Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Inak chapem volicov kotletu
Ked v diskusii na markize nevedel po anglicky povedat ani jednu jednoducbu vetu a nackovia mu museli cez tablet nasepkavat reakcie na kisku a matovica...

Je fo proste mozek...to hocijaky nácek nevymysli...
Nebude mat ani 9 %...rovnako ako spuchnuty fico...
Tiež som dávnejšie osobne počul jeden taký retardovaný názor, že syn s učňovkou, ktorý vie po anglicky sa sťažoval matke, že strojárska firma dá za manažéra radšej človeka s dennou strojárskou VŠ, aj keď nevie po anglicky, ako dotyčného vymletého syna. Dokonca mu rada pridelí aj tlmočníka.
Podľa jazyka by som sa vôbec neorientoval. Čo potom tí vaši idioti, ktorí nevedia správne ani svoj materinský slovenský jazyk? Tí by mali ísť rovno do kazajky.
Keď čítam tvojich 9 a 9, tak si radšej nachystaj na zajtra ráno 9 lexaurinov, budeš ich potrebovať.
:-))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...ty budes revat do vankusa s hakovym krizom

Nebolo by trapne, keby premier nevedel po anglicky ? Zrazu?

Ked ste z toho - a zdoraznujem krivo - obvinili prezidentku, tak ste tu stekali ako prasivi bundasi...

A to nasepkavanie z tabletu nekomentujes???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To, o čom píšeš, teda tá angličtina ani ten tablet som osobne nevidel. Jediné, čo som zaregistroval, keď odchádzal Kotleba z STV1, že rozdával tablety, ale nevedel som prečo...
Ďalšia vec je, že možno nevie po anglicky ako tvoj pumpár, ale nechce sa mi veriť že nevie. Lebo jednak je učiteľ a bez cudzieho jazyka by asi nemohol učiť ani prvouku na základke a nie na gymnáziu a po druhé učil informatiku, kde sa komunikuje s PC na programátorskej úrovni IBA V angličtine...
Ja budem okolo desiatej rozbitý z korčuľovania popíjať pivko Primátor Double 24, ktoré si plánujem kúpiť dnes v ČR, a predtým ešte hodím od smädu vychladený Pilsner.
A 9 vín, to je nejaký neobvyklý počet, takže ani moc neverím. V kartóne je 6 ks, takže si láskavo nevymýšľaj. Pochybujem, že by si kupoval 1 kartón a 3 kusovky. Buď by si kúpil 1 kartón, alebo 2 kartóny, keď už ideme do podrobností.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Tak aspon vies, aku hanbu si narobil na markize...
Tych 9 som povedal obrazne, reakcia na tvojich 9 lexacov
Mam ich viac...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Tak aspon vies, aku hanbu si narobil na markize...
Tych 9 som povedal obrazne, reakcia na tvojich 9 lexacov
Mam ich viac...
Väčšiu ako Matovič pri odhalení zneužitia svojej mamy pre daňové účely?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Samozrejme, pozri si to
Verejne sa tam zhovadil
To fasisticke hovado nie je schopne ani komunikovat, museli mu nackovia cez tablet nasepkavat )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
.................................
Ďalšia vec je, že možno nevie po anglicky ako tvoj pumpár, ale nechce sa mi veriť že nevie. Lebo jednak je učiteľ a bez cudzieho jazyka by asi nemohol učiť ani prvouku na základke a nie na gymnáziu a po druhé učil informatiku, kde sa komunikuje s PC na programátorskej úrovni IBA V angličtine.................
Nandy: Je rozdiel medzi komunikáciou v hovorovej angličtine a v IT angličtine - tam máš pár desiatok príkazov, ktoré sa naučíš, čo znamenajú a programuješ, mimochodom - tak komenty môžeš zadávať i v slovenčine (a EN hovoriaci ITčkár bude z toho jeleň ). Ale hovorová - to je iný level (po našom úroveň), tam záleží i na slovoslede, na intonácii... Takže ak má len základy (ala Jahnátek ) - tak s pánom Bohom, dear friends.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sovietski piloti v rámci výmeny pristávajú stíhačkami na letisku NATO pozemný navigátor hovorí budeme komunikovať po anglicky rozumiete? odp"YES" pristávajte na dráhu podľa pokynov "YES" lietadlá začnú jedno po druhom pristávať, navigátor hovorí nepristávajte čakajte na pokyn "YES" po pristátí bez navigácie vybehne za nimi a pýta sa prečo ste pristali bez povolenia odp."YES". Posledná otázka že vy neviete po anglicky odp"YES"
Naposledy upravil pavol54 : 29.02.20 at 13:03
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Ako ta podrazil?
Ja som si iba vsimol, ze ta zopar krat paradne zotrel argumentami...
Nebud taky osobny..
Ak hovoríš argumentácii to neustále hodnotenie príspevkov...tak potom súhlasím.
Ak hovoríš urážkam argumentácia...tak tiež súhlasím.
Inak na mňa nejak chlapec nevytiahol nič...teda okrem podjebávackých komentárov.
P.S.: ...nie je podjeb ako podjeb...v tom sa asi zhodneme. Ak to niekto nevie, nech to nerobí...a keď neznesie adekvátnu odpoveď formou irónie alebo žartu ? Tak čo s takým ?

Podľa mňa je argumentácia oponovanie inakším spôsobom...či ?
Zabehnem do histórie ? Aj ty si prekročil svojho času určité hranice...a preto som sa ku tebe správať adekvátne. Lenže sme si to vysvetlili po súkromnej línii a život ide ďalej...a ja len dúfam, že znova nesklzneš/m/me do starých koľají.
Ja kľudne vezmem aj tvrdšie slová, ale prirovnávanie ku určitým skupinám už veru nie.
...a keď mi niekto šáhne na rodinu (alebo podjebe ohľadom zdravia - viď hentí dvaja), tak smola...okamžite štartujem svoje horšie ja.

Chápeme sa ?
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
Podľa mňa je argumentácia oponovanie inakším spôsobom...či ?
Ty oponovanie neznesieš.
Každý, kto má iný názor, dostane od teba len spŕšku vulgarizmov.
Keď napíšem, že si vulgárny a vyjadruješ sa ako primitív, to nie je argument, to je konštatovanie.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
bjuty smis
Ako ta podrazil?
Ja som si iba vsimol, ze ta zopar krat paradne zotrel argumentami...
Nebud taky osobny..
Ak hovoríš argumentácii to neustále hodnotenie príspevkov...tak potom súhlasím.
Ak hovoríš urážkam argumentácia...tak tiež súhlasím.
Inak na mňa nejak chlapec nevytiahol nič...teda okrem podjebávackých komentárov.
P.S.: ...nie je podjeb ako podjeb...v tom sa asi zhodneme. Ak to niekto nevie, nech to nerobí...a keď neznesie adekvátnu odpoveď formou irónie alebo žartu ? Tak čo s takým ?

Podľa mňa je argumentácia oponovanie inakším spôsobom...či ?
Zabehnem do histórie ? Aj ty si prekročil svojho času určité hranice...a preto som sa ku tebe správať adekvátne. Lenže sme si to vysvetlili po súkromnej línii a život ide ďalej...a ja len dúfam, že znova nesklzneš/m/me do starých koľají.
Ja kľudne vezmem aj tvrdšie slová, ale prirovnávanie ku určitým skupinám už veru nie.
...a keď mi niekto šáhne na rodinu (alebo podjebe ohľadom zdravia - viď hentí dvaja), tak smola...okamžite štartujem svoje horšie ja.

Chápeme sa ?
A keď ty kydaš na iného a jeho rodinu , to je v pohode? No nie je ale to by chcelo aj nejakú sebareflexiu, pokoru atď.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
buchač
P.S.: ...nie je podjeb ako podjeb...v tom sa asi zhodneme. Ak to niekto nevie, nech to nerobí...a keď neznesie adekvátnu odpoveď formou irónie alebo žartu ? Tak čo s takým ?
A keď ty kydaš na iného a jeho rodinu , to je v pohode? No nie je ale to by chcelo aj nejakú sebareflexiu, pokoru atď.
Síce som nechcel menovať....ale keď si sa už ozvala ?
To PS bolo myslené aj na teba.
Začneš niečo, nie si pripravená na odpoveď...na ironickú odpoveď.
Potom sa len ofučíš jak nevesta pred vydajom a začneš mudrovať, urážať sa...
Ďalej nepokračujem, to nemá význam...

Ale šak sa spojte dohromady viacerí a založte ďalšiu tému...môžete tam prispievať/citovať alebo dávať screeny, že kde som koho a kedy načal.
Akurát by bolo vhodné dávať všetky súvislosti....nie iba výňatky, čo sa komu hodí.

Taký markantný príklad je od nemenovanej (avalik)...nezniesla vyslovene slušnú oponentúru v oblasti diabetesu (ja si zdravie vážim a do druhých sa v tomto ohľade nenavážam), kde som jej argumentoval.
Riešenie bolo založenie témy, kde si asi potrebovala odfuknúť ventil...no fakt "dobré riešenie".
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Naposledy upravil bjuty smis : 01.03.20 at 03:29
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 01.03.20 at 05:45
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Update:
Okres KNM /Trubanove rodisko/ - PS/SPOLU 5,70%, ĽSNS v Trubanovom okrese /kde mali Trubanovci "antimíting"/ 12,92%.
Potom hodím aj samotný Kysucký Lieskovec, keď budú ofiko zápisnice, nech sa nasmejeme.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
Kedysi som pozeral dvoje správy, dnes už nič iné ako STV1 nepozerám. Z môjho pohľadu sú z tých "troch" najobjektívnejší a bez "omáčiek".
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Naposledy upravil misoft : 01.03.20 at 08:47
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Presne tak, 100 dní pokoja.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať