Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tiež okrádate štát spolu, to mi je jasné.
Všetko, čo si tu písal si pamätám, smola pre teba.
Edit: takých, čo sa tvária že majú "dosť" a "nepotrebujú" sú "plné" mestá. A pritom by si vlastné koleno dali aj pre 1 euro prevŕtať. Len sa smejem, nezávidím máme svoje, ale nie som taký roztrasený za peniazmi ako ty a podobní hajzlíci.
Práve zajtra vyjadrím na vás svoj volebný názor. Uvidíme na tvoje fekálne múdrosti v nedeľu 1.3.2020.
Všetky deti v prdeli - čo, domov dôchodcov už máš na starobu zajednaný?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Nandrolon
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
On si to na rozdiel od teba môže dovoliť.
Rovnako ako ja. Tiež má slušnú ženu na ktorú sa dá 100% spoľahnúť.
To si ty nemôžeš ani len povedať.
...a sme doma.
Ako som včera (predvčerom) spomenul.

"...pľuješ oheň a síru navôkol...pľuješ na štát, pľuješ na všetky politické strany...a v neposlednom rade pľuješ aj na diskutujúcich - pľuješ na ich rodiny, na ich rodičov, ba neštítiš sa pľuť aj na ich deti !!! "

" My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik. "

Ani nespomínam, že si bol schopný popriať aj to zdravíčko (presnejšie mne)...a potom sa všetci čudovali, že si dostal adekvátnu odpoveď....(screeny mám stále k dipozícii, nie je problém ich doložiť).
Už dávno, pradávno si mal dostať ban...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.
0 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
jar88
Nandrolon
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
On si to na rozdiel od teba môže dovoliť.
Rovnako ako ja. Tiež má slušnú ženu na ktorú sa dá 100% spoľahnúť.
To si ty nemôžeš ani len povedať.
...a sme doma.
Ako som včera (predvčerom) spomenul.

"...pľuješ oheň a síru navôkol...pľuješ na štát, pľuješ na všetky politické strany...a v neposlednom rade pľuješ aj na diskutujúcich - pľuješ na ich rodiny, na ich rodičov, ba neštítiš sa pľuť aj na ich deti !!! "

" My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik. "

Ani nespomínam, že si bol schopný popriať aj to zdravíčko (presnejšie mne)...a potom sa všetci čudovali, že si dostal adekvátnu odpoveď....(screeny mám stále k dipozícii, nie je problém ich doložiť).
Už dávno, pradávno si mal dostať ban...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.
Tá charakteristika ani nemusí byť pravdivá. Skôr by som povedal že fantázia pracuje a čo sa momentálne vytvorí v hlavičke to na klávesách. Nevypadol zo súťaže Ako povedal jeden politik budú si merať kto ho má väčší
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Checha
Ze toto dokaze napisat najvacsie vulgarne hovado na svete
Ja som nikdy netvrdil a ani netvrdím, že som nejak obzvlášť slušný.
Akurát sa bavím s každým tak, ako si proste zaslúži...a vtedy nejak nerozlišujem muža od ženy....šak máme emancipáciu, tak jaké pak sraní.

Ty si ešte urob zopár nickov na spôsob Chacha, Chach, ....a trebárs aj Chuj, ktoré ťa bude jednoznačne najlepšie vystihovať.

Zvyšok neriešim...aj tak dostaneš čochvíľa vyhadzov.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
[...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.
To napísal ten pravý...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bodliak
buchač
[...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.
To napísal ten pravý...
No vitaj...záškodník.

Nemudruj, nerieš...nemáš čo na prácu ? Tak menegerchuj, staraj sa :
- hajde založiť novú tému o mne
- dávať negatívne hodnotenia...máš čo robiť, príspevkov mám dosť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
si sa teda nasmial....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
Sranda hore, sranda dole...
Okrádal Smer ? Nuž okrádal...sú na to indície. Holt, len nejak dôkazy chýbajú...respektíve vôľa na vyšetrovanie a aj postavenie pred súd.

Povedzme, že fiktívna otázka.
Je kóšer to jednanie, čo Matovič urobil ? Blahu nechám bokom, ale keby to video natočil niekto iný, trebárs Kovačičová...? To by bolo v poriadku ?

Fikcia druhá.
Si myslíš, že nová vládnuca garnitúra si nepríde na svoje ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

baštrnák neoprávnené čerpal vratky dph a mal spoločné fy s kaliňákom a počiatkom, postavil byt glváčovi, 10 rokov prenajímal za zlomok ceny ficovi
a ty sa toto opýtaš ?

neviem čo myslíš, blahu nesledujem...

som si istý, že nová vládnucá garnitúra nie je organizovaná zuločinecká skupina, založená na cicanie rozpočtu ako smer...
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Tiež okrádate štát spolu, to mi je jasné.
Všetko, čo si tu písal si pamätám, smola pre teba.
Edit: takých, čo sa tvária že majú "dosť" a "nepotrebujú" sú "plné" mestá. A pritom by si vlastné koleno dali aj pre 1 euro prevŕtať. Len sa smejem, nezávidím máme svoje, ale nie som taký roztrasený za peniazmi ako ty a podobní hajzlíci.
Práve zajtra vyjadrím na vás svoj volebný názor. Uvidíme na tvoje fekálne múdrosti v nedeľu 1.3.2020.
Všetky deti v prdeli - čo, domov dôchodcov už máš na starobu zajednaný?
No jasné ty všetko vieš.
Ty to máš rovno z vlastnej hlavy. (čo sa babe prisnilo)
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bodliak
buchač
[...na iných fórach by sa s tebou nesrali, vykopli jedna radosť.
To napísal ten pravý...
No vitaj...záškodník.

Nemudruj, nerieš...nemáš čo na prácu ? Tak menegerchuj, staraj sa :
- hajde založiť novú tému o mne
- dávať negatívne hodnotenia...máš čo robiť, príspevkov mám dosť.
Ty si ozaj nevidíš do popule.
A ak chceš môžeš ma nechať aj vyhodiť.
Kto že tu stojí o tvoju spoločnosť.?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
Sranda hore, sranda dole...
Okrádal Smer ? Nuž okrádal...sú na to indície. Holt, len nejak dôkazy chýbajú...respektíve vôľa na vyšetrovanie a aj postavenie pred súd.

Povedzme, že fiktívna otázka.
Je kóšer to jednanie, čo Matovič urobil ? Blahu nechám bokom, ale keby to video natočil niekto iný, trebárs Kovačičová...? To by bolo v poriadku ?

Fikcia druhá.
Si myslíš, že nová vládnuca garnitúra si nepríde na svoje ?
ONI sú filantropi a volebná kampaň je ako hra kam dať prachy ktorých majú prebytok
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Nandrolon
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
si sa teda nasmial....
jano ukradol toľko a toľko,
mišo...
fero...zase toľko
červená čiapočka zožrala vlka preto má veľké oči...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
Sranda hore, sranda dole...
Okrádal Smer ? Nuž okrádal...sú na to indície. Holt, len nejak dôkazy chýbajú...respektíve vôľa na vyšetrovanie a aj postavenie pred súd.

Povedzme, že fiktívna otázka.
Je kóšer to jednanie, čo Matovič urobil ? Blahu nechám bokom, ale keby to video natočil niekto iný, trebárs Kovačičová...? To by bolo v poriadku ?

Fikcia druhá.
Si myslíš, že nová vládnuca garnitúra si nepríde na svoje ?
Nuž to Bláhové video som videl.
Matovič si vybudoval firmu doslova z ničoho.
Išiel do politiky a tak ju predal.
Následne si za svoje zdanené peniaze kúpil iný majetok.
Naozaj nechápem, kde máte problém.

A ešte jedno.
Trepete o daňových podvodoch a pritom nemáte o tom ani najmenšiu vedomosť.
Štátu odviedol 500 000 000 a vy ste z toho vďaka Vladinkovi dostali figu borovú. Jednoducho ste utreli hubu.

Pametáš na Drukos, BMG invest? Tam ste tiež utreli hubu, ja nie. A nemuseli ste. Nabulíkali vám že letadlo, že tunel a vy ste uverili. Veď sa skúste popýtať, ako to bolo naozaj. Bolo aj CD a Vladko vám slúbil. Neskôr aj Robinko a vy nič.

Vy tu budete špekulovať, že Matovič a jeho manželka. Ani blb by takto neuvažoval.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
Nandrolon
Sranda, keď sa multimilionára Matoviča v relácii STV opýtali, prečo všetko prepísal na manželku tak urobil zo seba silno milujúceho manžela, že všetko svoje jej pokorne odovzdal a ešte povedal, že by si prial, aby sa všetci chlapi takto správali.
Pričom keď všetko "odovzdal" Bašternák, tak Matoviča a jeho voličov išlo rozdrapiť od zlosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
no naozaj sranda...ako nás smeráci okrádali o miliony evri...
si sa teda nasmial....
jano ukradol toľko a toľko,
mišo...
fero...zase toľko
červená čiapočka zožrala vlka preto má veľké oči...
Presne tak, preto má také veľké oči.
A práve preto ti musí nejaký šašo otľkať o hlavu jeden sprostý lekvár.
Už si to pochopil?
To vravel práve o tvojej špajze.
Nie o mojej..........GUMAJ
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Teším sa na zajtra. Ukáže sa sila jednotlivých strán pred zlepením sa. I keď niektoré sa už museli zlepiť, aby sa vôbec dostali do parlamentu. Čo už. :-)
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Už ste dávno všetko zabudli a čo ste nezabudli, to ste ani len netušili.
Viete, že Kiska bol v USA? Viete.
Viete, že tam pracoval na čerpacej stanici (na pumpe)? Viete.
Viete, že tu v 90 rokoch panovala Ruská, Čečenská a Ukrajinská mafia? Viete.
Viete, že kupčili s vykurovacími olejmi (s daňami)? Viete.
Viete, že za nimi stáli oligarchovia? Asi áno.
Viete, že sa nasťahovali do rôznych palácov a výl po Francúzku? Viete.
--------------------------------
Viete že viedli extra luxusný život. Ale už ten luxusný život nevedú. Teda väčšina z nich.
Mysleli si že môžu naozaj všetko a tak sa pustili do "podnikania" v USA. Jasné že zas s pohonnými hmotami a daňami. Darilo sa im jeden a pol roka a prišla na nich pohroma.
CIA a Federálna polícia USA na nich vyfabrikovala (našila) trestné činy a viac ako polovicu pozatvárala. Jasné že prišli aj o celý majetok. V skutočnosti tých oligarchov nezákonne okradli.
--------------------------------
Myslím, že práve v tomto mohol byť aj Kiska náhodným účastníkom. Mohol byť v pravý čas na pravom mieste a naviac aj na správnej strane. Mohol mať čiastočné zásluhy a z toho plynúci osoh (honorár) napríklad od CIA.
--------------------------------
Následne sa vrátiť a vybudovať nejakú pôžičkáreň je už brnkačka - podnikateľská rutina.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Teším sa na zajtra. Ukáže sa sila jednotlivých strán pred zlepením sa. I keď niektoré sa už museli zlepiť, aby sa vôbec dostali do parlamentu. Čo už. :-)
Čo myslíš, čo tam tí náckovia získajú?
A je úplne jedno, či sa jedná o Kotlebovcov, alebo aj o Harabínovcov.
Jediné čo získajú budú poslanecké výplaty a ostatné peňažné príspevky od štátu.
Z toho o čo im v skutočnosti má pre svojich voličov ísť, nepresadia absolútne nič. Myslím že aj ty by si už mohol, mal pochopiť, že vás nácek len zneužil na svoj finančný prospech.
A ty sa ešte aj dnes tešíš. Naozaj nechápem, ako tak môže niekto dopadnúť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja im doprajem a feťákov a zlodejov zásadne nevolím.
Keby taký feťák Truban mal samostatne /bez SPOLU/ toľko, čo bude mať Kotleba, tak sa asi od radosti ufetuje k smrti alebo bude mať ešte väčší strabizmus ako teraz.
Ináč som zvedavý koľko % získa vo svojom rodisku, kde jeho a aj jeho rodičov poznajú voliči od narodenia.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ja im doprajem a feťákov a zlodejov zásadne nevolím.
Keby taký feťák Truban mal samostatne /bez SPOLU/ toľko, čo bude mať Kotleba, tak sa asi od radosti ufetuje k smrti alebo bude mať ešte väčší strabizmus ako teraz.
Ináč som zvedavý koľko % získa vo svojom rodisku, kde jeho a aj jeho rodičov poznajú voliči od narodenia.
Ty naozaj nedokážeš vnímať realitu?
Naozaj nechápeš, že ťa len ojebali.
Všetko o čo vám ide, je dnes už trestné a naviac aj Kotleba už vie, že mu hrozí 4 až 8 rokov natvrdo. Skús sa označiť ako že si Kotlebovec a ísť s tým von na verejnosť.Normálne medzi ľudí. Myslím sám, nie zbabelo v húfe súkmeňovcov. Sám s hlavou hore.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať