Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
pavol54
Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
To, to!
Nesúhlasím. On by sa presadil aj sám pomocou "hocikoho". Keď máš peniaze /to mal/ a si trochu "iný", verejnosť to uvidí aj bez SaS.
Ide o to, že sa dostal do parlamentu na prvýkrát švindľom iba so štyrmi ľuďmi ako OZ po dohode s SaS, že u nich zotrvajú pol roka.
Jeho inzertné noviny boli súčasťou plánu sa zviditeľniť pred ľuďmi, t. j. postupne pred celým Slovenskom. A tak pod. a iné dôvody ...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
PS akosi záhadne stúpa. Ráno mal 6,94 už má 6,97. Podľa mňa tých 0,03 ešte nejako opravnými prostriedkami prípadne súdom dobehne, dúfajme, že nie, lebo to je na guľku.
Však Harabínov protest ešte nebol vyriešený takže bude v poradí
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, čo si sa priotrávil tým vínom? :-) Už sa prebuď, lebo tu potrebujeme fundované názory voliča víťaznej strany! :-)
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
buchač
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
Ak sa bavíme o stranách tak viem ktorú by som nechcel a ktorú by som toleroval v parlamente
Rovnako sa môžeme baviť o lídroch strán ktorých áno a ktorých nie. Niekedy (spravidla ) je líder symbolom pre zvoliteľnosť či nezvoliteľnosť strany
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
buchač
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
Viem, že ako vojaka ťa serie Kapitáň.
Ale práve minule sme debatovali, tak pravda je, že všetko, čo trochu pomohlo ľuďom, dôchodcom práve navrhol kapitáň. Ako keby SNS robilo tú "sociálnu stránku" Smeru.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
SDKU -mala gorilu čo nás neskutočne okradla, potom podľa teba všetci voliči SDKU sú zlodeji.
mal som podriadeného lampasáka kradol akumulátory dal som ho zavrieť. Zovšeobecnený záver podľa teba by mal "všetci lampasáci kradli".
Mal som robotníka ktorý miesto toho aby si vypýtal vrece zemiakov tak ho ukradol, podľa teba všetci čo robia v potravinárstve (od pestovania cez výrobu potravín po jedálne) kradnú.
Ale ak je tvoje presvedčenie úprimné a máš dôkazy tak polícia má otvorené zajtra od 08.00 hod Mne je to jedno ak podáš aj tisíc trestných podaní. poznám spústu čestných ľudí ktorých zbytočne obviňuješ. Už neobstojí že sú chránení skorumpovanou stranou
Zase vytrhuješ z kontextu!
Písal som nejakú KONKRÉTNE? NIE! Platí to pre všetky garnitúry, ktoré boli pri moci a v rámci nej si "uliali" pre seba a svojich kumpánov. Píšem GARNITÚRY - a obyčajný občan v nejakej strane nie je garnitúra - je to jenom křoví....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Terajšej, alebo minulej?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
SDKU -mala gorilu čo nás neskutočne okradla, potom podľa teba všetci voliči SDKU sú zlodeji.
mal som podriadeného lampasáka kradol akumulátory dal som ho zavrieť. Zovšeobecnený záver podľa teba by mal "všetci lampasáci kradli".
Mal som robotníka ktorý miesto toho aby si vypýtal vrece zemiakov tak ho ukradol, podľa teba všetci čo robia v potravinárstve (od pestovania cez výrobu potravín po jedálne) kradnú.
Ale ak je tvoje presvedčenie úprimné a máš dôkazy tak polícia má otvorené zajtra od 08.00 hod Mne je to jedno ak podáš aj tisíc trestných podaní. poznám spústu čestných ľudí ktorých zbytočne obviňuješ. Už neobstojí že sú chránení skorumpovanou stranou
Zase vytrhuješ z kontextu!
Písal som nejakú KONKRÉTNE? NIE! Platí to pre všetky garnitúry, ktoré boli pri moci a v rámci nej si "uliali" pre seba a svojich kumpánov. Píšem GARNITÚRY - a obyčajný občan v nejakej strane nie je garnitúra - je to jenom křoví....
Ak zoberieme štruktúru zhora dole kde končí garnitúra a kde začína volič?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Terajšej, alebo minulej?
Už je nová vláda? Takže terajšej!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Ty si fakt pridrbany aj na nackov...

Dostali ste po tych vasich zlodejskych papuliach a to je ok. Kludne si tu lížte rany nadalej....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ivkahruba12
Nandrolon
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.

To isté želám aj tebe
Ďakujem. Dávam ti plus, lebo čokoľvek urobím, najskôr si premietnem následky.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...
bjuty smis
Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Naposledy upravil bjuty smis : Dnes at 04:29
Chlape, ty si fakt snáď celú noc nespal...
Biele ako ? Dosť bolo a či si zbehol na benzínku...?
-------------
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
Ale spal som...dal som prve dve.....medzispanok...tretia...tak sme si to dohodli s kämosmi..
Zaludov by urcite bola skoda..vsak si pozrite tie mena...kandidatku.a porovnaj s tym vasim hnojom ..harabinom a trestancami od kotletu..
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Ty si fakt pridrbany aj na nackov...

Dostali ste po tych vasich zlodejskych papuliach a to je ok. Kludne si tu lížte rany nadalej....
Zlodeji sú iba tí vaši. Ty prijebaný chuj.
Edit: už som to tu kedysi písal. Namiesto Kuciaka mali obetovať Matoviča. Ale predpokladám že čo nie je, môže byť. Pozemková mafia môže zas úradovať....
Naposledy upravil Nandrolon : 01.03.20 at 10:27
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misoft
No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Remišová na TA3 povedala, že už sa nestratí (t.j. neukradne) ani cent.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Ty si fakt pridrbany aj na nackov...

Dostali ste po tych vasich zlodejskych papuliach a to je ok. Kludne si tu lížte rany nadalej....
Zlodeji sú iba tí vaši. Ty prijebaný chuj.
Edit: už som to tu kedysi písal. Namiesto Kuciaka mali obetovať Matoviča. Ale predpokladám že čo nie je, môže byť. Pozemková mafia môže zas úradovať....
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nandrolon
Ináč po dnešku hodnotím, že opozícii sa fakt oplatilo zabiť Kuciaka a snúbenicu. Prospelo im to. Ale dúfam, že sa im to vráti na ich deťoch, vnúčatách.
Kto konkretne to vykonal? Daj mena, lebo sa v tom dajako strácam.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
bjuty smis
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Smer 18%
Som zvedavy na " volicsku mapu ,"....kde sa koncentrujete))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať