Zavrieť

Porady

Liečba akné

Moja dcéra má hrozne problematickú pleť, lieči ju kožná lekárka, no zlepšenie žiadne. Neviete poradiť nejakého dobrého odborníka na tento problém? Prípadne aj nejaké domáce recepty? Vďaka.
Usporiadat
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
Iba teraz náhodou som si prečítala túto tému.
Môj syn - t.č. veľká puberta, mal dosť veľké na tvári vyrážky, akné. Sám sa vybral ku kožnej lekárke, ktorá mu predpísala nejaký tekutý prípravok, ktorý si aplikuje ráno a večer na tvár. Vrelo doporučujem dospievajúcim našim dcéram a synom - pleť sa mu vyčistila, žiadne stopy po vyrážkach. Zabudla som napísať názov: ZINERYT
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tatiana Pozri príspevok
Iba teraz náhodou som si prečítala túto tému.
Môj syn - t.č. veľká puberta, mal dosť veľké na tvári vyrážky, akné. Sám sa vybral ku kožnej lekárke, ktorá mu predpísala nejaký tekutý prípravok, ktorý si aplikuje ráno a večer na tvár. Vrelo doporučujem dospievajúcim našim dcéram a synom - pleť sa mu vyčistila, žiadne stopy po vyrážkach. Zabudla som napísať názov: ZINERYT
Je to na predpis, alebo sa dá kúpiť aj voľne?
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
Janka6685 Pozri príspevok
Je to na predpis, alebo sa dá kúpiť aj voľne?
Na predpis.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tatiana Pozri príspevok
Na predpis.
Ďakujem.
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

Mne pomohla homeopatia a nejedenie určitých potravín. Mala som hroznú pleť a teraz ju mám priam nádhernú. vyskúšajte - overené
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

smoulinka85 Pozri príspevok
Mne pomohla homeopatia a nejedenie určitých potravín. Mala som hroznú pleť a teraz ju mám priam nádhernú. vyskúšajte - overené
a neberte Roacutanne je to bordel dva roky po ani počas liečby nemôže žena otehotnieť, a aka to musí byť chemia keď to môže zabiť dieťa HMMMM
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

a počula som že keď prestanete brať Roacutanne akné sa vráti a pravidelne treba chodiť na pečeňové testy, pretože ju tento liek ničí.
0 0
jenny7 jenny7

jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

ešte doplním, teraz Roacutanne je na tom tak, že po dobratí stačí mesiac a potom sa môže otehotnieť. Mám to od kožnej potvrdené, že nové výskumy sú také, že netreba už čakať 1rok po dobratí...
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

kaser Pozri príspevok
Dcéra má veľmi veľký problém s akné. Vie tu niekto poradiť odborníka ktorý by jej vedel pomôcť ? Ďakujem.
ja by som vedela poradit, napis mi mail - dominik85@pobox.sk
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Počula som, že sa tvár nesmie umývať mydlom. Viete mi povedať prečo?
0 0
Lolusik Lolusik

Lolusik je offline (nepripojený) Lolusik

No ked som mala ísť na chemický peeling, tak som si myslela, že mi to budú robiť tou kyselinou glykolovou a odporučili mi týžden vopred sa natierať týmto krémom Glyco A, tak som sa natierala a nakoniec mi povedali, že mi dajú nejakú inú kyselinu... Nevedela som, že to môžem používať aj takto doma bez toho, aby potom nasledoval chemický peeling, ale určite to vyskúša- mám ho ešte aj doma. DAKUJEM VELMI PEKNE ZA RADU- fakt. Majte sa pekne.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Ja som mala tiez problemy s akne (od 9 rokov!!!), chodila som pravidelne na cistenia kozmeticke a pouzivala som vseliake sirove somariny na tvar a zakryvala aknecolor-om. Dokonca som presla aj ustavom lekarskej kozmetiky, ci uz specialnym kozmetickym salonom, kt. bol zamerany na sportovcov (oni maju tensiu kozu, tak k nim museli byt setrnejsi), tam mi po cisteni osetrovali plet laserom. A jedine odtial som nechodila s opuchnutou cervenou tvarou. Ale nepomohlo mi nic. Akne bolo stale take iste. Az ked som bola v puberte a zacala brat antikoncepciu, tak az to zabralo. Napriek tomu, ze som plet tolko vysusala, tak sa mastila este viac, tak som skusila opak. Kremovala som sa a to mi pomohlo. Dnes, ked uz mam svoj prijem, tak aknecolor nechcem ani vidiet. Kupila som si Vichy Normaderm, kremujem sa hydratacnym kremom rano aj vecer a vecer si plet vycistym pletovym mliekom. Mam este malinke stopy po akne, ale to zmizne po navsteve kozmeticky.
0 0
Milla Milla

Milla je offline (nepripojený) Milla

Mydlo veľmi vysušuje pleť. Taktiež keď si pravideľne umývaš pleť vodou, ktorá je chlorovaná, môžeš si viac uškodiť ako pomôcť. Vichy je veľmi dobrá kozmetika, ale skús vyskúšať kozmetiku Australian Body Care. Mám ju vyskúšanú, fakt pomáha.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

A skúšal niekto Vichy aj na celulitídu?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Milla Pozri príspevok
Mydlo veľmi vysušuje pleť. Taktiež keď si pravideľne umývaš pleť vodou, ktorá je chlorovaná, môžeš si viac uškodiť ako pomôcť. Vichy je veľmi dobrá kozmetika, ale skús vyskúšať kozmetiku Australian Body Care. Mám ju vyskúšanú, fakt pomáha.
Práve preto som sa na to mydlo pýtala (len som si nebola celkom istá). Lebo som tak rozmýšľala, že ak akné vzniká na mastnej pleti, tak si budem tvár umývať mydlom a vyrážky sa vysušia. To len taká moja čisto laická hypotéza.....Ale ak, tak samozrejme detské, lebo je šetrnejšie...
0 0
Milla Milla

Milla je offline (nepripojený) Milla

Janka6685 Pozri príspevok
Práve preto som sa na to mydlo pýtala (len som si nebola celkom istá). Lebo som tak rozmýšľala, že ak akné vzniká na mastnej pleti, tak si budem tvár umývať mydlom a vyrážky sa vysušia. To len taká moja čisto laická hypotéza.....Ale ak, tak samozrejme detské, lebo je šetrnejšie...
Janka6685, to mydlo naozaj vysuší, no nie vyrážky, ale pleť. Potom je problém aj z ich prekrytím. Vyrážky sú vysušené, ale vlastne v podstate len povrch, ostatná pleť je suchá, a konečný efekt s prekrytím nevyzerá dobre.Takže by som radila nepoužívať mydlo /ani detské/, ale radšej čistiaci gél, pleťovú čistiacu vodu a tonizujúcu vodu.
Skús www.australian-bodycare.sk
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Milla Pozri príspevok
Janka6685, to mydlo naozaj vysuší, no nie vyrážky, ale pleť. Potom je problém aj z ich prekrytím. Vyrážky sú vysušené, ale vlastne v podstate len povrch, ostatná pleť je suchá, a konečný efekt s prekrytím nevyzerá dobre.Takže by som radila nepoužívať mydlo /ani detské/, ale radšej čistiaci gél, pleťovú čistiacu vodu a tonizujúcu vodu.
Skús www.australian-bodycare.sk
Ďakujem za vysvetlenie. Takže moja teória nie je bohviečo.....to ma len tak napadlo, lebo sa bojím používať všelijaké drahé krémy a mastičky a neviem čo ešte, ktoré mi tvár zničia ešte viac. Niečo som aj skúsila, ale nerobilo mi to dobre.

S výrobkami na tebou uvedenej stránke máš dobré skúsenosti?
0 0
Milla Milla

Milla je offline (nepripojený) Milla

Janka6685 Pozri príspevok
Ďakujem za vysvetlenie. Takže moja teória nie je bohviečo.....to ma len tak napadlo, lebo sa bojím používať všelijaké drahé krémy a mastičky a neviem čo ešte, ktoré mi tvár zničia ešte viac. Niečo som aj skúsila, ale nerobilo mi to dobre.

S výrobkami na tebou uvedenej stránke máš dobré skúsenosti?
Len tie najlepšie. Pomohla, a stále pomáha nielen mne, ale aj mojim známym, ktorým som ju odporučila. Je to kozmetika podľa mojich skúseností na všetko. Na začiatok vyskúšaj trebárs len 100% olej, a chladivú tyčinku. Prečítaj si, o čom to je, ako sa to má používať.
Želám veľa úspechov
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Milla Pozri príspevok
Len tie najlepšie. Pomohla, a stále pomáha nielen mne, ale aj mojim známym, ktorým som ju odporučila. Je to kozmetika podľa mojich skúseností na všetko. Na začiatok vyskúšaj trebárs len 100% olej, a chladivú tyčinku. Prečítaj si, o čom to je, ako sa to má používať.
Želám veľa úspechov
Ďakujem veľmi pekne za info.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Janka6685 Pozri príspevok
...ak akné vzniká na mastnej pleti, tak si budem tvár umývať mydlom a vyrážky sa vysušia...
...dáva to logiku. Lenže ak pleť príliš vysušuješ, prirodzene sa bráni... zvýšenou tvorbou kožného mazu. A tu vzniká začarovaný kruh...
Základom je správne čistenie ráno i večer /niečo na rozpustenie kožného mazu a nečistôt = trebárs gel, prášok... + niečo na dočistenie a zatvorenie pórov/ a k tomu správne nastavený kvalitný krém...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať