Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
Ajaj... R.F - birmovaný komunista a pokrstený zväzák - v 30-tke v parlamente a potom šplhal a šplhal. Prišiel do parlamentu so skoro holou riťou a na "konci" kariéry si mohol dovoliť platiť "nájomné" cez 2500€, nosiť hodinky za 60000€... a to ešte jeho pozemky - údajne "zdedené" - TRT makový - 50% tých pozemkov si kúpil - a za čo? A keď sa dostal ku korytu - kohože si to k sebe pozval? Seberovných "spolužiakov", kamarátov (napr. Kali paša).
H0vn0 je on sociálny - zarytý komunista - a to z neho nezmizlo doteraz.
Citácia z Wiki
Podľa slov jeho spolužiakov patril k obdivovateľom filozofie marxizmu-leninizmu a Sovietskeho zväzu,...... Na každom predmete sa prvý hlásil, pričom mal vždy poruke príklad, čo všetko bolo vyrobené v Sovietskom zväze. Hovoril, že všetko na svete vyskúmali sovietski vedci. Bolo nám to smiešne, v 80. rokoch už nebol režim taký tvrdý, objavovali sa aj opačné názory. [...] Pre Roberta však bola radosť, keď mohol ísť [na oslavy 1. mája] v kravate a košeli.
Taký bol, taký je a taký BUDE.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
bjuty smis

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
Ajaj... R.F - birmovaný komunista a pokrstený zväzák - v 30-tke v parlamente a potom šplhal a šplhal. Prišiel do parlamentu so skoro holou riťou a na "konci" kariéry si mohol dovoliť platiť "nájomné" cez 2500€, nosiť hodinky za 60000€... a to ešte jeho pozemky - údajne "zdedené" - TRT makový - 50% tých pozemkov si kúpil - a za čo? A keď sa dostal ku korytu - kohože si to k sebe pozval? Seberovných "spolužiakov", kamarátov (napr. Kali paša).
H0vn0 je on sociálny - zarytý komunista - a to z neho nezmizlo doteraz.
Citácia z Wiki
Podľa slov jeho spolužiakov patril k obdivovateľom filozofie marxizmu-leninizmu a Sovietskeho zväzu,...... Na každom predmete sa prvý hlásil, pričom mal vždy poruke príklad, čo všetko bolo vyrobené v Sovietskom zväze. Hovoril, že všetko na svete vyskúmali sovietski vedci. Bolo nám to smiešne, v 80. rokoch už nebol režim taký tvrdý, objavovali sa aj opačné názory. [...] Pre Roberta však bola radosť, keď mohol ísť [na oslavy 1. mája] v kravate a košeli.
Taký bol, taký je a taký BUDE.
A práve preto si ho vždy volil.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
A vieš, že aj ja budem mať vyšší dôchodok.
A pritom ho vôbec nepotrebujem.
----------------------------
Prihlásil som sa oň, asi jeden a pol roka po vzniku môjho nároku na dôchodok.
Asi po dvoch mesiacoch prišiel akýsi dočasný, či predbežný cca 270€ a po pár mesiacoch riadny starobný plus doplatok cca 21000€.
Ak by som sa prihlásil o pár mesiacov neskôr, dostal by som veľkú nulu.
----------------------------
A práve preto budem ďalej dávať svoj hlas tomu nášmu.
Verím že sa z neho stane Krylov KLAUN.
koľko si si prispieval toľko dostávaš,
Zjavne si nepochopil pointu.
Dostávam naozaj dosť, nesťažujem sa.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

nemal som toho Ďuricu študovať a prehrávať si jeho umenie.
Teraz na mňa všade vyskakujú nacisti a fašisti.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
pavol54
bettylou
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
kto bol proti stropu? fico? zákon z roku 2003 prijal fico?
Hlboka nevedomost, alebo klames ?
Aky r. 2003 ??
Naposledy upravil bjuty smis : 26.02.20 at 10:44
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="korela"]
bjuty smis
pavol54
pavol54
"bettylou
Len tak nnevyvezú sa sa do daňových r Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon[/QUOTE
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
Na takýchto príspevkoch mi najviac prekáža, že sa ide iba po Fica. Hrubá čiara za predchádzajúcou minulosťou. Zámerná strata pamäte či čo?
Akú váhu má potom takáto argumentácia?
O com teraz tocis? Kto spravil hrubu ciaru pofica?
Fico s kocnerom 12 tokov zneuzival policiu, naka, prokuraturu , sudy.
Co ste vysetrili?
Kto spravil tu tvoju ciaru, ked mate 12 r. vsetky moznosti??
že sa ešte neobjavila komunikácia cez trema kočner - fico?
Ty zi nepamatas, ako fico sibrinkoval matovicovym danovym priznanim ? Info o o jeho ucte ?
Krive obvinenie naka ? Co viac potrebujes....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
pavol54
bettylou
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
kto bol proti stropu? fico? zákon z roku 2003 prijal fico?
Hlboka nevedomost, alebo klames ?
Aky r. 2003 ??
zákon o sociálnom poistení
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Kto a kedy nastavil automaticke predlzovanie dochodkoveho veku...to si dostuduj
Nasepkam ti..nebola to radicova, ani dzurinda
A nebolo to v 2003
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
pavol54
bettylou
Idem zistiť jaku funciu ma toten naš parlament a či ju plni a potom sa rozhodnem, či take daco budem podporovať. Možno pôjdem voliť až keď tam budú ľudia ktorí vedia rozprávať k veci a nebude panika z toho, že či vyhrá ten abo ten. A keď vyhrajú tak tam budú robiť svoju robotu poriadne, lebo títo smetiari len kydajú a kydajú, tak neviem nebude ten parlament vyzerať lepšie prázdny? Taku vladu či mám, či nie. Veľmi by nám chýbali? apropo e s t to zase dojeb, a povie, že to nepravda
Zapamätaj si najväčší zlodeji najhlasnejšie kričia že všetci kradnú, a najviac ukazujú na tých na ktorých nič nemajú a len makajú aj s chybami.
Len tak na okraj my dôchodcovia pripravíme tento štát a ťažké milióny ale takmer všetci ich minieme na Slovensku takže cez dph sa vrátia, a nevyvezú sa sa do daňových rajov. Je to pravda alebo nie že budúci nový premier má 60 melónov investované v Ja a Ty na Cypre? Tie určite minie na slovenské výrobky asi na Lemikon
keď má fico 600 v karibiku....

ako môžeš takto trepať ?

on si ešte zo štátneho nemohol ukradnúť a za kolko predal fy si lahko môže vygooliť
a zapamätaj si konečne jedno...dôležité je, či vie svoj majetok vydokladovať...či dlhé roky podnikal, alebo došiel do parlamentu na starej škodovke a po 8 rokoch je multimilionar...

ako tí tvojí červení súdruhovia najsociálnejší
ale mám vyšší dôchodok,
Praveze nemas...po 12 r. slubov ti dalu 13. dochodok teraz...ked ty mas, tal di chodnieco kupit...
Ale nieco nam fico naozaj zvysil....dochodkovi vek..
Nechce sa mi hľadať celú Európu, myslím si, že má Slovensko ešte rezervu proti ostatným štátom. Naše matky majú luxus oproti Západu, ktovie, či si to uvedomujú.
https://www.donnesulweb.it/lavoro-e-...onne-pensione/ FR muži v 70-ke, približne rovnako Taliani - brožúra Min. socprc. 2001.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Socialny netvor!!!

Urcite ani romskym detickam nedoprajes...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Provokujúce fokusako sa nejako odmlčalo.
Nie nejako...ale "Akodostaloban"...niekto chcel ovplyvňovať ostatných.
Len si nejak pomýlil fórum..."Modrý koník" je niekde inde...tam sa mohol ísť hojdať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Socialny netvor!!!

Urcite ani romskym detickam nedoprajes...
...a ty snáď áno ?

Ja by som bol v tejto problematike za názor, ktorý dal už nie jeden politik a nie jeden diskutujúci pri rôznych článkoch.
Urobiť to formou daňových odpisov.
Kto maká, ten by dostal...aj tí cigáni, ktorí makajú na VPP. Lenže koľko je ich takých, čo sedia doma a nemajú vonkoncom ani len snahu ísť odrobiť pár hodín pre obec.
...a rodinné prídavky by v takomto len prilepšenie...na cigy a na čučo.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dám len dnešní čísla Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Kto a kedy nastavil automaticke predlzovanie dochodkoveho veku...to si dostuduj
Nasepkam ti..nebola to radicova, ani dzurinda
A nebolo to v 2003
Aj keď som na strane pravice, myslím že nemáš pravdu.
Bolo to v roku 2004 a vtedy tu bola Dzurindova vláda.
Zavedeniu pilierov predchádzala zmena odchodu do dôchodku.
Od roku 1945 alebo 1948 bol odchod do dôchodku 60 rokov.
Neskôr sa to zmenilo (cca 1950 až 1960) na 62 rokov s tým, že sa ženám počítal počet detí. Tým pádom mali nárok na dôchodok už v 53 až 57 rokoch veku.
-------------------------------
Durindove reformy počítali s iným poistným systémom, ale ten im po roku 2006 zrušil sociálny odlud FICO.
-------------------------------
Práve Fico tu založil tento marazmus. A bolo to jasné už od začiatku. Inak to ani dopadnúť nemohlo. Nemalo ako.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Dáša_
Dám len dnešní čísla Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
19,1 má šašo?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mila123
Dáša_
Dám len dnešní čísla Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
19,1 má šašo?
ano, na rovnakom mieste iba 3. a 4. poradie
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Napriek tomu, že som naozaj pravicovo založený, som za sociálny štát, ale naozaj sociálny štát. Podstatné je aby platilo právo a sloboda.
Myslím, že štát má naozaj legálne právo určovať a vyberať akúkoľvek vyskokú daň. Mala by však byť primeraná jeho potrebám a zámerom a zároveň aj možnostiam plátcov dane.
-----------------------------
No a následne, ak sa sociálny štát zaviaže svojim občanom platiť penzie, sociálne dávky a podobne, je to na ňom. Alebo malo by to byť na ňom, ako sa o tom (demokraticky) rozhodne.
V tomto prípade nakladá so svojimi peniazmi, nie s mojimi ako je to teraz.
------------------------------
Neviem či vnímate ten rozdiel, ale ja ho cítim ako neskutočnú nespravodlivosť až hlúposť.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Mila123
Dáša_
Dám len dnešní čísla Pre tých, čo nevedia tak rýchlo hľadať

19.1, 15.6, 9.8, 9.4, 7.2, 7.0, 6.6, 4.8, 4.1, 3.9, 3.6, 3.5, 3.4
19,1 má šašo?
Myslím, že už teraz ho môžeme nazvať klaunom.
Jasné že aj král už končí, a je prekvapený, čo dokázal klaun (neskutočný blázon).
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
bjuty smis
Kto a kedy nastavil automaticke predlzovanie dochodkoveho veku...to si dostuduj
Nasepkam ti..nebola to radicova, ani dzurinda
A nebolo to v 2003
Aj keď som na strane pravice, myslím že nemáš pravdu.
Bolo to v roku 2004 a vtedy tu bola Dzurindova vláda.
Zavedeniu pilierov predchádzala zmena odchodu do dôchodku.
Od roku 1945 alebo 1948 bol odchod do dôchodku 60 rokov.
Neskôr sa to zmenilo (cca 1950 až 1960) na 62 rokov s tým, že sa ženám počítal počet detí. Tým pádom mali nárok na dôchodok už v 53 až 57 rokoch veku.
-------------------------------
Durindove reformy počítali s iným poistným systémom, ale ten im po roku 2006 zrušil sociálny odlud FICO.
-------------------------------
Práve Fico tu založil tento marazmus. A bolo to jasné už od začiatku. Inak to ani dopadnúť nemohlo. Nemalo ako.
nevadí, každý sa môže pomýliť...stačí, ked slušne komunikujeme bez urážok a osobných útokov, ako voliči zlepenca, ked zistia, že zase trepali )

V 2004 sociálny netvor kaník robil dôchodkovú reformu a zvýšil -zjednotil dôchodkový vek na 62 rokov

Lenže v 2012 naša najsociálnejšia prodôchodcovská vláda na čele s ficom zaviedla automatické zvyšovanie dôchodkového veku podla priemernej dlžky dožitia.-
Preto je dnes dôchodok vo veku 62 a 3/4 roka.....
a potom zaviedli dôchodcovský strop na 64 r.

Takže takto....
ale oblbnúť svojích voličov vie poriadne..

a palinko ako....vnúčatam po 12 rokoch vlády stále pridal 2,41 ???
Naposledy upravil bjuty smis : 26.02.20 at 15:55
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už aby doznela tohtoročná volebná mantra o potrebe zmeny. Ak je niečo dobré a obyvateľstvu to vyhovuje, niet sa nad čím pozastavovať a presadzovať nové experimenty.

"Strana získala nejvíce hlasů ve všech volbách od roku 1917. S výjimkou krátkého období byli sociální demokraté nepřetržitě ve vládě po dobu 44 let (1932-1976). Další vládní zkušenosti měli možnost získat v letech 1982-1991, 1994-2006 a dále pak od roku 2014."

Švédsko bolo dlho vzorom úspešnej krajiny a výkvetom Európy.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Soci%C...A0v%C3%A9dsko)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať