Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja si nic nepletiem. Mna skor zaujima fakt, co ho viedlo ako uradneho cinitela prekrocit vobec Kocnerov prah.
Ja viem, zakon to nezakazuje. Rovnako nezakazoval zakon Ficovi pit Coca Colu a rovnako zakon nezakazoval Pociatkove stretnutie na jachte.
Ty v tom vidis nejaky rozdiel, preco u jedneho to ma byt OK, ale u druhych uz nie??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Ja si nic nepletiem. Mna skor zaujima fakt, co ho viedlo ako uradneho cinitela prekrocit vobec Kocnerov prah.
Ja viem, zakon to nezakazuje. Rovnako nezakazoval zakon Ficovi pit Coca Colu a rovnako zakon nezakazoval Pociatkove stretnutie na jachte.
Ty v tom vidis nejaky rozdiel, preco u jedneho to ma byt OK, ale u druhych uz nie??
ale pletieš....

však píšeš, že velmi dobrý priatel.....a pritom ho kočner vydieral...

za každého TOP somára platit tej mortícii 30 000...

​O Kočnerových metódach má hovoriť jedna z jeho smsiek, ktorú poslal Zsuzsovej. "Musíš s nimi sedieť za stolom, usmievať sa na nich a pod stolom musíš mať ich gule vo zveráku. Inak to nefunguje. Použijú totiž celú štátnu mašinériu, aby sa človeka zbavili. Preto tam musíš sedieť a kukať im (cez svojich ľudí) do troch dôležitých hrncov!!! Veď to je princíp zveráka. Ani jeden nebude vedieť o tom druhom, že aj ten ho má. A vtedy stačí, keď jeden z nich povie áno a ostatní sa s radosťou pridajú a nebudú špekulovať nad nie. Vždy treba len jednému pri stole (tomu prvému) pridať dva závity!!! Ale čo je najdôležitejšie niekto im pri tom stole musí položiť tú otázku, na ktorú majú povedať áno. A musí sa im pri tom pozerať do očí (a vidieť im do hlavy)! A na to musíš pri tom stole sedieť a všetko o nich vedieť. Aj kedy si naposledy naťahovali bimbálka.”

maznák, rené vanek, šufliarsky, trnka....celá GP...
ale ty drbneš sulíka, ktorý sa mu takmer jediný postavil ( ešte tvojí kámoši lipšic a čaputová )

a posledná otázka ? áno , je to ok...pokial ho polícia, alebo sis pred tým strtenutím nevarovala....čudujem sa ficovi, že sa tak strapňuje s tou cocacolou....

politici sa podla teba nemajú stretávať s úspešnými podnikatelmi ?? to kde tak funguje...
a ked sú grázli, závadové osoby, , nech robí polícia, sis , GP ( kočneroví kámoši ) svoju robotu ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Opytam sa este raz. NACO isiel Sulik DOBROVOLNE za Kocnerom?
Sulik nevedel, ze ako ustavny cinitel sa ma od takychto ludi drzat co najdalej?
To video, ktore som videl nenapoveda, ze by niekto niekoho vydieral. Skor to vypada ako klasicke obchodno-priatelske stretnutie za ucelom dohodnutia spolocnych kseftov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Opytam sa este raz. NACO isiel Sulik DOBROVOLNE za Kocnerom?
Sulik nevedel, ze ako ustavny cinitel sa ma od takychto ludi drzat co najdalej?
To video, ktore som videl nenapoveda, ze by niekto niekoho vydieral. Skor to vypada ako klasicke obchodno-priatelske stretnutie za ucelom dohodnutia spolocnych kseftov.
Sulík chcel "okšeftovať" kočnera, kočner zase sulíka, jeden z nich sa nedal, netreba hádať kto, potom druhý akože čestný vycúval,
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Včera sme si pripomenuli výročie keď štrajk slovenských žltých viest so sviečkami brutálne potlačilo jakešovo gestapo, kým makronova polícia tie súčasné jemne demokraticky škrabká a proská
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A už je to tu, nezaprie sa: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...itm_position=9
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm... šte-ti-náč po-dá-va ú-stav-nú sťaž-nosť, pretože voľby ne-boli vy-ko-na-né zá-kon-ným ú-stav-ným spô-so-bom.
https://spravy.pravda.sk/prezidentsk...ntskym-volbam/
Lenže - takto bude skúšať a skúšať, až to raz prepískne a potom bude rád, že bude aspoň radovým sudcom v nejakom okresnom meste na okresnom súde.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://glob.zoznam.sk/aktualne-hara...o-manipulacii/ to vydali už o 14.00.
Osobne sa mu ani nečudujem. To isté sa stalo v Poľsku pri posledných prezidentských voľbách s Dudom. Náhody?
Neverím. Neverím, lebo som sa síce nikdy nezúčastnila sčítavania hlasov, ale išlo o niečo podobné, a ako tu nedávno prispel Pavol so Stalinovým citátom, rozhoduje sa pri sčítavaní hlasov, nie pri hlasovaní.
Naivita najvyššieho stupňa. A ešte sa budú kompetentní k týmto veciam pokojne vyjadrovať na obrazovkách a klamať divákov, voličov. Ide však o nedokázateľné veci pri dnešnej technike, ak by niekto namietal, prečo sa ľudia neozvú.
Pri každom sčítavaní hlasov by mali byť už dnes vo volebných miestnostiach notári , ev. iní právnici v nepárnom počte. Alebo iné užšie výbory.
A vyjadrovať sa k "neplatným" hlasovacím lístkom sa už vôbec človek nemusí vyjadrovať. Je to najjednoduchšia cesta k zníženiu hlasov pri kandidátoch.
Voľby zostali v dobe kamennej.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zuzana Čaputová acceptance speech, 2016 Goldman Prize ceremony
zverejnené 20.4.2016

1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vyhlásenie skupiny maďarských intelektuálov na Slovensku: Nenechajme sa pomýliť, hlasujme za Čaputovú


Vždy mali väčšiu účasť vo voľbách. Keď podporujú ju, čo mali z Kisku?
A už vôbec nechápem, prečo maďarský kandidát na prezidenta podporuje svojho konkurenčného kandidáta.
Tiež ešte neznamená, že kto obýva Žitný ostrov je slov. Maďar, to dúfam ľuďom dochádza. Na juhu ešte zrejme nie, a asi ani na severe.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ja som cakal ze Bugar dostane tolko hlasov ako Hyd v prieskumoch, pripadne aj viac - od takmer celej madarskej mensiny.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V 1968 sme si ako chlapci robili srandu že vyhlásime vojnu čine a jeden hovorí však ich je skoro miliarda a nás 15 mil, druhý hovorí však keď budú v čope tak uzavrieme mier a pôjdu domov, vieš ako by vyzeral ZSSR? Rozmýšľam ako by k nám prišla ruská armáda (ktorej príchodom nás strašia) keby sme neboli v NATO
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Henten "bloger" ma vie vždy dostať do kolien...od smiechu.

http://kormidlo.blog.pravda.sk/2019/...n=shp_rightbox
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tí, čo chcú pracovať - to sú výnimky..
Nedávno robili nábor do ŠZ (Švermove železiarne). Podmienky nadštandardné - hrubý plat 700€ (po zaučení a dobrej pracovnej disciplíne i viac), strava na pracovisku (1€/os), bezplatná doprava podnikovým autobusom po Horehroní.
Výsledok? Pri nábore ich sa tam nahrnulo cez 700. "Budeme robiť, budeme..." do telky hlásali. Lekárske prehliadky - prišlo ich okolo 350. Nástup do práce - prišlo ich okolo 170. Teraz ich tam pracuje okolo 80 (tí, čo NAOZAJ chcú pracovať), ostatní mali buď absencie (dokonca im tolerovali i 3 dni, keď neprišli po výplate), alebo po prvej výplate skončili ("Ta to ťažká robota), nevraviac o PN-kách.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Za socíku češi hovorievali: Slováci kto z vás ešte nemá v Praze funkci prihláste se u soudruha Žinčicu. Dnes inovované : Politici a prokurátori policajti, ktorí ešte nie sú na zozname kontaktov s Kočnerom prihláste sa u súdruha Matoviča
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Volebné moratórium sa netýka každého ? Alebo " Koho chleba ješ..."

https://komentare.sme.sk/c/22087233/...l?ref=st-bno-2
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Volebné moratórium sa netýka každého ? Alebo " Koho chleba ješ..."

https://komentare.sme.sk/c/22087233/...l?ref=st-bno-2
No - prakticky len všeobecne popísala, neuviedla ani jediného kandidáta. Takže toto asi nespadá do moratória.
Čo je to "volebné moratórium"?
Toto!
Počas volebného moratória je zakázané šíriť akékoľvek informácie v prospech alebo neprospech kandidátov. Jeho cieľom je predísť ovplyvňovaniu.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Budúcnosť patrí predovšetkým mladým, to iste každý chápe...Posledné roky volebné výsledky kazí menšina, ktorá veľkú časť produktívneho veku odpracovala do roku 1989.

Návrh
Odobrať volebné právo dôchodcom!
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Potom by som mal ja proti návrh - odobrať právo ženám vŕtať sa v politike .

Ani jeden návrh však nie je dobrý!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať