Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
bjuty smis
• Nezaraďujeme správy o návrhoch zákonov a noviel z dielne opozičných poslancov ...
Stacilo by vynechat "opozicnych poslancov".
Inak suhlasim, ze "Často ide o odborne nepripravené, nesystémové a neprekonzultované návrhy, ktoré majú skôr zaujať verejnosť, ako riešiť problém."
Takisto pravidelne odvolavanie kohosi z funkcie - staci spocitat hlasy a je jasne ze to neprejde.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Na jednej strane by to nemalo byť,nepáči sa mi to,ale na druhej strane sa mi tiež nepáči,ked Markíza či Joj doslova mobilizujú každým spôsobom.Tie decká sa rozhodnú že toto je správne a idú a nerozmýšľajú,lebo stádo.Novinári majú INFORMOVAT.Obraz o okolnostiach si spravím sama,nepotrebujem nejakú kozmetičku či neviemkoho aby mi vykladal čo je správne a čo nie.
A potom mi vypadnú oči na slovo ,,samit" prezidentov.Čo si mám o nich myslieť?
lenže rtvs je verejnoprávna...ani vládna, ani opozičná....zo zákona objektívna....
nie je tam trošku rozdiel ??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vicktor
bjuty smis
• Nezaraďujeme správy o návrhoch zákonov a noviel z dielne opozičných poslancov ...
Stacilo by vynechat "opozicnych poslancov".
Inak suhlasim, ze "Často ide o odborne nepripravené, nesystémové a neprekonzultované návrhy, ktoré majú skôr zaujať verejnosť, ako riešiť problém."
Takisto pravidelne odvolavanie kohosi z funkcie - staci spocitat hlasy a je jasne ze to neprejde.
nepoznám ťa, tak neviem, nakoľko si ty schopný posúdiť pripravenosť, systémovosť a odbornosť opozičných návrhov....

koalícia má však zjavne iný názor, lebo ich pravidelne vykráda....opozičný návrh odmietne a potom za pár mesiacov ho takmer nezmenený predloží trulo z koalície

a fico na tlačovke môže vyblakovať, že opozícia nič nerobí....ked tv neinformuje....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
.

koalícia má však zjavne iný názor, lebo ich pravidelne vykráda....opozičný návrh odmietne a potom za pár mesiacov ho takmer nezmenený predloží trulo z koalície

a fico na tlačovke môže vyblakovať, že opozícia nič nerobí....ked tv neinformuje....
A práve takýmto "slintom" koalícia chce poukázať, že opozícia nič nerobí, že oni sú tí "dobrí", čo chcú dobre občanom. A to i za cenu toho, aby verejnoprávna RTVS bola ich hlasnou trúbou.
Ďalšia špinavosť vládnucej strany SMER-SD....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Verejnoprávna TV nebola nikdy nezávislá, prečo by mala byť teraz?
To, že by teoreticky mala byť je jedna vec, to, že nikdy nebola a ani nebude, nakoľko to nie je ani technicky možné je vec druhá.
Vždy slúžila a bude slúžiť tomu, kto vládne.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
misoft
A práve takýmto "slintom" koalícia chce poukázať, že opozícia nič nerobí, že oni sú tí "dobrí", čo chcú dobre občanom.
A nie je to tak? 13. dochodok, rast mini mzdy, poukazky na rekreaciu, obedy zadarmo, vlaky zadarmo,... dobro sa na nas len tak sype ako z rohu hojnosti a opozicia sipi, ona to nedopraje.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
A nie je to tak? 13. dochodok, rast mini mzdy, poukazky na rekreaciu, obedy zadarmo, vlaky zadarmo,... dobro sa na nas len tak sype ako z rohu hojnosti a opozicia sipi, ona to nedopraje.
No hej.... lenže - KTO to platí? Vláda rozhodne nie.... platia tí, čo dane platia...., čo si obedy platia, čo cestovné platia........
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
BXLmiami
Na jednej strane by to nemalo byť,nepáči sa mi to,ale na druhej strane sa mi tiež nepáči,ked Markíza či Joj doslova mobilizujú každým spôsobom.Tie decká sa rozhodnú že toto je správne a idú a nerozmýšľajú,lebo stádo.Novinári majú INFORMOVAT.Obraz o okolnostiach si spravím sama,nepotrebujem nejakú kozmetičku či neviemkoho aby mi vykladal čo je správne a čo nie.
A potom mi vypadnú oči na slovo ,,samit" prezidentov.Čo si mám o nich myslieť?
lenže rtvs je verejnoprávna...ani vládna, ani opozičná....zo zákona objektívna....
nie je tam trošku rozdiel ??
V čom?Je verejnoprávna má byť nestranná.V krátkych správach je prehľad udalostí a nie podrobná reportáž čo si myslí jedna druhá osemnásta strana.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
A ked sa terajsia opozicia stane novou koaliciou, tak RTVS uz bude nestranna a objektivna?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
BXLmiami
Na jednej strane by to nemalo byť,nepáči sa mi to,ale na druhej strane sa mi tiež nepáči,ked Markíza či Joj doslova mobilizujú každým spôsobom.Tie decká sa rozhodnú že toto je správne a idú a nerozmýšľajú,lebo stádo.Novinári majú INFORMOVAT.Obraz o okolnostiach si spravím sama,nepotrebujem nejakú kozmetičku či neviemkoho aby mi vykladal čo je správne a čo nie.
A potom mi vypadnú oči na slovo ,,samit" prezidentov.Čo si mám o nich myslieť?
lenže rtvs je verejnoprávna...ani vládna, ani opozičná....zo zákona objektívna....
nie je tam trošku rozdiel ??
V čom?Je verejnoprávna má byť nestranná.V krátkych správach je prehľad udalostí a nie podrobná reportáž čo si myslí jedna druhá osemnásta strana.
no dal som to v príspevku, o ktorom diskutujeme, ale zopakujem...v tomto :

V správach sa vyhýbame avízam, resp. pozvánkam na pripravované podujatia, obzvlášť, ak ide o protestné pochody, zhromaždenia a podobne.

• Nezaraďujeme správy o návrhoch zákonov a noviel z dielne opozičných poslancov predtým, ako neprejdú do druhého čítania, a už vôbec nie bez stanoviska koalície, resp. vecne príslušného rezortu.


neinformujeme o protivládnych pochodoch ?
o práci opozície ?? a už vôbec nie bez stanoviska erika tomáša ???

to snád nemyslíš vážne...však to je čistá cenzúra...nikto nevraví o podrobných reportážach, ani strane osemnásť...teda okrem teba..
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ja budem polemizovať-a podotýkam že nie som volič koalície-vyhýbame sa avízam a pozvánkam na.....súhlasím a prijala by som to aj v súkromných médiách.
Nezaradujeme správy o ....ano súhlasím,v správach predsa nemám záujem informovať o denno dennom podrobnom dianí z parlamentu,stačí ked viem o výslednom schválenom zákone a ked chcem pozriem si tlačovky jednotlivých strán,v správach ma zaujímajú správa/na počudovanie/ o dianí doma a vo svete a nie parlantné podrobnosti.
A ano ked už informujeme máme dať stanoviská oboch strán.
To nie je cenzúra to je nezávislé spravodajstvo.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

prečo ?
prečo súhlasíš - dokonca by si prijala v súkromných - s tým, aby sa neinformovalo o protestoch , avízach, pozvánkach ?
aká je podla teba úloha spravodajstva ?

ako sa dozvieš o práci opozície, ked o nej nebudú médiá informovať ??
výsledný zákon fico opozícii nikdy neschváli...on si ho ukradne ako mnoho-krát ako vlastný.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
vicktor
A ked sa terajsia opozicia stane novou koaliciou, tak RTVS uz bude nestranna a objektivna?
Od toho je tu zákon, keď ho bude RTVS doržiavať, tak na spravodajstve nebude poznať, že sa vymenila vládna garnitúra.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No nech informujú ale nie v správach.Pozri sa na posledné 2 týždne-sú niekde nejaké normálne správy?Cokoľvek zapnem tam reportáž z väznice,podrobné konštrukcie a teorie a prognozy ako sa kde stala vražda,kto kde bol a ským-k čomu je to dobré?
Informujte intermitentne,ale tento cirkus ma akurát otrávi a nie som jediná.Vyhovuje mi skôr český spôsob,sadnite si a kľudne to popreberajte,ale obe strany podľa možnosti.
Analytici nech to rozoberú,nakreslia grafy a pozrieme si to.
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Keby bolo keby, tak RTVS by bola byvala mohla byt mozno objektivna.
Naco sa ma vymenit garnitura ak sa nic nezmeni?
Potom mozeme garnituru rovno zrusit.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
No nech informujú ale nie v správach.Pozri sa na posledné 2 týždne-sú niekde nejaké normálne správy?Cokoľvek zapnem tam reportáž z väznice,podrobné konštrukcie a teorie a prognozy ako sa kde stala vražda,kto kde bol a ským-k čomu je to dobré?
Informujte intermitentne,ale tento cirkus ma akurát otrávi a nie som jediná.Vyhovuje mi skôr český spôsob,sadnite si a kľudne to popreberajte,ale obe strany podľa možnosti.
Analytici nech to rozoberú,nakreslia grafy a pozrieme si to.

ale ok, nech sú aj správy bez politiky...niekde aj dávaju tzv. dobré správy

p. cenzorka maťašovská ale prikazuje správy bez opozície a protivládných aktivít
nie bez politiky....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak sadnúť za stôl-okruhly,učte sa od ČT 24-a dohodnite sa.Ked chcete aby sme Vaše názory akceptovali,tak sa snažte podať ich akceptovateľným spôsobom.A nie okamžite hysteria.Politika do správ patrí,ale nie len politika.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

" nám " je úplne u prdele, či " vy " akceptujete naše názory....
" nám " ide o to, aby " ste " dodržiavali ústavu a pluralitu v rtvs....bezohľadu na to, či " naše " názory akceptujete, alebo vás iritujú a lezú na nervy....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Chyby.Nemusím mať taký názor ako Ty a mám na to právo.Ale opzícia má zaujem aby sme ju volili.Takže by jej nemalo byť u prdele nič.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aké chyby ?
na názor máš právo a nik ti ho neberie......to iba rtvs opozícii...a organizátorom pochodov...
opozícii to u prdele nie je a preto upozorňuje na zlodejstvá a svinstvá

aj ked podla teba to do správ nepatrí...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať