Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Je na svete niečo, čo ste ešte neopluli?
Ak áno, dajte vedieť čo.
Keď ťa tak jeden číta ?
Nuž pýtam sa...čo si ty ešte neopľul ?

Lebo pľuješ oheň a síru navôkol...pľuješ na štát, pľuješ na všetky politické strany...a v neposlednom rade pľuješ aj na diskutujúcich - pľuješ na ich rodiny, na ich rodičov, ba neštítiš sa pľuť aj na ich deti !!!

Rád by som vedieť, že prečo je tomu tak...nože daj vedieť.
0 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak dobre,ľutujeme sa navzájom a vlastne nemáme prečo :-))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Reakcia Andreja Kisku na toto video: "Je mi veľmi ľúto, že ešte aj deň pre moratóriom sa predseda vlády pokúša podsúvať verejnosti nepravdivé informácie o mojej osobe. A to videom, ktoré umiestnil priamo na svoju stránku. Spoločnosť, v ktorej som bol spoluvlastníkom, kúpila v roku 1996 nehnuteľnosti podniku ZVL v konkurze, ktoré predtým slúžili ako podniková ubytovňa pre zamestnancov. Boli kúpené bez vecného bremena a ľudia, ktorí v nej bývali, už neboli zamestnancami, bývali v nich na čierno. Ľuďom, ktorí ubytovňu obývali, spoločnosť ponúkla odkúpenie ubytovacích jednotiek do osobného vlastníctva za sumu dnešných 3 300 EUR. V iných prípadoch sme napríklad v súčinnosti s mestským úradom ponúkli možnosť náhradného ubytovania. V žiadnom prípade nedošlo k vysťahovaniu zo dňa na deň, naopak bol to proces, v ktorom sa nám podarilo viacerým nájsť náhradné ubytovanie."
https://www.youtube.com/watch?fbclid...Rc&app=desktop
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kecy, kecy, kecy. Tí ľudia reálne žijú, existujú, osobne to zažili nemajú dôvod si vymýšľať. Protiváhou ich slov je jeden podvodnícky mastný vlas.
Ďalšia vec je, že to kúpil dokopy za 2,2 mil. Sk a ponúkol to rodinám na rozparcelovanie" 48 x 100 000,- , takže za 2,18 násobok? To je už aký dobrý kšeft dobrého anjela?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Nandrolon
Jar88; taká spodina ako si ty, by nebola schopná s takto inteligentnou osobou prehodiť čo len 1 vetu.
Edit: toto sú u mňa ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt a úctu. Ty si iba malý červ, ktorého treba zašliapnúť. Si slabý agitátor a provokatér.
Vykašli sa na neho, to ho živí
Zjavne vám nieje dané ani len vnímať, čo je základ morálky
a nie tak ešte to aj pochopiť.
Ak už nechápete ani text na Krylovej úrovni, jednoducho vám to nieje dané,
tak vám zostáva už len to, čo vám ponúka Kotleba a podobní.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prepáč,ja stále netuším z čoho nás obvinuješ-alebo koho vlastne?Ak je teda vzor morálky Kiska,tak to ale fakt nechápem.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
Prepáč,ja stále netuším z čoho nás obvinuješ-alebo koho vlastne?Ak je teda vzor morálky Kiska,tak to ale fakt nechápem.
napríklad:
Ačkoli dozvonilo poslední zvonění,
přec v duši temno zbylo a v srdci vězení,
[: po vinných ani slechu, a jiným ku prospěchu
jsou naši ranění, jsou naši ranění. :]Je jaro, ledy plovou s narkózou do žíly
a s maskou sametovou jde ústup zdvořilý
[: a na mohyle něhy mráz uhrabává sněhy,
jež zimu přežily, jež zimu přežily. :]
Vieš si domyslieť o akom zvonení je reč?
Alebo či si tým "vinným", alebo tým "raneným"?

Aj Nandrolon vie, povedať, že to "Havloidi" sa skrývajú za masku nehy. Ale v inom kontexte. Inak sú to hlúpe keci.
Naposledy upravil jar88 : 25.02.20 at 11:49
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Patrilo to Nandrolonovi.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
100 ľudí 100 chutí. To len Jar88 by nám diktoval čo máme robiť, koho máme voliť a kedy máme s*ať.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Vypočuj si skladbu Kyselý sníh.
V nej vyjadril svoj názor na celú dobu pred a po nežnej.
Stale to platí, vrátane dnešnej doby. Doslova nič sa nezmenilo.

Čas hrůz, blábolu snobů,
znectěných hrobů, znectěných vět,
čas hrůz, bezlesých svahů,
najatých vrahů, popravčích čet,
čas hrůz, špíny a vředů,
omamných jedů, otrockých mas,
čas hrůz, vězničních dvorů,
znamení moru na dlouhý čas, na dlouhý čas.
Naposledy upravil jar88 : 25.02.20 at 12:37
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Postovať tu videá Kryla, ešte by som bral, ale texty jeho piesní? Ty si musel zase zabudnúť ráno na tabletky na hlavu.
Asi tu postnem telefónny zoznam, nech je sranda.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Tu nejde o toho Kryla samotného...tie texty mohol napísať/spievať kľudne aj niekto iní.
Tu ide ale o to, že proste a jednoducho nechápeme texty... ...teda, samozrejme okrem jarouška a bodliaka.

Keď som už pri tých skladbách, nezaškodí sa započúvať do aktuálnych textov.
https://www.youtube.com/results?sear...8Furica+ondrej

P.S.:
Zaujímavé je, že nejak nechal bez odpovede moju otázku ohľadom pľuvania...teda ak nerátam hodnotenie od dvoch vyššie menovaných.
...a neodpustím si...bodliak je fakt podliak...hodnotí, no nejak sa diskusie nezúčastňuje.
Ale čo čakať od kolegu managera Galka...jeden väčší hajzel ako druhý.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Nebol to síce môj štýl, ale texty - tie mal dobré!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
BXLmiami
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Tu nejde o toho Kryla samotného...tie texty mohol napísať/spievať kľudne aj niekto iní.
Tu ide ale o to, že proste a jednoducho nechápeme texty... ...teda, samozrejme okrem jarouška a bodliaka.

Keď som už pri tých skladbách, nezaškodí sa započúvať do aktuálnych textov.
https://www.youtube.com/results?sear...8Furica+ondrej

P.S.:
Zaujímavé je, že nejak nechal bez odpovede moju otázku ohľadom pľuvania...teda ak nerátam hodnotenie od dvoch vyššie menovaných.
...a neodpustím si...bodliak je fakt podliak...hodnotí, no nejak sa diskusie nezúčastňuje.
Ale čo čakať od kolegu managera Galka...jeden väčší hajzel ako druhý.

Asi niečo takéto?

No a po tomto už tomu rozumiem.
Naposledy upravil jar88 : 25.02.20 at 17:40
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
BXLmiami
Alebo ako ja.Kryl je môj obľubený spevák.Skoda že zomrel tak mladý,celkom rada by som počúvala jeho názor na súčasnú dobu.
Nebol to síce môj štýl, ale texty - tie mal dobré!
A hlavne, že im rozumieš.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Asi niečo takéto?

No a po tomto už tomu rozumiem.
Trt rozumieš...a niečo takéto a nie to, čo sa hodí tebe do karát.
Kryla - emigranta ospevuješ a druhého interpréta znevažuješ (myslím tým tvorbu - texty) ?
To je také demokratické...teda podľa teba...

Lenže aby si bol v obraze...tak Ďurica je považovaný za slovenského Kryla....a na rozdiel od utečenca sedí doma a nezdrhol za kopečky...a niečo robí aj pre Slovensko.
Mám ti dať aj texty alebo budeš stíhať pochopiť význam ?



0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="buchač"]
jar88
Asi niečo takéto?
.......................

Lenže aby si bol v obraze...tak Ďurica je považovaný za slovenského Kryla..

........................................

a to na ktorom mítingu kotleta vyhlásil ??
alebo za koho teraz hovoríš ??
toto ťa očarilo ? :
„Tí, čo utekajú pred vojnou, znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou,“ spieva Ďurica v piesni s názvom Invázia.

„Vyhlásme im neúprosný boj, každým nádychom musia trpieť. Hriech proti krvi a rase si zaslúži ten najukrutnejší trest,“

Kontroverzný spevák a kotlebovec sa obrátil aj na súd, no ten prišiel v roku 2018 s jasným verdiktom. Novinári môžu vzhľadom na slobodu slova nazývať Ďuricu neonacistom. Súd upozornil, že si za to môže aj Ďurica sám, a to textami, ktoré spieva.



navrhni ho na nobelovu cenu mieru....alebo literatúry..
Naposledy upravil bjuty smis : 25.02.20 at 19:27
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="bjuty smis"]
buchač
jar88
Asi niečo takéto?
.......................

Lenže aby si bol v obraze...tak Ďurica je považovaný za slovenského Kryla..
........................................

a to na ktorom mítingu kotleta vyhlásil ??
alebo za koho teraz hovoríš ??

toto ťa očarilo ? :

„Tí, čo utekajú pred vojnou, znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou,“ spieva Ďurica v piesni s názvom Invázia.


„Vyhlásme im neúprosný boj, každým nádychom musia trpieť. Hriech proti krvi a rase si zaslúži ten najukrutnejší trest,“

navrhni ho na nobelovu cenu mieru....alebo literatúry..
Keď dávaš niečo, tak nevtrhávaj z kontextu

Pieseň Invázia
Potvrdil aj strýko z Milána,
že tam vyvádzali do rána
tí, čo utekajú pred vojnou,
znásilňujú naše ženy s tvárou pokojnou.
https://www.karaoketexty.cz/texty-pi...invazia-792801
...a čítaj aj ďalej...text je predsa o imigrantoch, ktorí (čo je dokázané) znásilňujú a inak terorizujú obyvateľstvo. Alebo mi snáď chceš tvrdiť opak ???
----------------------------
Kotleba je momentálne vedľajší...ja vravím len to, čo sa jeden môže dočítať.
https://www.google.com/search?client...nsk%C3%BD+kryl
Nepovedal so a ani nevravím, že Ďurica je svetec...pre mňa je momentálne iba spevák (rovnako ako Kryl), s ktorým v jeho textoch proste súhlasím....a vždy je Ondrej lepší ako Adam Ďurica - vraj Superstar....kuwa, nebe a dudy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať