Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked sa zabudne je to stale "on"...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
Luník.jpg  
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dabking
Nandrolon
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
rovnako volilo uplne cele Slovensko
To by mal 57 a nie 25. :-)
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

a ešte si spomeňme bájku o škorpiónovi a žabe od Baráneka ????????????????

„Poznáte tú bájku o škorpiónovi a žabe. Hovorí škorpión žabe, aby ho na chrbte previezla cez rieku na druhý breh. Žaba nechcela, lebo sa bála, že ju škorpión poštípe a zabije. Na to jej škorpión povedal, že to by musel byť úplný blázon, lebo potom by umrel aj on, lebo by sa utopil. Žabe to dávalo logiku. Zobrala škorpióna teda na chrbát a pláva s ním cez rieku. Keď sú asi v polovici, škorpión ju uštipne. „Ty si sa zbláznil?!“, hovorí mu žaba, „Veď teraz umrieme obidvaja! Prečo si to urobil?!“ „Vieš žaba, ja za to vlastne nemôžem. Ja som už raz taký!“ Odpovedal jej škorpión.


Komentátor Ján Baránek k tomu dodal, že pokiaľ má čitateľ aspoň trochu fantázie na základe uvedenej bájky „asi vie, čo bude po voľbách“.
https://www.youtube.com/post/UgzUEq2nk_G4wE7vjUl4AaABCQ
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

To, že sa Igor Matovič stane premiérom nemusí byť nič strašné - kľud, vy si myslíte, že by Igor vydržal 4 roky na lexauríne,či neurole, ktorý si dal ku koncu kampane aby sa ukľudnil ? ������������ zachvíľu sa znova utrhne z reťaze�������������� ���Spozornieť treba iba, keď ako premiér zorganizuje "náhodou" protivládnu demonštráciu....���������� �
https://www.youtube.com/post/UgzUEq2nk_G4wE7vjUl4AaABCQ
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
...
Traja prevracači kabátov...ale len tak neodídu...oni si dajú len chvíľu oddych. Mihál toto svoje rozhodnutie zverejnil na FB.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Pozerám, že Matoviča volili samí intelektuáli typu Bjuty Smis
A to sa aj trochu čudujem, pretože kde sa dvaja bijú, tretí sa zneužíva, asi ich obišli pri rozvážaní. Iba sa to nikde nespomína ako možnosť kupčenia s hlasmi.
Stačí si spomenúť na cirkus pri sčítaní obyvateľstva 2011, to si dovolili zástupcovia maďarskej menšiny na SK v STV v relácii Teríkétén (možno László Nagy, už si presne nespomínam plus dve ženy z ukf.sk), riešiť otvorene získavanie hlasov pre maďarskú menšinu z rómskej menšiny oplátkou za sľuby v oblasti zlepšenia ich vzdelávania a bývania. Po akcii skutek utek ako vždy za podobných okolností.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
K tým komentátorom potvrdilo sa nikdy nehovor nikdy (ak áno, tak len do záchodovej misy, tam je každý sám a nemá svedka)
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
Mínuska? Aký problém? Je to stiahnuté z https://dennikn.sk/minuta/1778712/, treba sa obrátiť s výhradami na Foto N – Tomáš Benedikovič.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zbytočne tu budeme mudrovať.
Dajme mu tých obligátnych 100 dní, nech ukáže, čo dokáže.
Veď i Hranatý mal svojich 100 dní a po 12-tich rokoch stihol dodrbať republiku. I Mastný vlas mal 100 dní a potom kydal na štát, ktorý zastupoval. Kapitáň tiež mal 100 dní a potom začal púšťať dobré, ale aj totálne debilné nápady do obehu.
Žiaľ - niektorí v tomto štáte (zadubenci, zakuklenci) začínajú pindať a to dvorný parlamentný šašo ani ešte NEBOL vymenovaný za premiéra.
Kde majú úsudok? Podľa mňa nie v hlave (lebo tam často nič nemajú), ale v riti.
Až ak po tých 100 dňoch Igorko začne robiť trapošiny - potom hurá do neho - a oprávnene.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.
Tak tomuto neverím.
Prečo?
Ako "podnikateľ" ak by uzatváral takéto zmluvy - stačila by jedna kontrola z ÚPSVaR alebo IP a hneď by sa na to prišlo. A bol by ťahaný za klik-klaky nielen po úradoch, ale i po súdoch - zamestnávanie na čierno, neodvádzanie poistného a podobne. A tiež by sa mu asi "poďakovali" i tí, ktorí by takto u neho pracovali - tiež by boli popoťahovaní a navyše by boli dlžníci v ZP aj SP.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Kapitáň tiež mal 100 dní a potom začal púšťať dobré, ale aj totálne debilné nápady do obehu.
Máš tam chybu.
Správne je..." potom začal púšťať dobre debilné nápady "...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
korela
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.
Tak tomuto neverím.
Prečo?
Ako "podnikateľ" ak by uzatváral takéto zmluvy - stačila by jedna kontrola z ÚPSVaR alebo IP a hneď by sa na to prišlo. A bol by ťahaný za klik-klaky nielen po úradoch, ale i po súdoch - zamestnávanie na čierno, neodvádzanie poistného a podobne. A tiež by sa mu asi "poďakovali" i tí, ktorí by takto u neho pracovali - tiež by boli popoťahovaní a navyše by boli dlžníci v ZP aj SP.
budem citovať klasika 1.bola doba kešu.
2. Povinné nahlasovanie pred nástupom na DOVP zaviedol myslím že Kaník (ASI realizoval vlastné skúsenosti zo zamestnávania)
3. V tej dobe sa dali zapísať odmeny brigádnikom spätne do 28. 02. za uplynulý rok (robím si účtovníctvo od roku 1994).
4. Kde nie je žalobca nie je ani sudca, tí brigádnici v dobe veľkej nezamestnanosti boli radi že niečo zarobia nie že by ešte išli prásknuť čiernu prácu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Mne už ukázal. Ja čakám, že sa spamätá cca dvadsať rokov a ozve sa a zaplatí čo má. Ale on uzatváral iba ústne pracovné zmluvy na rozdiel od iných zamestnávateľov. Ešte aj dnes by ma zaujímalo, či sme boli iba jediný prípad. Aj keď je to premlčané, nejaký charakter mu hádam ešte zostal.
LENON?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
pavol54
Vládou chce nahradiť parlament "Pozvem si raz za mesiac všetkých lídrov parlamentných strán na rokovanie" (Vláda je podriadená celému parlamentu) To ako keby si mňa majiteľa firmy pozvala vedúca výroby na kobereček.
Snad si nemyslis, ze poslanci hlasuju nezavisle. Dostanu to prikazom a cely klub hlasuje rovnako.
Skor ako sa o niecom hlasuje, stretne sa koalicna rada ("pozvem si lidrov") - sefovia stran sa dohodnu ako to v parlamente ma dopadnut.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Horsie je,ze x krat nemaju sajnu o com je rec-o co sa hlasuje.....ide sa podla polohy palca....
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
duves
Tolko smoly!!!
O 6 a po roka ma čaka dochodok. A pripravil som si šporkassu na tie 13-e dochodky a napokon to dovtedy zrušia. Tu už nikto nič negarantuje?
Ty si myslíš že Fico by ti sľúbil viac, ako ti dá Matovič?
Neblázni.
-------------------
Ja si myslím, že Čaputová im tie dôchodky vráti do parlamentu a nový Matovičov parlament to zmení tak aby doplatili najskôr tým najchudobnejším dôchodcom a až neskôr tým trošku bohatším. No a na teba dôjde až po voľbách v roku 2028 so sumou maximálne 2,35€ mesačne.
Ďakujem Jarko, to by si nebol ty, aby si si nerypkol.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať