeeeeej Mami a ona zažila aj dinosaurou &,.dd&
4 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

Taký predvianočný zážitok:
keďže Paťko /4r/ stále babičku jeduje, zase som začula -
Babička: "No! Ale tebe Ježiško nič nedonesie!!!"
Paťko: "A čo?!! Dá mi po hlave?!!
4 0
sisa217 sisa217

sisa217 je offline (nepripojený) sisa217

citam si tu vase prispevky a uz aj ja som zatuzila po malom babatku..no ale zatial mozem prispiet len s tym co si pamatam z detstva. Tak moj brat videl reklamu na film s harrysonom fordom.no a vecer ked ho mali davat tak sa otec pyta ze co ide za film a brat mu hovori ze no sak ten kde hra merison ford A Flinstonovcov volal pinonovci

Ked som bola ja mala tak som volala tetu Ivanu teta Inava alebo brata som nevolala juro ale rujo.

Raz sme bolu u tety Ivany a kedze sa akurat prerabal jej byt tak tam bol bordel ako v tanku. No a moj brat okamzite isiel ku chladnicke(ktora bola prazdna pretoze sa este v tom byte nedalo byvat), otvoril ju a vravi: SIlvia poooozri, Ivana nam vsetko zjedua

Alebo na Vianoce sme s bratom dostali velke horske bicykle. On mal asi tak 7 rokov a ozaj bol prenho velky. Tak mu oco pomahal aby si nan mohol sadnut. Ako si sadol na sedanku brat zahlasi:au moje gule

Asi tak pred 10 rokmi leteli take nalepky Simpsonovcov co sa lepili do albumu. Moj brat suverenne prisiel k stanku a vravi balicek simsov prosim.

A este na jedno som si spomenula. Nasa starka byva hned vedla obchodu. A potrebovala na nieco struhanku..uz si nepamatam na co tak poslala brata do obchodu nech ju kupi. Brat vtedy este nevedel povedat ani r. Cakali sme ho asi pol hodinu uz sme sa aj zacali bat.nakoniec prisiel s prazdnymi rukami. ked sme sa ho opytali preco nekupil struhanku povedal ze nemali. Tak starka isla do obchodu a ked prisla bola cela vysmiata lebo predavacka jej vravela ze bol tu jej vnuk a pytal si struhatko no a predavacka mu povedala ze struhatko v potravinach nemaju
4 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
Dnes som šla vyzdvihnúť svoju dcéru zo škôlky, má tria a pol roka, a namiesto "Ahoj, mami," ma privítala otázkou: "Mami, však jecenzuješ skipta?" Otvorila som oči dokorán a pani učiteľka do kolien a začala mi vysvetľovať, prečo sa malá pýta. Tak teda, na tento týždeň majú tému rodina a pani učiteľky sa pýtali detí, čo robia ich rodičia. A naša malá povedala: "Ocko chodí do joboty a maminka jecenzuje skipta (recenzuje skriptá)." Učiteľka zostala chvíľu v pomykove a pýtala sa jej, čo to znamená, že maminka recenzuje skriptá a malá jej odpovedala: "No číta a píše. Nevieš?"
4 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Mojej dcérke som čítala rozprávku pred spaním Tri malé prasiatka......malé prasiatko vzalo nohy na ramená.....Rebeka : mami pozeraj sa ako vzalo nohy na ramená ! ( ľahla na brucho a nohy sa snažila skrčené priblížiť ramenám ) a bolo po čítaní ja som sa už len rehotala....
4 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

My sme išli svokre zagratulovať k meninám . Samozrejme na poslednú chvíľu sme si spomenuli, že nemáme kvety , tak po ceste k nej sme sa stavili v hypermarkete (všetci dobre vieme , že tam mávajú také týždňové kytice ) Dcéra s mužom ostali v aute a čakali na mňa , a keď som sa vrátila ,tak sa ma muž pýta : "no čo kúpila si " a ja nato " hej ale asi jej aj hneď zvädnú " .
Keď sme prišli k svokre sme jej zagratulovali a tá hneď " Jej aká pekná kytica , no idem si ju dať hneď do vody " a mala na to "Starká nemusíš. Mama aj tak povedala ,že ti hneď zvädnú " No skoro som odpadla .
4 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Mami to som sa nepocikala , to som sa spotila
4 0
Sylvinka35 Sylvinka35

Sylvinka35 je offline (nepripojený) Sylvinka35

Tak toto je najkrajšia téma, s ktorou som sa tu stretla. Konečne niečo milé :-) Moje deti sú už trošku väčšie, ale keď boli naozaj malé, tiež kadečo narozprávali, niekedy sme sa až za bruchá chytali. Keď mal môj syn Nicolas 1 rok, jeho staršia 2,5 ročná sestrička sa mu vždy s láskou venovala. Raz malý akosi zle stúpil a spadol (neudrel sa silno, ani neplakal) a dcérka na mňa kričí: "Máámííí, poď rýchlo sem, Nicuško sa nám rozbil!"
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Aj naša 2,5 r. Bebetka má dobré hlody
babke zahlásila, ty už ši štará, babka, už môžeš požerať šeriál košty
v preklade - pozerať seriál Kosti
a minule jednu tetušku vypočúvala - že - teta a ty ši už štará?
jej mamka ju hrešila
že Betka toto sa nepatrí, takto hovoriť a ona to zaklincovala - požri na ňu, je štará
4 0
rastlinka rastlinka

rastlinka je offline (nepripojený) rastlinka

Už môj nick asi o mne niečo hovorí. Ale vo všeobecnosti mám rada nielen rastliny, ale aj zvieratá, prírodu a všetko čo spolu súvisí. Pretože zvieratá by tu neboli bez rastlín a naopak. Zaujímam sa o prírodu až priveľmi podrobne. Poznám rastliny a živočíchy, ktoré mi pomôžu prežiť v prírode. Viem, ako sa vyhnúť v lese nebezpečným zvieratám ( medveďovi ), ale viem ich aj sledovať. Dokážem sa z neznámeho prostredia dostať do ľudských obydlí. Cestu mi prezradia rastliny, potoky, pohyb zvierat... ...viac
Ahojte, keďže ja deti nemám ani nikto z môjho okolia pridávam výrok, ktorý som povedala ja asi pred 30-timi rokmi.

rodičia : ako robí hauko ?
Ja : hau - hau
rodičia : a ako robí psíček ?
Ja : ps - ps

Dnes to učím susedove deti ale pssst.
4 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Sedíme po sobotňajšom obede pri káve a robíme „rodinné účtovníctvo“. Spolu s mužom konštatujeme, že tento rok to na dovolenku nevyzerá. Staršie dieťa pohotovo zahlási:

Vybavte mi brigádu – ja prispejem.

:-)
4 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

môj 5-ročný Sebko zase perlil. Prezliekala som sa a vravím - ako dobre vám je chlapi, že nemusíte nosiť podprsenky. On sa spýtal, že načo nosia baby podprsenky a ja mu - no aby mali pekné prsia, aby im nepadali. Po polhodine mi vraví - mami, kúp si dekolen (z reklamy - tabletky na rast prsníkov), aby ti c.i.c.k.y neovísali.
A potom dodal - ako dobre, že nevyzeráš ako chlap
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Včera mi syn hovorí - Mamííí, poviem Ti vtip :

Pýta sa malý dinosaurus veľkej dinosaurice:
Mamííí, keď raz zomrieme, aj my pôjdeme do neba?
Nie, synáčik, my pôjdeme do múzea...
4 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Moja dcéra má tiež prehľad, zo škôlky nosila hlášky - použila slovo lesby - ja opatrne: a ty vieš, kto to je? Dcéra: to sú dve tety, čo sa ľúbia! Teraz už je veľká slečna (12) a perlí stále. Babička hovorila, že sa bojí koní, a rozprávala ako na túre stretli koňáka, čo s takým veľkým koňom približoval drevo. Ten jej hovoril: koňa sa nemusíte báť, chlapa by ste sa mali! A dcéra: jasné, konského zadku a mužského predku! Potom babička nehovorila nič..
4 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes ráno ma skoro k slzám dojal 4ročný syn. Mami ja chcem už byť veľký. A ja ,že prečo? Chcem sa už o seba starať sám, aby ty si sa už nemusela /Ináč je taký sebestačný, neznáša napr. Keby som ho obliekala, musím len položiť na posteľ oblečenie/
4 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

mala som na prádzninách neterku (7r.) a synovca (9r.) Spolu s mojím synom sa neterke vysmievali, že dostala pätorku z diktátu a nevie počítať, čo ona veľmi ťažko znáša, chúďa moje a tak som ju upokojovala, že každý máme talent na niečo iné, že ona môže byť šikovná kozmetička a môže vedeiť robiť krásne nechty. Tak začala básniť o tom, ako bude mať ona salón, ako bude robiť nechty,.... ja som jej povedala, že keď bude mať 18 rokov, že jej na to kúpim tú lampu (samozrejme, baba jedna, hneď vedela, o čo ide). No ale potom sa rozhodla, že začne robiť nechty, keď bude mať 10 rokov. A ja jej na to, že si potom prídem dať spraviť nechty. A ona s vystrašeným pohľadom - krstná a to budeš ešte vtedy žiť? (dodám, mám 31 rokov, tak snáď ešte pár rokov požijem)

No a tá istá neterka vyhlásila, že ona sa sliepok nebojí, ju už nemôžu džobnúť, lebo ona už mala kurie oko
4 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nášho vnuka menom Sebastián (bude mať 2 roky) učíme ako sa volá v skratke Sebo ... a on opakuje niekoľkokrát za sebou Debo Debo Debo ))
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ZEvina Pozri príspevok
Neviem, či som to tu už nepísala, ale som si pri tom zmyslela: Syn dlho nevedel povedať "r", za čo ho môj švagor Vlado stále doťahoval. Keď sa to konečne naučil, práve k nám prišiel na návštevu. Syn celý naradostený mu kričí: ujo Vrado, ja už viem povedať "r". Aj v slove Vrado, miesto Vlado síce povedal čisto "r", ale môj švagor sa usmial a povedal mu: "No tak povedz!". Chudák malý tým zaskočený sa bezmocne pozeral dookola, v názve akej veci by bolo "r" a zrazu len vyhŕkol: RAVÓR! (lavór). To už mu aj "Vrado" musel uveriť, že vie "r".
K vyslovovaniu r mám tiež jednu. Keď bola dcéra malá(dnes už má sama malé), tiež nevedela povedať r. Keď sa to naučila, tak okrem iného krokodíl bol, krokrodíl. Ešte teraz to pripomína.
4 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Naša 2-ročná vnučka tak zlato komolí mená, že mi nedá, aby som to sem nedala
Prišli aj s dcérou na návštevu a hovorí mi: "Staká, Baka a Meka tu neni ?"

Baka - je Gabika a Meka - je Emmka
a aj ostatné slová nemajú chybu:
paska- je rozprávka
bačko - je jablčko
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať