Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duški.....ved lepšie zasviniť krajinu niekomu inému...doma si to stavať a vyrábať nebudú.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - to je "politika" mocipánov.... oni budú mať lóve a čisto, tu bude špina a chudoba naďalej....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nuž - to je "politika" mocipánov.... oni budú mať lóve a čisto, tu bude špina a chudoba naďalej....
Jak v Blave...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To som zamlčal, ale skoro každý pochopí, kam motyka mieri.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

prípadne sa vyhrážajú...nechcete...tak čau a idú rumunom alebo bulharom zasierať.....vzduch......zem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
To som zamlčal, ale skoro každý pochopí, kam motyka mieri.....
Ja som šiel podľa tohoto:

" Medzi spoločnosti holdingu patria Fortischem, Chemko, TP2, PTCHEM, a Light Stabilizers. V spoločnostiach pracuje spolu približne 1 850 ľudí. Od júla 2012 je firma kótovaná aj na Burze cenných papierov v Prahe. "

Čiže nejde o slovenskú firmu...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Buchy - je jedno, čia je firma, či Ferova, alebo Fredova.... ide o princíp..... nikde nie je napísané, ako sa potom budú správať v už zriadenej chemičke.... pretože zas*ať okolie môžu, keď bude najhoršie, zdvihnú kotvy a zdrhnú. Ale to svinstvo tu zostane....

Veď si zober nedávnu aféru - dolovanie zlata na báze kyanidov.... vláda to stopla zákonom (aspoň raz niečo dobre urobila)..... a kyanidy - tiež riadne svinstvo....

A ešte niečo: pri Prešove chceli zlievareň s najmodernejšou technológiou uzavretého cyklu - nepochodili (pritom i zamorenie by bolo tam menšie) - kdežto tu sa obyvateľov nikto nič nepýtal, nič nepovedal, len to dali ako hotovú vec.... a potom už sa nik nemôže brániť nejakými petíciami, protestami. Jedine silou....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nóri odmietli dotácie z eu na chov ošípaných, aby si nezasvinili krajinu a hľa stotisíc idú chovať na Slovensku. A čo chceme, keď sme im všetko rozpredali.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
Ty si kritizoval Pavlov postup, daj svoj.
To je dobré, on ma kritizoval len preto lebo som názorovo a hodnotovo na inej strane nevšimla si si ešte? "Veď vieš kto neskáče je..." (doplnme: rus, žid, ficovolič, komunista a pod)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
prípadne sa vyhrážajú...nechcete...tak čau a idú rumunom alebo bulharom zasierať.....vzduch......zem
Inak v tom Rumunsku už bola veľká havária keď sa pretrhla v "bezpečnej" kyanidovej výrobe odkaľovacia nádrž.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pmajap
Nóri odmietli dotácie z eu na chov ošípaných, aby si nezasvinili krajinu a hľa stotisíc idú chovať na Slovensku. A čo chceme, keď sme im všetko rozpredali.
a čo si ešte nevymyslíš ??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

súdruhovia zo smeru potešia každé ráno :

Prišli sme o vyše 200 miliónov z eurofondov, Kažimír hovorí o úspechu

Európska komisia nám naďalej nebude preplácať kľúčové operačné programy s výnimkou dopravy. Zbabrané eurofondy nás zatiaľ budú v tomto roku stáť 80 miliónov eur, no môže to byť aj viac.

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7401486/pr...#ixzz3EJ23e9l6
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo už? Cap záhradníkom....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

bjuty smis
pmajap
Nóri odmietli dotácie z eu na chov ošípaných, aby si nezasvinili krajinu a hľa stotisíc idú chovať na Slovensku. A čo chceme, keď sme im všetko rozpredali.
a čo si ešte nevymyslíš ??
Máš pravdu Dáni.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nie....je to výmysel...

Podľa správy Dánskej poľnohospodárskej a potravinovej rady (DAFC), zverejnenej na nedávnom kongrese venovanom problematike chovu ošípaných v dánskom Herningu, dosiahne krajina v roku 2022 produkciu viac ako 4 milióny ošípaných.

Vďaka uskutočneným štrukturálnym zmenám bude pokračovať rozvoj produkcie aj napriek faktu, že počet fariem klesne na 2200, no počet prasníc sa zvýši o 50 000 na výsledných 1,086 milión. Produkcia odstavčiat v roku 2022 dosiahne 36,4 mil. a 23,8 mil. ošípaných vo výkrme. Na kongrese odzneli aj prognózy Dánskeho výskumného centra chovu ošípaných, ktoré manažuje chovateľský program DanAvl
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
Čo už? Cap záhradníkom....

hej...my si len povzdychneme...že čo už, cap v záhradnikom....

v takej číne by už také zlodejské svine klačali s páskou cez oči pri múre....alebo vypredanom štadione...
0 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Dánsko je producentom technického mäsa, určeného na spracovanie , nie priamy konzum a top exportérom európskej únie. Skoro 50% pre Čínu a Rusko, problém je v tom, že tieto dve krajiny do roku 2015 sa majú stať sebestačné v produkcii. Dáni žiadali pred pár rokmi ( bohužiaľ ten článok som už nenašla) o zníženie dotácie na chov a presmerovanie čiastky do inej položky. Veľký Meder nie je prvá ani jediná ich farma na Slovensku.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

no počet prasníc sa zvýši o 50 000 na výsledných 1,086 milión. Produkcia odstavčiat v roku 2022 dosiahne 36,4 mil. a 23,8 mil. ošípaných vo výkrme. Na kongrese odzneli aj ...



dáni zvyšujú produkciu.....

dáni nič nepresúvajú na slovensko..

netuším, čo je to " technické mäso"



to že tu podnikajú dánsky farmári, že tu znovu oživujú takmer vykynožený chov ošípaných....že zamestnávajú naších ludí, že prispievajú ku krajinotvorbe...



že pomáhajú zvyšovať potravinovú sebestačnosť slovenska, ked toho BOLSEVIK nie je schopný, je len dobre....



to nie je zbavovanie sa ekologickej záťaže dánska, ako uvádzaš....
1 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

bjuty nečítala som ich odozvy na embargo do Ruska, nejak ma to nezaujíma, myslím že toto prehodnotí ich počty na chov a tiež rozhodnutie vlád Ruska a Číny z minulého roku.
Technické mäso bolo aj v našich obchodoch, bolo jemné akoby lepkavé, vtedy tvrdili, že to je to dovoz z Poľska.Stiahli ho z obchodov.
Zaujímavé by bolo vedieť, či do tej produkcie započítavajú aj výrobu materských firiem v zahraničí.
Naposledy upravil pmajap : 25.09.14 at 11:26
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Milučké:http://casprezeny.azet.sk/clanok/111...campaign=cross
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať