Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
No ja teda neviem.... zákon 85/ 2005 a zákon 181/2014 ..............................Asi mi niečo ušlo. Alebo sa mýlim...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
Kvaka
Toto už neplatí?
§ 26 zákona 85/2005
Príspevok za hlasy
Strane, ktorá vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky získala viac ako 3 % z celkového počtu odovzdaných platných hlasov, ministerstvo financií uhradí za každý taký hlas zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky príspevok vo výške 1 % z priemernej mesačnej nominálnej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky zverejnenej Štatistickým úradom Slovenskej republiky za kalendárny rok, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa konajú voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.
No ja teda neviem.... zákon 85/ 2005 a zákon 181/2014 ..............................Asi mi niečo ušlo. Alebo sa mýlim...
A niečo o červenej karkulke nedáš?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nandrolon
Čo ty máš stále s tým fuhrerom? Robíš sa tu najsprávnejší, moralizuješ jedna radosť, ale podľa tvojho názoru aj vyššie promiskuitný čurák s manželkou z ĽSNS žijú slušným a usporiadaným životom, nakoľko žiaden zákon v SR nezakazuje dobrovoľne trtkať aj s 10timi chlapmi naraz. Hoci ja nesúhlasím a považujem ich za "škodnú" v ĽSNS.
Vidím, že aj ty musíš viesť dosť pestrý život. Zákony sú jedna vec, morálka druhá a cirkevné sľuby tretia. I keď je pravda, že v kostole sa sobášiť nemuseli...
Nepochopil si hola hlava.
V NSDAP, vo vysokých funkciách boli členovia, homosexuali. No oficiálne sa k tomu nepriznali a do taborov smrti posielali inych homosexualov za ich "úchylku". Ste pokrytci, hlasiš sa k ideologii pokrytectva. Všetci, čo vyznavaju nastolenie poriadku násilím, sú prokrytci. Vodu kážete a víno slopete.
howgh!
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
BXLmiami
Mne sa na Smere nepáčilo nič okrem ministerky kultury,ktorá odkryla penazovod na rôžne Pridy.Ale ak Smer bude mať dosť rozumu aby sa nerozvadil,stačí mu počkať a je späť.Na čo sa neteším,ale je to fakt.
Mne sa páčilo, že podporila folklór, a tiež chápem, že druhá strana musela trpieť.
Ano a hrady križom cez SK.Jej bude škoda.Aj ked BA ,,osobnosti"do radu nasosnuté na rozpočet to určite tak nevidia.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Koho by mali šikanovať médiá, svojich?
Musel by to obsadiť niekto zo Smeru alebo ĽSNS. Všetky médiá budú teraz spievať ódy.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
Konečne si sa predviedol.
Si presne to, čo som si o tebe vždy myslel.
---------------------------------------------------------
Vieš prečo si taký, aký si?
Mal si jednoducho smolu, že si sa narodil o cca 25 rokov neskôr ako ja a naviac kdesi v zapadákove a nie niekde v mojom okolí.
Stretol som v mladom veku nejedného, čo chcel dávať ľuďom na papulu. Skoro vždy im stačilo dostať jednu dve výchovné a raz dva ich to nutkanie prešlo.
Vždy som z nich mal dobrý pocit. Doslova ma to hrialo pri srdci, keď som videl, ako sa im mení pôvodne zúrivý pohľad najskôr na ustrašený a následne doslova na pokorný.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Ako sa tá šikana vlastne prejavovala?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
BXLmiami
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Koho by mali šikanovať médiá, svojich?
Musel by to obsadiť niekto zo Smeru alebo ĽSNS. Všetky médiá budú teraz spievať ódy.
To akože aj na smerákov a kotlebovcov?
Nebuď až tak naivný.
Naviac Slobodný vysielač a Infovojna stále spievajú ódy na Kotlebu a podobných trtkov.
Naposledy upravil jar88 : 04.03.20 at 08:02
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
BXLmiami
Inak odchádza Laššáková a Danko,prijímam typy na meno toho,ktorého začnú médiá šikanovať ako týchto dvoch.Lebo posledné roky to bola excelentná šikana z každej strany.
Koho by mali šikanovať médiá, svojich?
Musel by to obsadiť niekto zo Smeru alebo ĽSNS. Všetky médiá budú teraz spievať ódy.
neboj sa ono to dlho nevydrží. vždy musí byť nepriateľ moja životná skúsenosť.
Inak už je to tu, ako prv som písal je možné že PS/SP nechajú prepočítať hlasy a potom to dajú na ústavný súd, ale na ústavnom súde už 2 štefanove volebné sťažnosti od jari, je možné že tieto posledné budú mať právo prednostnej jazdy
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

PODLIAK v priebehu 1 minúty 4 x mínus.
Si ty ale Big dick!
Choď sa ukájať niekde inde, ja nie som homosexuál Mikovčák, ktorý ťa odmietol!
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
Konečne si sa predviedol.
Si presne to, čo som si o tebe vždy myslel.
---------------------------------------------------------
Vieš prečo si taký, aký si?
Mal si jednoducho smolu, že si sa narodil o cca 25 rokov neskôr ako ja a naviac kdesi v zapadákove a nie niekde v mojom okolí.
Stretol som v mladom veku nejedného, čo chcel dávať ľuďom na papulu. Skoro vždy im stačilo dostať jednu dve výchovné a raz dva ich to nutkanie prešlo.
Vždy som z nich mal dobrý pocit. Doslova ma to hrialo pri srdci, keď som videl, ako sa im mení pôvodne zúrivý pohľad najskôr na ustrašený a následne doslova na pokorný.
Myslíš toho piataka na základke, ktorého si zmlátil keď pýtal cigaretu?
Si ty ale GEROOOOJ :-)
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Nandrolon
Jan nie som ani sympatizant, ani člen žiadnej strany. Dokiaľ tu nebude nastolený poriadok, normálna vláda, budem voliť vždy ĽSNS, už iba preto, aby som dal stranám, ktoré volia ľudia tvojho rangu riadne na papuľu.
Konečne si sa predviedol.
Si presne to, čo som si o tebe vždy myslel.
---------------------------------------------------------
Vieš prečo si taký, aký si?
Mal si jednoducho smolu, že si sa narodil o cca 25 rokov neskôr ako ja a naviac kdesi v zapadákove a nie niekde v mojom okolí.
Stretol som v mladom veku nejedného, čo chcel dávať ľuďom na papulu. Skoro vždy im stačilo dostať jednu dve výchovné a raz dva ich to nutkanie prešlo.
Vždy som z nich mal dobrý pocit. Doslova ma to hrialo pri srdci, keď som videl, ako sa im mení pôvodne zúrivý pohľad najskôr na ustrašený a následne doslova na pokorný.
Či si dal niekomu nejakú výchovnú, tak to môžeme veriť...alebo aj nie.
Veríme, veríme....jak oči.
A nazvať chlapčenské naťahovačky výchovnými ??? Hehehe...že jaký statočný. Veď takéto naťahovačky boli na dennom poriadku, raz fásol jeden a raz druhý.
....a ozaj, každý je vo svojom rajóne/okolí doma...no v opačnom prípade si dáva pozor, to predsa funguje odjakživa. Teda platí, že ak by si prišiel niekde na zapadákov a začal robiť haura, tak fásneš jedna radosť, že by si sa z toho zosral.
Takže láskavo nemudruj....to môžeš také bludy klásť na raňajky svojej vnučke.

Ty si sa predviedol ale už dávnejšie.
Napríklad aj tým, že si chcel vraj vyvraždiť celú stráž, že si chcel ukradnúť zbrane a strelivo, že si sa chcel prestrieľať cez hranicu.
Veríme, veríme....jak oči.

Chválenkárov behá po svete teda habadej...a ty si teda extra trieda.
Ale urážanie iných ti ide, to teda fakt.
Čo príspevok, to pľutie hnisu na iných...ako vravím, neštítiš sa zatiahnuť do svojich hlúpostí aj rodinu.
Teraz si frajer, ale v reálnom živote by si určite nepovedal to, čo tu píšeš (tie urážky rodiny)...nedostal by si len jednu dve výchovné....dostal by si totiž poriadnu nakladačku.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
.....ako prv som písal je možné že PS/SP nechajú prepočítať hlasy a potom to dajú na ústavný súd, ale na ústavnom súde už 2 štefanove volebné sťažnosti od jari, je možné že tieto posledné budú mať právo prednostnej jazdy
Kolko im chýbalo? 3 desatiny %.
No vždy je tam riziko, že sa pomylili. A inak treba sčítať komplet cele Slovensko, všetky okrsky. Kto to zabezpečí a kedy? A kto to zaplatí?

Bol som členom miestne volebnej komisie v BA-rača v komunalkach 2018 a jeden okrsok to počítal 2x. 2 hodiny navyše. Vysledky z okrskovej miestnosti doručil jeden člen. Zapisovala to vtedy prednostka a v exceli musi všetko sediet. Maš počet hlasovacích lístkov, potom z toho idu preč neplatné a potom sa tie platné sčítavaju, ktore strany kolko z toho dostali. No a cele tie počty nesedeli.
A poviem riziko, že ak by sa stalo, že to nesedí, otvorila by sa otazka, kolko krat sa už niečo take stalo v minulosti. A sme doma.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
Ty si ešte hlúpejší ako ten váš Trnka.

Ty kokles tupý, ty si vôbec niečo pametáš?

A vy tu ešte aj teraz budete dúfať, že sa to tomu Matovičovi nejako nepodarí?
Naposledy upravil jar88 : 04.03.20 at 10:13
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
Ty si ešte hlúpejší ako ten váš Trnka.

Ty kokles tupý, ty si vôbec niečo pametáš?

A vy tu ešte aj teraz budete dúfať, že sa to tomu Matovičovi nejako nepodarí?
Ty somár senilný, tak už si vyber buď som fašista, alebo Smerák!
Máš v tom dosť chaos ako vždy.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
PODLIAK v priebehu 1 minúty 4 x mínus.
Si ty ale Big dick!
Choď sa ukájať niekde inde, ja nie som homosexuál Mikovčák, ktorý ťa odmietol!
Nie, ty si ho len volil.. si skutocny drsny chlap...
Co si tu sleduje minusky a potom tu vyplakava ))

Kedy dospejes?
Kedy si uvedomis, ze tie vulgarizmy vylestene kanady ani sproste nadavanie starsim z teba chlapa nespravia..
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Nandrolon
PODLIAK v priebehu 1 minúty 4 x mínus.
Si ty ale Big dick!
Choď sa ukájať niekde inde, ja nie som homosexuál Mikovčák, ktorý ťa odmietol!
Nie, ty si ho len volil.. si skutocny drsny chlap...
Co si tu sleduje minusky a potom tu vyplakava ))

Kedy dospejes?
Kedy si uvedomis, ze tie vulgarizmy vylestene kanady ani sproste nadavanie starsim z teba chlapa nespravia..
Mne tí pisálkovia sprostostí nestoja ani za tú hlúpu minusku.
Ak by som chcel dávať mínusky, iné by som ani nerobil.
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať