Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/...tovic-to-neni/
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/...tovic-to-neni/
čítal som to prvý raz, ale ak si prečítaš moje opatrné kostrbaté narážky na výsledky(len preto aby mi tu nenadávali do jednoduchých) som v podstate napísal troma, štyrmi vetami, ale s tým nech si to každý rozoberie po svojom.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/...tovic-to-neni/
100% súhlas vrátanie voličov žijúcich mimo SR.
Ak Matovič urobí zopár zásadných chýb, alebo stačí ak neurobí nič /neprinesie to, čo sľuboval/ a Smer tu bude znova na 30%.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Médiá si podal ,uplne presne vystihol môj názor na nich..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Podľa mňa sa pani prezidentka ako reprezentant všetkých občanov Slovenska sa mala stretnúť pred zahájením kampane so všetkými predsedami vstupujúcimi do kampane a druhý deň po voľbách so všetkými do 3 % (však sme financovali kampaň z daní) a aj keď sme porazení sme občania tohoto štátu. Alebo aspoň minimálne s parlamentnými predsedami strán. Nie každý volil Oľano z presvedčenia ako dobrák a nie každý kto volil ĽSNS je fašista
Pali - prečítaj si niečo o financovaní politických strán zo štátneho ropočtu
http://www.cepsr.com/dwnld/belkocl205.pdf
a netrep niečo o 3%.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
kukučka
Oplati sa precitat, nemusite suhlasit, no je tu viac argumentov, ako keby ste dali dokopy vsetky sk komentare.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/...tovic-to-neni/
100% súhlas vrátanie voličov žijúcich mimo SR.
Ak Matovič urobí zopár zásadných chýb, alebo stačí ak neurobí nič /neprinesie to, čo sľuboval/ a Smer tu bude znova na 30%.
Nic nove sa nestane... ako po 2r vlady pani ivety...mozno zas ...vyhraj a mozes šecko...alebo takmer....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Lui - nie Kiška, ale Kýška Chňapeš, čo tým myslím....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
Vytihol presne to, čo si iní myslia tiež...aj keď možno inými slovami.


3-prohrála naprosto zběsilá a ze řetězu utržená mediální mainstreamová fronta a politické nevládky,co si přivlastnily veřejný prostor.

Já být šéfreedaktorem nebo redakčním sloupem Deníku N, Sme, Markýzy a podobných, přemýšlel bych o sebevraždě! Nejméně profesní. Místo novinařiny bych si našel trafiku a tam ty noviny, psané někým se zdravým rozumem – prodával.

Mainstream nedohlédne za hranice Bratislavy všechno měří podle ní. Takže si ani neráčil všimnout, že PS -Spolu je vlastně jen bratislavská místní politická formace, nějaká taková obdoba bývalého regionálního hnutí Severočeši.cz, jenž kdysi vygenerovalo pár senátorů a pak zašlo na úbytě. Že zkrátka s výjimkou několika málo okresů v bezprostřední blízkosti slovenské metropole a v ní nikde nikoho nezajímá! To ale je kruté prozření v těch nejsprávnějších redakcích!

A ještě něco. Několikrát jsem na Svobodném vysielači podstoupil debatu, zda je dobré nechat volit i krajany žijící v zahraničí! Vždycky jsem byl zásadně proti. Kdo v zemi nežije a neplatí daně, neměl by mít právo rozhodovat o jejich užití a předepisovat domorodcům, kdo jim bude vládnout!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski...ja lubim make "i" riza,riba a ineale mozem ho aj keška
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Akúže on má kečku? Veď tam má mastnú prehadzovačku
A aj tak je to kýška https://slovnik.aktuality.sk/pravopi...%C3%BD%C5%A1ka s prehadzovačkou.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

BXLmiami
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
Tento chlapik diskutuje nazivo na tolko opluvanom Slobodnom vysielaci pod pseudonymom VLK, citovala som z jeho stranky.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
BXLmiami
Toto je čo za stránku.Neskutočne dobrý rozbor,pobavila som sa.Ale triafal do čierneho od vrchu až nadol.
Tento chlapik diskutuje nazivo na tolko opluvanom Slobodnom vysielaci pod pseudonymom VLK, citovala som z jeho stranky.
Tým chceš povedať čo ??? Že SV je vždy v pohode ?
Keby tam bol Hríb, Havran alebo Žitný....tak hodím ntb rovno do krbu...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Náckov odmietli? Veď tí sa stále držia rovnako okolo 200 000 voličov stabilne. Odmietli jedine PS/SPOLU, SaS, žaluďov, KDH, MOST, SNS. To len aby si pri tých svojich demagogických vyjadreniach na to nezabudol.
PS: Bjuty, nič v zlom, ale spadáš na úroveň PODLIAKA a Jar88.
Pýtam sa, dá sa s tebou normálne diskutovať, alebo máš úplne šatku na očiach?
2016 - ĽSNS 8,04% /209779 hlasov/, SaS 12,10% /315558 hlasov/
2020 - ĽSNS 7,97% /229660 hlasov/, SaS 6,22% /179246 hlasov/.
A ty si fakt dovolíš napísať takú hovadinu...
No, asi je fakt už čas na teba nereagovať.
proti tej úrovni nič nemám, tam rád spadnem
nerád by som bol medzi velikánmi tvojho typu )

skopíruješ sem výsledky sas a náckov a aj to si schopný celé popliesť...
a čo si ako dokázal ? že nevieš prepísať ani 2 riadky ??

ja snád niekde tvrdím, že sas bola pred lsns ?
ja som sa tu pred volbami búchal do prs, že sas vyhrá volby, alebo bude mať 2-ciferný výsledok ?
ja som tu odporúčal lexauríny, či čo to berieš, ak bude iba 9 % ?

ja hovorím, že pre sas to boli úspešné voby, prieskumy mala na hrane zvolenai a sulík vykopol najznámejšie tváre tesne pred volbami
ja hovorí,. že lsns sklamala, podla prieskumov mala mať min. 14 %,....

vybuchli neomarxisti , harabín, harakter bugár a kiska..

totálne vás zvalcoval matovič, veľmi spokojný je kollár a smer, ktorý - nepríjemne prekvapil a dostal viac, ako mali prieskumy

ty radšej veľmi opatrne o hovadinách...veľmi...
Naposledy upravil bjuty smis : 03.03.20 at 12:34
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Čo keby ste sa už na to VYSRALI! Je už predsa 3.3.2020!!!!! Je po voľbách! Už sa nič v tomto ohľade (asi) nezmení!
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Podľa mňa sa pani prezidentka ako reprezentant všetkých občanov Slovenska sa mala stretnúť pred zahájením kampane so všetkými predsedami vstupujúcimi do kampane a druhý deň po voľbách so všetkými do 3 % (však sme financovali kampaň z daní) a aj keď sme porazení sme občania tohoto štátu. Alebo aspoň minimálne s parlamentnými predsedami strán. Nie každý volil Oľano z presvedčenia ako dobrák a nie každý kto volil ĽSNS je fašista
Pali - prečítaj si niečo o financovaní politických strán zo štátneho ropočtu
http://www.cepsr.com/dwnld/belkocl205.pdf
a netrep niečo o 3%.
Ešte dlho nepochopíš čo som napísal ale nevadí pre teba ešte raz
ak strana získa viac ako 3 % má nárok na úhradu nákladov na volebnú kampaň do výšky stanovenej zákonom
Ak strana získa 5% tak má nárok na financovanie podľa zákona nebudem to tu rozberať nájdi si už to bolo vo všetkej periodickej tlači aj v jej internetových formátoch.
Najprv treba čítať s porozumením a potom sa hlúpo vyjadrovať k príspevku
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
On sa bojí a v strachu povie čokoľvek
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://www.noveaspi.sk/products/law...sich-predpisov
Kde tam vidíš 3%? Kde tam vidíš úhradu nákladov strán, ktoré nie sú v parlamente?
Treba čítať s porozumením a nie sem hodiť hausnumerá a percentá, pretože to JPP povedala.

(1) Politická strana a politické hnutie (ďalej len "politická strana") môže na svoju volebnú kampaň vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky a vo voľbách do Európskeho parlamentu vynaložiť najviac 3 000 000 eur vrátane dane z pridanej hodnoty. Do limitu nákladov politickej strany podľa prvej vety sa započítava aj rozdiel medzi cenou daru alebo iného bezodplatného plnenia uvedenou v zmluve a cenou obvyklou a náklady na propagáciu politickej strany, ktoré politická strana vynaložila v čase začínajúcom 180 dní predo dňom vyhlásenia volieb.
(2) Na úhradu nákladov na volebnú kampaň môže politická strana použiť len finančné prostriedky vedené na osobitnom platobnom účte (ďalej len "osobitný účet") vedenom v banke alebo pobočke zahraničnej banky (ďalej len "banka"). Na finančné prostriedky vedené na osobitnom účte sa vzťahujú ustanovenia osobitného predpisu.3)
(3) Osobitný účet musí politická strana zriadiť pre každú volebnú kampaň samostatne.
(4) Údaje na osobitnom účte podľa odseku 2 musia byť bezplatne, diaľkovo a nepretržite prístupné tretím osobám a musia zobrazovať prehľad platobných transakcií v rozsahu údajov o sume, dátume zaúčtovania, mene a priezvisku alebo názve platiteľa ako aj príjemcu, texte účtovného zápisu a variabilnom symbole (ďalej len "prehľad platobných transakcií"). Adresu webového sídla, na ktorom sú tieto údaje zobrazené, oznámi politická strana v listinnej podobe alebo elektronickej podobe bezodkladne po zriadení účtu Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky (ďalej len "ministerstvo vnútra"), ktoré ju zverejní na svojom webovom sídle.
(5) Na osobitný účet musia byť vložené finančné prostriedky výlučne prevodom z iného účtu. Na požiadanie ministerstva vnútra musí politická strana preukázať, kto je vlastníkom účtu, z ktorého boli finančné prostriedky prevedené.
(6) Výpisy z účtu podľa odseku 2 musí politická strana uchovávať päť rokov od ich vydania.
(7) O použití prostriedkov na volebnú kampaň politická strana vedie osobitnú evidenciu na účely volebnej kampane v členení
a) náklady na úhradu predvolebných prieskumov a volebných prieskumov verejnej mienky,
b) náklady na úhradu platenej inzercie alebo reklamy,
c) náklady na vysielanie politickej reklamy podľa osobitného predpisu,4)
d) náklady na úhradu volebných plagátov,
e) náklady obchodnej spoločnosti podľa osobitného predpisu,5)
f) cestovné výdavky členov politickej strany a prehľad cestovných náhrad zamestnancov politickej strany podľa osobitného predpisu,6)
g) prehľad nepeňažných darov a iných bezodplatných plnení, ktorých hodnota sa určuje podľa osobitného predpisu,7)
h) všetky ostatné náklady politickej strany na propagáciu jej činnosti, cieľov a programu.
(8) Na uchovávanie účtovných dokladov z evidencií podľa odsekov 6 a 7 sa vzťahuje osobitný predpis.8)
(9) Politická strana je povinná na požiadanie ministerstva vnútra doručiť doklady, podať informáciu, vysvetlenie alebo poskytnúť iný údaj týkajúci sa jej volebnej kampane do desiatich dní od doručenia žiadosti.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft

Čo keby ste sa už na to VYSRALI! Je už predsa 3.3.2020!!!!! Je po voľbách! Už sa nič v tomto ohľade (asi) nezmení!
nevadí, že sme na téme o politike ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať