Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Mam opacny nazor. Caputova vyskakuje uz aj z chladnicky. Caputova je u mna na poslednom mieste. Voci tej hnide je kazdy svaty, pezincania by potvrdili, keby sa nebali ... Tvrdia, ze ma nafajcene viac ako hociktory fajciar, nemam dovod neverit.
chlape...neklesaj...drž úroveň, aj ked vidím s kým sa bavíš..
kde si ty videl živého pezinčana ??
bežne vravíš ženám hnida ?

ked máš niečo konkrétne, tak poprosím o info....tiež sa rozhodujem, koho voliť....
Vieš zase som sa samonasral :-))
Bežným ženám nehovorím hnida, ale iba tým, ktoré to u mňa aj sú...
To, čo písal Buchač neviem odkiaľ zobral, lebo práve médiá ju propagujú ako o život. Ale ak je to skutočne pravda, tak potom je to iba odpoveď na jej agresívnu kampaň, či už z bilbordov, televízie, alebo novín.
Ale hovorím, ja pozorujem, že médiá ju vyzdvihujú do neba a okrem "kontroverzných médií" v podstate žiadnu špinu na ňu nehádžu, hoci jej má za ušami aj so svojim otcom veľmi veľa.
Tak, ako sa médiá hrabú ostatným v súkromí a lustrujú ich do detailov, Čaputovú lustrujú iba médiá ako GINN, infovojna, hlavnespravy a pod...
PS: ja sa nerozhodujem koho voliť, mám v tom úplne jasno, ale je to moja osobná a súkromná vec. Každý, nech si zvolí koho chce, voľby ukážu.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ja v 1. Kole nepojdem, v 2. iba keby hrozil tvoj favorit)
Na caputovej mi vadi, ze je neomarxistickeho progresivneho slovenska...je to sefcovic v sukni
K jej osobnemu a kariernemu zivotu som nezachytil ziadne vyhrady, preto sa pytam...
Blahove bluznenie sned neberes ako argumenty.....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ze ju do chrbta / dopredu postuchuju Progresivci, to viem, ale preco by mala byt neomarxistka, to neviem.
Ona sa charakterizuje ako pokrokova liberalna krestanka (alebo nieco podobne), co je akysi mackopes.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Ja v 1. Kole nepojdem, v 2. iba keby hrozil tvoj favorit)
Na caputovej mi vadi, ze je neomarxistickeho progresivneho slovenska...je to sefcovic v sukni
K jej osobnemu a kariernemu zivotu som nezachytil ziadne vyhrady, preto sa pytam...
Blahove bluznenie sned neberes ako argumenty.....
Ja v 1. kole pôjdem určite, v druhom uvidím kto tam bude.
Čaputová nie je Ševčovič v sukni, ale Kiska v sukni.
PS je strana s masívnou podporou prezidenta Kisku. Ak to trošku sleduješ, tak sám vidíš, že kde sa pohne Kiska, za sebou má takmer vždy niekoho z PS. Ak by Kiska vstúpil v budúcnosti už do existujúcej strany, bolo by to jednoznačne PS. Nutné podotknúť, že Truban pochádza z Kysuckého Lieskovca, takže kysučania to PS poznajú trošku viac. Zvlášť, keď jeho mama bola starostkou V Lieskovci. Dokonca pri posledných voľbách si bola natoľko istá svojim zvolením, že nekandidovala ani ako poslanec /väčšinou starostovia a primátori kandidujú aj ako poslanci/. Ale Lieskovčania ju mali plné zuby, takže ju už nezvolili.
Kiska bol podľa môjho názoru najhorší prezident v histórii SR, Gašparovičovi nesiaha ani po členky. Samozrejme čo sa týka Gašparoviča, tak choroba dokáže urobiť aj z inteligentného jedinca v podstate trosku bez vedomostí a rozumu, to môže čakať každého z nás.
To, čo sa deje teraz s Čaputovou a Mistríkom, to je presne rovnaký scénar mimovládok a médií financovaných zo zahraničia ako bol pri Kiskovi. Presne podľa scénaru filmu Kandidát. Len s tým rozdielom, že teraz sa poistili, nevyrobili iba jedného /ako v prípade Kisku/, ale rovno pre istotu dvoch naraz.
Nechali ich vyniesť do výšin mediálnou propagandou a masážou na popredné miesta zmanipulovanými prieskumami, a jedného potom odstavili v nádeji, že ten druhý to vyhrá s veľkým náskokom oproti ostatným /neželaným/ kandidátom.
Jednoduché, účinné.
Kiska bol vyrobený, Mistrík bol vyrobený, Čaputová bola vyrobená. Všetci traja v podstate vstali z ničoho, nikto nikdy o nich nepočul, niekto nikdy ich nijako neregistroval v spoločnosti. Proste bežné a predajné prostitútky.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Mam opacny nazor. Caputova vyskakuje uz aj z chladnicky. Caputova je u mna na poslednom mieste. Voci tej hnide je kazdy svaty, pezincania by potvrdili, keby sa nebali ... Tvrdia, ze ma nafajcene viac ako hociktory fajciar, nemam dovod neverit.
chlape...neklesaj...drž úroveň, aj ked vidím s kým sa bavíš..
kde si ty videl živého pezinčana ??
bežne vravíš ženám hnida ?

ked máš niečo konkrétne, tak poprosím o info....tiež sa rozhodujem, koho voliť....
Vieš zase som sa samonasral :-))
Bežným ženám nehovorím hnida, ale iba tým, ktoré to u mňa aj sú...
To, čo písal Buchač neviem odkiaľ zobral, lebo práve médiá ju propagujú ako o život. Ale ak je to skutočne pravda, tak potom je to iba odpoveď na jej agresívnu kampaň, či už z bilbordov, televízie, alebo novín.
Ale hovorím, ja pozorujem, že médiá ju vyzdvihujú do neba a okrem "kontroverzných médií" v podstate žiadnu špinu na ňu nehádžu, hoci jej má za ušami aj so svojim otcom veľmi veľa.
Tak, ako sa médiá hrabú ostatným v súkromí a lustrujú ich do detailov, Čaputovú lustrujú iba médiá ako GINN, infovojna, hlavnespravy a pod...
PS: ja sa nerozhodujem koho voliť, mám v tom úplne jasno, ale je to moja osobná a súkromná vec. Každý, nech si zvolí koho chce, voľby ukážu.
Mistrík a Čaputová sú jedno "mužstvo" len na diváka hrali akože kto z koho,pritom to bolo absolútne jedno len vhodne zvolená stratégia ich navzájom zdvíhala v povedomí a v rozhodujúcom momente jeden odstúpil (v podstate Švec a Chmelár podobné (nie totožné) programy a pomohlo by im ak by pri nedostatku viditeľnosti jeden v prospech druhého odstúpil?) Ako cyklisti na čele dvaja traja ťahajú určeného finalistu z tímu a tesne pred finišom mu dajú šancu a ostatní včas ustúpia.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Ja v 1. Kole nepojdem, v 2. iba keby hrozil tvoj favorit)
Na caputovej mi vadi, ze je neomarxistickeho progresivneho slovenska...je to sefcovic v sukni
K jej osobnemu a kariernemu zivotu som nezachytil ziadne vyhrady, preto sa pytam...
Blahove bluznenie sned neberes ako argumenty.....
Blahovi nesiahaš ani po členky
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Ja v 1. Kole nepojdem, v 2. iba keby hrozil tvoj favorit)
Na caputovej mi vadi, ze je neomarxistickeho progresivneho slovenska...je to sefcovic v sukni
K jej osobnemu a kariernemu zivotu som nezachytil ziadne vyhrady, preto sa pytam...
Blahove bluznenie sned neberes ako argumenty.....
Blahovi nesiahaš ani po členky
Dakujem, to mi lichoti....nerad by som bol na vasej urovni.
.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kiska je dobry prezident, ale nekandiduje tah nechajme tak..
Sefcovic v sukni preto, lebo maju rovnake nazory....laviciari...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Kiska je dobry prezident, ale nekandiduje tah nechajme tak..
Sefcovic v sukni preto, lebo maju rovnake nazory....laviciari...
Kiska je výborný prezident pre zlodejov. Cítia sa popri ňom menší zlodeji.
:-)))))))))))))))))))))))))))
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Keby bol Kiska dobry prezident, tak by bol oblubeny, predpokladal opatovne zvolenie a kandidoval by.
Lenze sustavne silnie protiKiskovska nalada, pravdepodobnost neuspechu je vysoka, tak dostal pokyn stiahnut sa. Nasadili Kisku v sukni.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aha......dik za vysvetlenie
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Kiska je dobry prezident, ale nekandiduje tah nechajme tak..
Sefcovic v sukni preto, lebo maju rovnake nazory....laviciari...
Kiska je výborný prezident pre zlodejov. Cítia sa popri ňom menší zlodeji.
:-)))))))))))))))))))))))))))
kiska bol dobrý prezident....mal jasnú orientáciu na západné štruktúry, kde patríme a chceme patriť..
v kritických situáciach problémy jasne pomenoval a postavil sa na správnu stranu


tvojej poznámke moc nerozumie...ako prezident umožňoval prácu zlodejom ? ktoré jeho kroky, činy im napomáhali ?,

ja som videl, že to bolo naopak...
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kiska je v prvom rade daňový podvodník a pozemkový podvodník. Ak má štát takéhoto prezidenta, všetci zlodeji sa musia radovať, lebo si povedia však čo, aj náš prezident kradol...
https://www.tvojtrebisov.sk/preziden...cil-odvolanie/
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vicktor
Ze ju do chrbta / dopredu postuchuju Progresivci, to viem, ale preco by mala byt neomarxistka, to neviem.
Ona sa charakterizuje ako pokrokova liberalna krestanka (alebo nieco podobne), co je akysi mackopes.
mne stačí meno štefunko...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Kiska je v prvom rade daňový podvodník a pozemkový podvodník. Ak má štát takéhoto prezidenta, všetci zlodeji sa musia radovať, lebo si povedia však čo, aj náš prezident kradol...
https://www.tvojtrebisov.sk/preziden...cil-odvolanie/
ja píšem o tom, aký je kiska prezident....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Kiska je v prvom rade daňový podvodník a pozemkový podvodník. Ak má štát takéhoto prezidenta, všetci zlodeji sa musia radovať, lebo si povedia však čo, aj náš prezident kradol...
https://www.tvojtrebisov.sk/preziden...cil-odvolanie/
ja píšem o tom, aký je kiska prezident....
aj ja
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nie...ty si sem capol tvoj trebišov ) to má byť ako čo ??
ked chceš niečo k tým pozemkom, tak tu máš zdôvodnenie súdu :

„Dôvod, prečo súd takto rozhodol, je, že čo sa týka skutkových zistení, je absolútne zrejmé a nespochybniteľné, že pán doktor Franc nadobudol tieto pozemky od svojho otca na základe darovacej zmluvy. On aj jeho otec sa správali k týmto pozemkom ako vlastník, pretože ich dali aj do nájmu, a nemožno teda konštatovať, že šlo o nedbalého vlastníka,“ zdôvodnil rozhodnutie sudca Miroslav Radačovský.

Povedal tiež, že bral do úvahy, že Kiska pozemky nadobudol v dobrej viere, a má nárok žiadať vrátenie peňazí od toho, kto mu ich predal.

ale ty veríš ficovmu šialenstvu........
alebo aj sudca kotleta radačovský je s kiskom ???
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tomu, že nevedel čo kupuje a za koľko kupuje, že to nie je cena obvyklá môže veriť iba malé dieťa a bjuty smis. Aj tých milión chýb OPAKOVANE v účtovníctve vlastne urobil omylom. Omylom žiadal vratky od štátu, na ktoré nemal nárok. Omylom jeho firma dala do nákladov jeho kampaň.
Všetko iba OMYLOM :-)))
Kiska je zlodej a tá zlodejská nátura mu kričí aj z očí. Podobne je na tom Štefunko, ktorý síce firmy vlastní ale nevie čo sa v nich deje :-))))))))))))))))
Takýchto ľudí by mali hneď preventívne zatvárať, keď už nie strieľať.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pozri ako stále odbiehaš a meníš tému

ja píšem, že kiska je dobrý prezident, o jeho činnosti ako prezident
ty dáš pozemky...čo spravil prezident kiska s pozemkami ?

ked dám rozhodnutie a odôvodnenie súdu a k tomu ešte od jeho velkého kritika radačovského, tak tomu môžem veriť iba ja a malé dieťa....
načo je taká debata ..ja ťa predsa nepresviedčam....čomu veríš ty, ked nie súdu ??

a ešte nám teda daj, kolko bola primeraná cena za meter pasienkov pred 20 rokmi, ked si taký odborník.....to som teda zvedavý....tušíš vôbec, kolko je dnes ?
Naposledy upravil bjuty smis : 08.03.19 at 14:46
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Darmo sa hádate - máte v kauze "pozemky" pravdu obaja!
A) Ak A.K. kupoval pozemok, mal si overovať, i keď ako občan si vytiahne akurát tak aktuálny LV, kde vlastník spred 20-tich rokov už nie je ani zapísaný, takže ani nemusel vedieť, že to patrí inému.
B) Ako podnikateľ (predtým) mu malo trknúť v makovici, že niečo nie je kóšer jak s cenou, tak i postupom (lehotami) na katastri.
Naposledy upravil misoft : 08.03.19 at 12:41
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať