Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
lujza.j
Anika61
lujza.j
alaya1
lujza.j
...niekdy mi to príde ako naschvál, aby ešte väčšia nevraživosť bola voči Ba.......skôr mi vadia cigoši každý deň v tv novinách.....
Lujza bud spokojna, kym ti vadia len v Tv a nestretavas ich denne, napr. za chrbom v buse MHD
jáj alaya...na pentagon mám výhľad....pred pár rokmi ma ešte osadenstvo aj iní gebroši zdravili.... aj v MHD...aj debatovať chceli.........a úplne vip boli "moji cigoši"-susedia....mala som ich tu tuším 8r....byt mi nevykradli , psa nezjedli ....decko mi zachránili...ale ked boli het bola som šťastná.....neboli to osadníci, ale furt to boli cigoši.....byt plný švábov.....
Tak tento vyrok:ale furt to boli cigosi....ma dost zarazil...ako si to myslela?
ako som to myslela nuž tak ako napísali alaya a duški...že mentalita-temperament.....
že jednu izbu nemožeš používať, ktorá susedí s ich kuchyňou....čiže máš o jednu menší byť....že otvoríš vchodové dvere a na rohožke spí šfetovaný zaťko pani domácej.....že mali 3izb. a bolo ich tam aj 15ks...že ked prišli deratizovať šváby som kukala, že odkial by sa vzali...a toť oproti .......a xy iných vecí.....nehovoriac o tom, že cena mojeho bytu bola hodne dole......
ale stále som na tom nebola tak ako tí susedia ktorí boli pod a nad.....
Tak to chapem...zla skusenost......byvam vedla ''necigosov'',ale tiez nieco podobne...behaju tam potkany vacsie ako macky a hluk cely den i noc.....tak je to jedno aka mentalita...
0 1
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja k tomu len toľko jedno slovo je v slovníkoch od r. 2003 a druhé od r. 2013http://slovnik.juls.savba.sk/?w=r%C3...tf-8&oe=utf-8#

http://slovnik.juls.savba.sk/?w=cig%...tf-8&oe=utf-8#
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma
ja k tomu len toľko jedno slovo je v slovníkoch od r. 2003 a druhé od r. 2013http://slovnik.juls.savba.sk/?w=r%C3...tf-8&oe=utf-8#

http://slovnik.juls.savba.sk/?w=cig%...tf-8&oe=utf-8#
ešte aj slovníky sú z nich "pokakané"....no konec!
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

willma to nevysvetlíš, kto nezažil nepochopí a kto zažil Boh mu pomáhaj a jeho majetku zbohom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vytáčajú ma a velmi.....na kieho čerta sa im tu dala pred rokmi prednosť v zákone...poňali si ju po svojom.....skáču do cesty ako kamzíky.......ja nie ostala som tak ako som sa to ako decko naučila ...ked nič nejde a cez cestu rýchlo.....
http://podkapotou.zoznam.sk/cl/10006...orsie-ako-ovce
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mimoriadny kongres politických Hurvínkov.

http://www.sme.sk/c/7407187/freso-ma...delegatov.html
píše hlásna trúba Penty.
Freša neodvolajú, verabože nie! Jasné, veď posledný musí zhasnúť.
3 3
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

komedianti....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
komedianti....
Ale ON - VODCA - NAŠA NÁDEJ je len jeden !
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Na druhej strane, aj pri 3,8% nej podpore voličov sú na kongrese plné misy, tak to s nimi ešte nie je katastrofálne. Aj sa všetci usmievajú. Veď niečo poskytla bratislavská župa, keď už z funkcie odstúpil pokladník Matej.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
komedianti....
Ale VODCA je len jeden !
...a to v každom cirkuse...
ani bohovi dať klúče od miešačky.....nemá moc komu ich dať....tento vodca v tomto cirkuse....
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, kde si??? Mal by si im tam ísť zdvihnúť tú ich zvädnutú zástavu so zlatým šitím: Modrá je dobrá!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Toto je snáď možné len na Slovensku ...

Neviem veru, koho také niečo poteší.

Dodávatelia Váhostavu peniaze neuvidia, firma dlhy škrtne
http://ekonomika.sme.sk/c/7405981/do....html?ref=njct

ŠTB-káka Širokého a jeho patrónov určite aj hej.
Horšie je to s tými ostatnými ...

-----------------------------------------------------------------------------
Osobitosti našich diaľnic napriek krachu neprehrávajú
Formálny krach neznamená, že majitelia najväčších stavebných firiem na obchodoch so štátom prerobia. Straty za nich zaplatia ich menej vplyvní dodávatelia.

Diaľnice sú na Slovensku dlhodobo najdrahšia a najsledovanejšia verejná investícia.
Preto to, ako sa v tejto oblasti štát správa, významne vplýva na to, či našu krajinu vnímame viac ako banánovú republiku, ktorú kompletne riadia záujmy oligarchov, alebo len ako štandardný milý stredoeurópsky zhluk v zásade fungujúcich nedokonalostí.
Šesť z posledných ôsmich rokov je predsedom vlády tejto krajiny Robert Fico, ktorý sa ako budovateľ angažuje významne.
http://ekonomika.sme.sk/c/7405981/do....html?ref=njct
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Petra Nová
Stanko, kde si??? Mal by si im tam ísť zdvihnúť tú ich zvädnutú zástavu so zlatým šitím: Modrá je dobrá!
nepatrí Stanislav k červeným????
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
nepatrí Stanislav k červeným????
Nie Miuška ...on je IBA prevracač kabátov....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mila123
Petra Nová
Stanko, kde si??? Mal by si im tam ísť zdvihnúť tú ich zvädnutú zástavu so zlatým šitím: Modrá je dobrá!
nepatrí Stanislav k červeným????
To nevadí, nech im dodá sebavedomia. Lebo ak to takto bude pokračovať aj u ďalších "modrých", potom budeme musieť robiť opozíciu Ficovi my dvaja so Stankom.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Mila123
Petra Nová
Stanko, kde si??? Mal by si im tam ísť zdvihnúť tú ich zvädnutú zástavu so zlatým šitím: Modrá je dobrá!
nepatrí Stanislav k červeným????
To nevadí, nech im dodá sebavedomia. Lebo ak to takto bude pokračovať aj u ďalších "modrých", potom budeme musieť robiť opozíciu Ficovi my dvaja so Stankom.
Júúúj Peti, došiel som od klientky a čítam tú super správu, takže SDKU už padla na úroveň SNS..., ale však to aj tak bola len partaj zločinu, Slovensko okradli o tolko miliárd, že Robert ako keby sa snažil neukradne ni do konca života...
Takže Smer bude vládnuť minimálne 40 rokov, minimálne...- a ak nie sám tak v najhoršom prípade s KDH...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
Mila123
nepatrí Stanislav k červeným????
Nie Miuška ...on je IBA prevracač kabátov....
Ja a prevracač kabátov ???? To nemyslíš vážne- ja som sa preorientoval iba RAZ v živote- keď som prešiel od KSS k SMER-u, tak netrep buchy,,,
Ty ked si štrngal na námestí, tak ja som likvidoval Havlove bilboardy :-)))), dokonca som mal aj zníženú známku z chovania lebo som Havlovi vypálil oči na letáku a vtedy som si uvedomil aká "demokracia" to k nám ide :-(
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SDKu...urobí všetko preto, aby preliezlo do siene bohov.....
0 0
sosak sosak

sosak je offline (nepripojený) sosak

Stanislav 1975
buchač
Mila123
nepatrí Stanislav k červeným????
Nie Miuška ...on je IBA prevracač kabátov....
Ja a prevracač kabátov ???? To nemyslíš vážne- ja som sa preorientoval iba RAZ v živote- keď som prešiel od KSS k SMER-u, tak netrep buchy,,,
Ty ked si štrngal na námestí, tak ja som likvidoval Havlove bilboardy :-)))), dokonca som mal aj zníženú známku z chovania lebo som Havlovi vypálil oči na letáku a vtedy som si uvedomil aká "demokracia" to k nám ide :-(
To už je tretí odboj, alebo trojboj, alebo trombón.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Stanislav 1975
To nevadí, nech im dodá sebavedomia. Lebo ak to takto bude pokračovať aj u ďalších "modrých", potom budeme musieť robiť opozíciu Ficovi my dvaja so Stankom.
Júúúj Peti, došiel som od klientky a čítam tú super správu, takže SDKU už padla na úroveň SNS..., ale však to aj tak bola len partaj zločinu, Slovensko okradli o tolko miliárd, že Robert ako keby sa snažil neukradne ni do konca života...
Takže Smer bude vládnuť minimálne 40 rokov, minimálne...- a ak nie sám tak v najhoršom prípade s KDH...[/QUOTE]

Stano ty si riadny dráždič
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať